PDA

View Full Version : Лигави момичета



eilhar
03-23-2012, 20:40
Кога може да се каже, че едно момиче е лигаво? Или че се лигави?
Момчета, харесвате ли такива момичета? Ако да/не, защо?

bReAk3R
03-23-2012, 21:42
Какво, сега ще кажеш, че не се усещаш когато се лигавиш ли?
И не, аз не харесвам, даже мразя... Колкото и да е готина, ако е няква лигава, забравям и продължаам..

Cold_Tearsss
03-23-2012, 21:46
До момент е.

melany12
03-24-2012, 06:08
всеки с вкуса си

asp1r1n94
03-24-2012, 08:13
Когато се говори на сериозна тема ,а от другата страна само ти се хилят...

anonymous708973
03-24-2012, 08:29
Когато се говори на сериозна тема ,а от другата страна само ти се хилят...

Мразя, мразя, мразя.
18-годишна станала, стои и се спуква от лигня, разбираш ли? От гласа се разбира. Като чуя някакво лигаво гласченце, диабет получавам просто.

kyon
03-24-2012, 11:18
Всеки сам за себе си си избира какъв да е...
Има отвратително лигаво и сладко лигаво, зависи си от човека.

TheBeliever
03-24-2012, 11:20
Всички хора се лигавят, някои повече, някои по-малко. Важното е да знаеш кога да не го правиш.

granger
03-24-2012, 11:37
Случва се да ме хванат лигите,но си знам мярката,знам кога да спра и кога въобще да не започвам!Тъпо е някой да подхване сериозна тема,а ти да се държиш като дебил.Отвратителни са ми такива. Големи жени станали,а се държат като пикли.
Познавам момичета,които си се дързат така по default ,просто не знаят друг начин на общуване. СУпер кухи, отстрани са толкова смешни,че мен ме хваща срам да ги гледам...не знам те как се понасят?!

raror
03-24-2012, 12:11
А защо е пусната темата в раздел "Любов" .. а, а, а? 8-) http://4.bp.blogspot.com/-5A3WjRJGRZs/TvUR7ylzHPI/AAAAAAAAAKo/dxZ4FU0xPgU/s640/6.jpg

eilhar
03-24-2012, 19:28
Ами пуснах я тук тъй като се говори за тип момичета и дали момчетата ги харесват такива :D

forside1
03-24-2012, 19:51
Хора без житейски опит = лигави хора. Като ги удари живота малко по стабилно и спират да се лигавят

NambyPamby
03-24-2012, 20:00
^ Аре не с лошо. Животът удря на всички шамари рано или късно, въпросът е, че всеки го преживява по различен начин.
Светът би бил безумно скучен, ако всички се вземат насериозно.

Под лигавщина разбирам, когато простотията започне да доминира в един момент, изгуби се всякакво чувство за такт или иначе казано, когато "децата нямат спирачки". 8-)
В тийн възрастта лигавите момичета се котират особено много просто 'щото може привидно да не блестят с кой знае какви умствени заложби(кой ли ти ги и търси по това време), но за сметка на това са приятни за компания, забавни, лекомислени дори, ненатоварващи, неангажиращи, неизискващи.

heartlesandfreaky
03-24-2012, 21:57
Ако говори като Галка от Каризма припадам просто...

jghgh
03-25-2012, 07:38
Лиготията за мен е прекомерното маниернечене*, глупавите капризи от смешно естество, пищенето от буболечки, преиграването при вида на сладки животни или страшни/гнусни неща, и, разбира се, несериозното отношение, когато темата е сериозна. А, и "актьорската игра". Имам чувството че някои хора много обичат да "играят". Постоянно преиграват, и цялото им поведение е все едно представление, т.е. няма нищо естествено. Някои лигави момичета са така. Имам чувството, дори, че цял живот говорят с преправен глас, понеже са ТОЛКОВА лигави.


*маниернеченето е една много досадна черта от човешкия характер, поне по моему. Тя, в умерени граници, създава интересна светлина около образа на човека. В прекомерни граници става досадна и неприятна. То нищо в излишък не е хубаво де, то е ясно. Маниернеченето при лигавите хора са всички ония заврънтулки, с които си украсяват поведението, и които, поне за мен, са супер дразнещи. Лошото на тва маниернечене е, че е характерно и за всякакви други досадни хора тип сноби, туу мъч артЬ пийпъл, и всякакви усукани характери, които сякаш се гордеят, че с тях е трудно да се общува по нормалния начин. Т.е. ... да, аз поне не съм фен на прекалените маниери и фасони. И претенцията, разбииш ли. Все едно е толкова трудно да си по-обикновен и с теб да се общува лесно. Сякаш няма други начини да си изразиш личността и индивидуалността, освен с някакво поведение тип: "да общуваш с мен е все едно да ходиш по въже". Деъм, мадафака, както някой би казал : )

В заключение - няма лошо човек да се лигави. Сам, или като е с приятел, но когато ситуацията го позволява. Забавно е да си правиш физиономии с някого или да се смеете на пълни простащини и да си говорите небивалици. Но когато е споделено. Когато отсрещната страна видимо не е на твоя вълна, е просто тъпо да се лигавиш. Не е на място и е много, много дразнещо. Може да бъде дори обидно, ако някой иска да поговори с теб за нещо, което го притеснява и вълнува, а ти се правиш на клоун отсреща.

пAteNцЕ
03-25-2012, 07:42
пфф...аз се дразня от такива бе ...ужас както каза пантерата горе....диабет да фанеш от тия...то едно лигаво гласче...то едно инфантилно държание и дрешки на мики маус примерно :shock: а на 18 би трябвало да си къде-къде по-зрял а не като видиш пързалките и люлките са тичаш да им се радваш като 5-годишно
а най-много се дразня като вземат някои момчета точно на такива лигли да им обръщат внимание а ония а "куклите" да се тресат от кеф заради обърнатото им внимание и са като въздух под налягане..... :shock:

anonymous708973
03-25-2012, 08:25
В тийн възрастта лигавите момичета се котират особено много просто 'щото може привидно да не блестят с кой знае какви умствени заложби(кой ли ти ги и търси по това време), но за сметка на това са приятни за компания, забавни, лекомислени дори, ненатоварващи, неангажиращи, неизискващи.

Точно.
Затова и никога не съм се котирала сред връстниците ми момчета, ама... не е като да са ми таргет група, тъй че го преживявам доста успешно.

bloodyF
03-25-2012, 09:22
от време на време почва голямо лигавене при мен, когато съм с приятелките ми
или ме напушва такъв смях, че не мога да спра да се смея
обаче да се държа като малоумна, когато ми говорят за някакви сериозни работи и да се хиля-не
а това за пищенето от буболечки и жаби-моля, моля
някои хора си имаме фобия от това.. -.-
друго е когато ''ох тоя стол е много тежък'' за привличане на внимание, ама е друга тема това

babity
03-25-2012, 10:10
Започвам да си мисля, че или имате няк'ви грешни представи или нещо аз не съм разбрала... Да бе, пискам като видя нещо гадно, цвиля като видя малко кученце, понякога жестикулирам прекалено и се ебавам с всичко, с което мога. Ако някой иска да говорим сериозно - говорим, но във всички останали случаи... животът е твърде кратък за да се въздържам от забавление, 'щото за мен т'ва е такова. Да не говорим, че повечето хора се отпускат когато ги накараш да се засмеят, а т'ва в масата от случаите е породено от няк'ва простотия.

djipsito
03-25-2012, 15:48
Нещо като Кати от Хфактор ? "Тя обича да си похапва" ? Мен ме дразни и когато използва супер много умалителни.

ledenakrasota
03-25-2012, 15:54
Дефинирай ми думата "лигав".

Всеки до някаква степен се лигави. Нима, когато се събирате с любимите си хора и се кискате от смях на вашите си лафове, за някого от страни не сте лигави, защото се хилите на висок глас и пречите на останалите? оО
Не сте познали. :)

Всеки прекрачва границата от време на време, а в това няма нищо лошо. Дори е нещо нормално. Щеше да бъде странно, ако беше само обратното. Боже опази! :lol: Днес какви ли не терапии се прилагат срещу стреса, а смехотерапията е най-добрият антидепресант срещу стреса. :)

Никой не харесва и крайната лигавост, ако мога да я дефинирам така. Cтава въпрос за това, вече говорим за нещо съвсем различно. :) Тя на никого не се харесва. :)

Chacho
03-25-2012, 15:58
Лиготията за мен е прекомерното маниернечене*, глупавите капризи от смешно естество, пищенето от буболечки, преиграването при вида на сладки животни или страшни/гнусни неща, и, разбира се, несериозното отношение, когато темата е сериозна. А, и "актьорската игра". Имам чувството че някои хора много обичат да "играят". Постоянно преиграват, и цялото им поведение е все едно представление, т.е. няма нищо естествено. Някои лигави момичета са така. Имам чувството, дори, че цял живот говорят с преправен глас, понеже са ТОЛКОВА лигави.


*маниернеченето е една много досадна черта от човешкия характер, поне по моему. Тя, в умерени граници, създава интересна светлина около образа на човека. В прекомерни граници става досадна и неприятна. То нищо в излишък не е хубаво де, то е ясно. Маниернеченето при лигавите хора са всички ония заврънтулки, с които си украсяват поведението, и които, поне за мен, са супер дразнещи. Лошото на тва маниернечене е, че е характерно и за всякакви други досадни хора тип сноби, туу мъч артЬ пийпъл, и всякакви усукани характери, които сякаш се гордеят, че с тях е трудно да се общува по нормалния начин. Т.е. ... да, аз поне не съм фен на прекалените маниери и фасони. И претенцията, разбииш ли. Все едно е толкова трудно да си по-обикновен и с теб да се общува лесно. Сякаш няма други начини да си изразиш личността и индивидуалността, освен с някакво поведение тип: "да общуваш с мен е все едно да ходиш по въже". Деъм, мадафака, както някой би казал : )

В заключение - няма лошо човек да се лигави. Сам, или като е с приятел, но когато ситуацията го позволява. Забавно е да си правиш физиономии с някого или да се смеете на пълни простащини и да си говорите небивалици. Но когато е споделено. Когато отсрещната страна видимо не е на твоя вълна, е просто тъпо да се лигавиш. Не е на място и е много, много дразнещо. Може да бъде дори обидно, ако някой иска да поговори с теб за нещо, което го притеснява и вълнува, а ти се правиш на клоун отсреща.

С теб в един момент сме на двата полюса, в другия ми слагаш мислите в думи.

Споделям мнението на jghgh, не виждам кво има да добавя.

anonymous708973
03-25-2012, 15:59
цвиля като видя малко кученце

Много ясно :D :D

Говорим за тези, за които лиготията е основно състояние.