PDA

View Full Version : JSS-Tripler :)



EasyWay
03-23-2012, 10:55
Здравейте , искам да ви предложа 1 сайт които дава $10 при регистрация и инвестирането на лични средства не е задължително! Нищо не гyбите едиствено можете само да спечелите!:)
Програма с 4 начина на печелене на пари. аз съм се спрял на
JSS-Tripler
тук се купуват позиции като всяка струва 10$. най-добре е да се купуват по 4,8,12 защото всеки цикъл от 4 позиции ви дава безплатна позиция в JSS 2x2 Matrix.
Купувате 4 позиции за 40$ и получавате по 2% на ден от тях за 75дни. Това 0,80$ на ден и след 75дни ще сте направили 60$. тогава получавате безплатната позиция в JSS 2x2 Matrix и след като тя направи един цикъл получавате още 60$. Ако имате реферали JSS 2x2 Matrix позицията ще завърши своя цикъл по-бързо в зависимост колко са те, но не са задължителни.
С изкараните 2% всеки ден може да си купувате нови позиции. Да кажем, че сте вкарали 500$ (50позиции) така на ден се получава - 50х0,20$=10$. Така всеки ден можете да си купувате нова позиция. Когато тези 50позиции направят своя цикъл ще сте получили 12 JSS 2x2 Matrix позиции които след своя цикъл ще ви донесат 720$!
В JSS Tripler програмата печелите от своите реферали и техните реферали, но за тази цел трябва да притежавате ъпгрейд. Не е задължително да имате реферали или някакъв ъпгрейд за да могат позициите ви да завършат цикъла си!!!
Плащанията стават през алъртпей, не са инстант и отнемат до 36часа.
Това не е поредният хайп. в цялата система са вложени доста ум и труд което ще разберете след като се разровите из инфото на сайта. Четирите програми от които се състои сайта се издържат една друга и така фалита е сведен до минимум.
Минимума за теглене е 20$, ето и видео как става...
http://www.youtube.com/watch?v=bOQxGyy5ld4&feature=related
За да можете да получите позицията която ще ви донесе 60$ трябва да имате ъпгрейд. Ъпгрейда струва 15$ и може да се закупи с пари от баланса или през алъртпей и е за 3 месеца. Когато сте ъпгрейднати може да си купувате от позициите които ви носят по 60$ като цената е 20$. В зависимост от ъпгрейда, рефералите и активността им цикълът на позицията за 60$ е между 3-4 дни и малко над 4 седмици

Относно 60$ позиция...
Тъй като сайта вече има много потребители, цикъла на тази позиция е по-кратък от обикновено. Цикъла на тази позиция е един вид матрица, компютъра на случаен принцип добавя хора в тази матрица и когато станат 6 човека получавате 60$. Когато някой друг получи 60$ позиция той влиза в матрицата за да запълни 1 място. Ако имате реферали става по-бързо. Също така за 5$ може да ъпгрейднете 60$ позиция и така компютъра ще ви запълни матрицата с предимство пред другите и цикъла може да завърши за няколко дни. Ако има нещо не ясно пишете ще ви помагам..


http://adv.justbeenpaid.com/?r=ObyM3JTreP - Refferal link

EasyWay
03-28-2012, 00:57
bump.... :-D

dvpm53
04-02-2012, 07:50
Здравейте,
Имам вече регистрация в JSS-Tripler, в общи линии разбирам как се печели и това ми харесва, но в момента се възползвам от бонуса от 10 долара и имам само една позиция. Ако добавя още три позиции ще се считат ли за четири, като имам впредвид, че първата е безплатна?

dvpm53
04-02-2012, 07:52
Здравейте,
Имам вече регистрация в JSS-Tripler, в общи линии разбирам как се печели и това ми харесва, но в момента се възползвам от бонуса от 10 долара и имам само една позиция. Ако добавя още три позиции ще се считат ли за четири, като имам впредвид, че първата е безплатна?

EasyWay
04-07-2012, 08:50
Здравейте,
Имам вече регистрация в JSS-Tripler, в общи линии разбирам как се печели и това ми харесва, но в момента се възползвам от бонуса от 10 долара и имам само една позиция. Ако добавя още три позиции ще се считат ли за четири, като имам впредвид, че първата е безплатна?

Здравей , да! ще се считат , но преди това би било хубаво да си upgrade account-a , защото ще получиш $60 след 75тия ден :) Тоест upgrade ще ти струва $15 , а в крайна сметка ще получиш $60.

dvpm53
04-21-2012, 10:17
Благодаря за съвета!

Didos
08-05-2012, 21:41
JSS-Tripler :) Много добър и сигурен сайт за печелене на пари, който наистина плаща. Аз вече имам 100 позиции и полу
чавам по 20 долара всеки ден. Вече проверих извеждането на пари и мога да кажа , че е сигурен .
<a href="http://www.justbeenpaid.com/?r=FpVlZYwSVm">
<a href="http://www.justbeenpaid.com/?r=VzJegoCtJn">