PDA

View Full Version : Проблем ли е това



toninatora
03-22-2012, 20:03
Здр Хора иам въпрос.Според вас много ли е зле че не смея да удрям.Як сам иам мускули но просто кат ми скочат на бой правя иам 1 фатка и тва е,а те ме нападат с юмруци и кво ли не.Като ги фана в хватка ги праа луди и те после за да не загубят самочувствието си ми викат че не мога да се бия и че сам страхливец.Може и да са прави обаче 1 пут 1 кат ме нападно нещо в мен излезе на свобода.(от 1 филм я зех тая реплика) :Д :Д почнах да се хиля и кат му скочих му разбих канчето в истински смисал направо го разкуртих от всякаде.Това се случва само при най-краен случай.Според вас тва че не се бия с юмруци винаги лошо ли е?

antineutral
03-22-2012, 21:12
Тука няма лошо и добро. Боят си има своите силни и слаби страни. В професионалните бойни спортове тренировките включват усвояването на умението да нанесеш удар на противника до нивото на изкуство. Това има и психологическа страна. Може да имаш желязната мускулатура и да не умееш да нанесеш елементарен удар (освен този на собствената телесна маса). Затова понякога се случва фактът, че по-слаби наглед побеждават по-силни физически - едните просто нямат психическата нагласа за бой или е по-слаба. Защото боят е в много отношения импулс.