PDA

View Full Version : Смяна на панел.. възможно ли е ?



micky1
03-24-2012, 12:35
Имам цифров фотоапарат но от стоенето а и родителите ми го ползваха и е целият надран по крайщата. Той е много красив, червен цвят и много грозно силичи сивото отдоло. Та искам да попитам на цифров вотоапарат възможна ли е смяната на панел и ако не може ли да се боядиса с нещо :(

dimitar_ak
03-25-2012, 08:09
Възможно е да се смени цялата кутия. Говори със сервиз на съответната фирма.

fr3ak
03-26-2012, 17:39
може да го боядисаш със лак за нокти, то май даже има специални препарати за такива неща

micky1
03-27-2012, 18:42
http://cumsefoloseste.ro/wp-content/uploads/2010/02/Samsung-I85-Digital-camera-1.jpg това е фотоапарата и леко стои на чертички и ще бъде малко грозничко да се направи с лак за нокти .. А за сервиз на самунг аз не съм виждала май никъде или поне не съм забелязвала

fr3ak
03-28-2012, 18:54
според мен не си личи надрасканото, но може да му сложиш някаква лепенка, цветно тиксо пък и може да потърсиш специални препарати

micky1
03-31-2012, 19:15
според мен не си личи надрасканото, но може да му сложиш някаква лепенка, цветно тиксо пък и може да потърсиш специални препарати

Може да си се объкал/а това на снимката не е моят фотоапарат надраскан , а попринцип си е такъв. Моя е същия като на снимката само че по ръбовете отпредната страна е целия олющен и се вижда отдоло желязното. Ужасно грозно :( но трябва да потърся някаква лепенка както каза да залепя