PDA

View Full Version : Безнадеждна по математика!



slunchety_008
03-23-2012, 05:35
Хора който му разбира от математика моля да ми каже къде да намеря по нета нещо като самоучител щото нищо не разбирам от математика по принцип сам мн добра ученичка но математиката ми е тъмна индия, ще съм ви мн благодарна :*

Тарикатче
03-23-2012, 06:22
В нета малко трудно ше научиш според мен.... Ходи на уроци не взимат чак толкова много.. А и ако попаднеш на нещо добро.. Ш ти обяснява идеално и нема как да не ги научиш.. И аз така в 10-ти клас тряаше да науча некъв вид задачи иначе немаше ми пише "3" за края на годината говорим :Д И търсих из нета намериx некви примери глупости ама няма как да ги науча.. Друго си е да ти обяснява някои до тебе..

Gerry905
03-23-2012, 08:01
Да, наистина по-добре е на уроци. Аз от задачите в 7 клас абсолютно нищо не разбирах, накрая реших да отида на уроци, защото се осъзнах, че ми предстои кандидадстване... там ми обясниха всичко и започнах да изкарвам по-хубави оценки и да разбирам от задачите... естествено не разбирах от задачите за 6, но нямах мотивация и не ми се занимаваше. Накрая на годината, като никой друг път завърших с 5. В 8 клас слава Богу попаднах на яка даскалка и отново само 5ци и някоя друга 6ца. Та в Интернет слабо да намериш нещо друго, освен решени задачи, хора, които искат да им се решат задачите или примерни тестове. На уроците взимат по 20лв за два часа, а на курса по 12лв за два часа.

FuCKkK13
03-23-2012, 08:53
частни уроци ... ако точно сега за момента ти трябва някаква задача можеш да я пост-неш и някой да се опита да обясни - ако е под 9ти клас или 9ти и аз ще мога ;д иначе за като цяло най-добре е частни.. дори ида намериш в интернет друго си е някой да ти обяснява и когато не можеш да разбереш нещо да ти се обясни по друг начин и т.н.

Sanguine
03-23-2012, 11:08
http://www.videouchitel.com/bg/videos.html

Същата работа съм и аз. Не знам кой клас си,но аз до 12-ти се стараех ужасно много и с цената на 350 зора и много отделяно време(буквално 3 или 4 пъти повече отколкото по другите предмети) изкарвах 6-ци за годината. Сега направо се отвращавам от математиката, до гуша са ми дошли тия глупости. Като станах 12-ти клас изведнъж ми просветна, че аз с математика няма да кандидатствам, не ми искат оценката от дипломата за нито една желана специалност, нито дипломата като цяло и няма защо да посвещавам безкрайни часове на предмет, който никъде не ми го искат, вместо да ги дам за тези, които ми трябват и за изпитите.

slunchety_008
03-24-2012, 05:33
Не ми е проблем частните уроци просто живея в малък град и единствения учител който дава частни уроци е мъж а се говори че е някав маняк и се страхувам да ходя при него за това търсех алтернативен вариант

Тарикатче
03-24-2012, 06:20
Хахахаха ти ме разби

heartlesandfreaky
03-27-2012, 21:11
И аз нищо не разбирах от материала за 7 клас, почнах да ходя на уроци и оценките ми значително се повишиха. И госпожата не взимаше много пари, 5 лв. за един час. :) // Иначе по твоя въпрос, ходи на консултация по математика, или помоли госпожата, която ти преподава, да ти дава уроци веднъж седмично.. едва ли ще откаже, все пак за пари говорим :)