PDA

View Full Version : Наистина не знам какво да направя



losemyself6
03-23-2012, 15:29
Здравейте! И преди имах регистрация тук, но забравих паролата и т.н. това няма значение. Нека се опитам да ви разкажа накратко: Живея в много малък град, тук всички се знаем и има едно момиче, което винаги си намира причина да налети на някой друг. Гледах да седя колкото се може по-далеч от нея, да не ходя където тя ходи, да не общувам с хората, с които тя общува, но ето че си е намерила причина да се заяде с мен и сега колкото за цирка сигурно ще ми налети. Аз наистина не мога да се бия, а и не мисля че това е начина и да ако се стигне до там ще опитам да й го обясня, но тя няма да си направи труда да ме изслуша, а просто като види, че има хора веднага ще ми налети. Поне така направи с една приятелка. Та може и глупаво да ви се струва, но в момента ми е малко напрегнато и не знам какво да очаквам. За това дайте съвет и ако може някаква информация или телефон на някаква група против тормоза, защото да наистина положението е сериозно. Благодаря Ви предварително.

Dreams12
03-23-2012, 16:52
Мила, наистина не знам какво бих направила на твое място. Съветвам те да ходиш винаги с групичка приятелки, които да те защитят или кажи на гаджето си (ако имаш...).Най-добре е да кажеш на родителите си.

sofityoy
03-23-2012, 18:00
ПРИЯТЕЛИ! Това е отговора.На такива циркаджийки им трябва малко урок и когато няма как ти сама да ѝ го дадеш твойте приятели ще го направят! =]

TheStar7
03-24-2012, 07:59
Започни да се движиш повече с приятелите си. Научи някой лафчета за затапване или нещо такова и просо НЕ го мисли. Те такива ги има навсякъде и тъпчат другите, щото са хипер комплексирани. УСПЕХ! :)

qkakukla2
03-24-2012, 10:34
ПРИЯТЕЛИ! Това е отговора.На такива циркаджийки им трябва малко урок и когато няма как ти сама да ѝ го дадеш твойте приятели ще го направят! =]
Думите приятел и бодигард имат голямо значение. ;)

Savage14
03-24-2012, 10:37
http://www.youtube.com/watch?v=f9Zd0wfXgbA разгледай и другите клипове

Daanchoo_96
03-24-2012, 10:47
Само не разбрах , защо ще иска да те бие , какво си и направила , че да те бие ?!?

kitty02
03-26-2012, 07:16
И аз не можах много да разбера по този въпрос, но явно си имат някакви проблеми :)

scrooper
03-26-2012, 16:53
След като градчето е пропищяло от тази, вземете да помолите някое/ няколко юнаци да й дадат урок- тихо и болезнено