PDA

View Full Version : Изгубени..



БожиятАгнец
03-24-2012, 12:13
Абе, не знам дали още го дават тоя сериал (Лост), обаче ми е много интересно...За какво по дяволите се разказваше там? И какво стана в края? Спомням си там някаква полярна мечка ги гонеше, после някакъв ибахти и дзверът...Оня бил в инвалидна количка, но на островът могъл да ходи, ония били израелски войници, пък после се оказва, че там има и други хора, пък те имат как да си тръгнат, но всички са избрани, и някой краде бебето на оная и някво...Много филмирано беше. Какво ли не ставаше, но....За какво ставаше въпрос в крайна сметка? :lol:

NightGuardian
03-24-2012, 12:19
Само знам ,че не можах да изгледам и първия сезон.

yakuza_
03-24-2012, 12:23
Много бозав сериал, не ги намерих нз колко сезона ... Беар Грилс за това време, да беше си направил банбукова совалка, за да кацне на луната и там да си изпие урината която е напълнил в умряло прасе.

flo0pY
03-24-2012, 19:44
Кво му има бе ;д

Spoke
03-24-2012, 19:47
Хетъри!
Сериалът го изгледах за около 2 месеца, страшно интересен е! Разправя се за хора, оцелели от самолетна катастрофа на остров, на който има нещо необичайно и следователно се разкриват доста тайни и факти за самия остров. Също така има любов и екшън. Накрая няма да ти казвам какво става, щото така е тъпо. :D

flo0pY
03-24-2012, 19:49
Хетъри!
Сериалът го изгледах за около 2 месеца, страшно интересен е! Разправя се за хора, оцелели от самолетна катастрофа на остров, на който има нещо необичайно и следователно се разкриват доста тайни и факти за самия остров. Също така има любов и екшън. Накрая няма да ти казвам какво става, щото така е тъпо. :D
Кажи бе ;д

Spoke
03-24-2012, 20:09
Епа немааа ;д

БожиятАгнец
03-24-2012, 20:31
Хетъри!
Сериалът го изгледах за около 2 месеца, страшно интересен е! Разправя се за хора, оцелели от самолетна катастрофа на остров, на който има нещо необичайно и следователно се разкриват доста тайни и факти за самия остров. Също така има любов и екшън. Накрая няма да ти казвам какво става, щото така е тъпо. :D

Братле, т'ва всички го знаем. Кажи за т'ва, което се пита в темата...Или, верно всички знаят, колкото мен - дори и феновете? :lol:

NightGuardian
03-24-2012, 20:50
че ми е тъп сериала ставам хейтър?

edit: реалното май да :lol:

vankovvv
03-24-2012, 22:57
На мен ми хареса края нещо не се разбира хД
Острова в същност си търси нов пазител и един от тези хора на самолета е избран и за това попадат на него и последния останал става пазителя. Нещо такова хД

NaOH
03-24-2012, 23:22
Абе, не знам дали още го дават тоя сериал (Лост), обаче ми е много интересно...За какво по дяволите се разказваше там? И какво стана в края? Спомням си там някаква полярна мечка ги гонеше, после някакъв ибахти и дзверът...Оня бил в инвалидна количка, но на островът могъл да ходи, ония били израелски войници, пък после се оказва, че там има и други хора, пък те имат как да си тръгнат, но всички са избрани, и някой краде бебето на оная и някво...Много филмирано беше. Какво ли не ставаше, но....За какво ставаше въпрос в крайна сметка? :lol:

Спойлери! Не чети, ако ти е мил животеца.

По спомени карам, щото последно го гледха преди сигурно 3-4 години, когато го спряха.
Тоя целия остров си има самозащита, собствена енергия, пазители и т.н. На него стават чудеса, лекуват се болестите...
Краят беше много отворен и изобщо целият последен сезон (и сериала като цяло) може да се разбере по множество начини. Всички най-накрая се събират в нещо като църква, умрели. Може всички да са умрели при първото разбиване на самолета и оттогава всичко да е било един тест. Може да са умрели при взривяването на атомната. Може да са умрели кога ли не. От зрителя зависи.
Има добър и лош пазител, които, ако не се лъжа, са двама братя, които живеят вечно. Били са там още от създването на острова и евентуално стават врагове, но са прокълнати да не могат да се убиват взаимно - трябва някой друг да ги убие - така използват Джон Лок, който после умира (бива убит от Джак), но му връщат тялото на острова и възкръсва...
Другото ми е прекалено неясно и не си го спомням. Трябва да го гледам пак. :(

NightGuardian
03-24-2012, 23:31
Prison Break е сериала.