PDA

View Full Version : Приятелка ли ми е?



forever young 99
03-22-2012, 20:03
Преди 3 години започнах едно приятелство с едно момиче от класа ми. Бяхме неразделни, тя постоянно седеше над учебниците и не мислеше за други неща. 1 година по-късно тя започна да ме зарязва смисъл беше с мен когато имаше нужда, а когато и бях непотребна дружеше с едно друго момиче, за което извън училищно време не се сеща че съществува. Тя има и още една най-добра приятелка + мен или поне така твърди. Другото момиче е абсолютна лигла, която не понасям а приятелката ми вечно иска да сме трите заедно, но аз не искам защото те постоянно си шепнат на ухо и се чувствам отхвърлена. Миналото лято тя тотално се промени- пропуши, пие и т.н. макар че е още малка смисъл 6-ти клас. Ако някой я попит коя от нас двете аз или другото момиче и е по-добра приятелка тя казва че с нея се познава от малка а мен от 7 години. Сега моята приятелка върти гаджета, в което няма лошо но се хваща с боклуци, пие и пуши. Тя се държи отвратително с мен освен ако няма нужда от мен, аз не смея да и се озъбя, защото не искам да се караме, и когато се караме винаги аз и се извинявам. :(

Та въпросът ми е как да се държа с нея и такъв човек може ли да ми бъде приятел? :)

Благодаря предварително!!! :)

kitty02
03-23-2012, 07:06
Попадала съм в такава ситуация.
Определено те използва.

TheBeliever
03-23-2012, 07:16
Най-голямата грешка, която можеш да направиш, е да се потъпкваш себе си, само защото не искаш да се караш с някого. Това момиче не ти е приятелка, повече от ясно е. Не се заблуждавай в обратното от страх да не останеш сама.

sixtenfix
03-23-2012, 12:05
По-добре да си сама със себе си отколкото да си заобиколена с хора, които само те имат за да си запълнят времето!

betty-dimitrova
03-23-2012, 15:57
Ако не сте говорили по тоя въпрос направете го... кажи и всичко, което каза тук и ако не се променят нещата направо я отцепвай.. не ти трябват такива хора в живота..

sofityoy
03-23-2012, 17:33
Колкото тебе съм и мога да ти кажа сома 1!!!Зарежия.Извинявай много такива приятели не ти трябват...
Да се обосновя
1-во използвате отдавна.
2-ро пуши,пие...не ти препръчвам да се движиш с нея.
3-то явно ти за нея си едно непотребно същество от което тя вече не се интересува!!!
Мисля,че това ти е достатъчно...

DieselBlood
03-23-2012, 17:42
Постави и въпроса по следния начин-или ти,или тя.Да,крайно е,но това е единствения начин да разбереш истината.

sofityoy
03-23-2012, 17:48
Постави и въпроса по следния начин-или ти,или тя.Да,крайно е,но това е единствения начин да разбереш истината.
Дам ..напълно вярно!
Постави сама на себеси ултиматум!

flo0pY
03-23-2012, 17:52
Заеби я тая пропаднала личност 6 клас пие пиши и ходи по гаджета тва същество на 12 години не е ли малко малко за такива работи?? Леле ебаси абсурда

vermili0n
03-23-2012, 18:00
Изпадала съм в подобна ситуация. Човек, за когото съществуваш само, когато има нужда от теб не ти е приятел!

forever young 99
03-23-2012, 18:27
Благодаря Ви много!!! Преди малко ми доказа че не ми е приятелка... :(

forever young 99
03-23-2012, 19:21
Постави и въпроса по следния начин-или ти,или тя.Да,крайно е,но това е единствения начин да разбереш истината.

Няма смисъл... повече от ясно е че ще избере нея :(

forever young 99
03-24-2012, 06:47
Колкото тебе съм и мога да ти кажа сома 1!!!Зарежия.Извинявай много такива приятели не ти трябват...
Да се обосновя
1-во използвате отдавна.
2-ро пуши,пие...не ти препръчвам да се движиш с нея.
3-то явно ти за нея си едно непотребно същество от което тя вече не се интересува!!!
Мисля,че това ти е достатъчно...

Аз отдавна съм разбрала че ме използва и проблемът е че няма как да не се виждаме защото сме в един клас и ни предстои още една учебна година. :(

sofityoy
03-24-2012, 06:58
Аз отдавна съм разбрала че ме използва и проблемът е че няма как да не се виждаме защото сме в един клас и ни предстои още една учебна година. :(

Това е още по -гадно,но когато спреш отношенията си с нае и е разберете като нормални хора всичко ще е наред!Само спри контактите с нея и си намери свесна приятелка!

forever young 99
03-25-2012, 16:09
Това е още по -гадно,но когато спреш отношенията си с нае и е разберете като нормални хора всичко ще е наред!Само спри контактите с нея и си намери свесна приятелка! Ами аз имам други приятели но те не са от моя град а идват само през уикенда. А с нея няма как да спра да контактувам, просто защото тя няма да ме остави намира :(