PDA

View Full Version : Многоооо важно - Корем :)



___mimity___
03-24-2012, 13:47
Здравейте :) Започвам направо. На 14 години съм . 1.60 съм и тежа някъде от 50 - 55 не повече. Започнах да тичам и тренирам танци.Основната ми цел с тичането също така и с изкачването на стълбите да сваля мазнини от корема (излъгаха ме , че така ще стане ) С тичането и тези стълби си направих краката наистина стегнати и не искам повече да практикувам тези спортове, все пак съм момиче и не искам изразени мускули и то точно на краката. Ясно ми е,че мускулите няма как да ги направя по-малки или просто да бъда слаба , а не да имам мускули. Като цяло въпроса ми беше кое упражнение е предназначено само и единствено за сваляне на мазнините от коремната област? Първо искам да сваля мазнините и после да правя коремни преси и другите неща за стягане. Мисля,че така е правилно и наистина очаквам много отговори :) Относно храната- пия по 2л на ден вода и се ограничавам от абсолютно всякаква храна , най-вече от сладкото. Мерси предварително :)

awerw
03-24-2012, 14:13
не яж и тичай пък да видим кое ще ти заякне.........

loveca777
03-24-2012, 14:46
awerw той е тя , тоест момиче е ;D
И правилното не е първо да сваляш мазнини ,че после да си стягала
Продължавай да си бягаш и правиш упражненията , без никакви диети на 14 години си!

Тарикатче
03-24-2012, 15:01
Леле ще се гръмна..... По тая твоя логика за тичането, мускулите и храната никога няма да ги свалиш тия мазнини до такава степен, че да изглежда красиво.. Камоли да искъраш плочки.........

1-во храната ти е голяма грешка, че я ограничаваш.. Смисъл боклуците ОК но ти казваш "абселуютно всякаква храна" което е адски грешно...

2-ро големи и изразени мускули на краката няма да направиш от тичането можеш да си сигурна.... Може би са почнали да ти се изразяват прасците, бедрата.. Но тва е готино както и да е..

3-то няма такова упражнения да сваля мазнините само от корема.. Мазнините се свалят от цялото тяло равномерно... А тва става с хубава храна, тичане и упражнения.......

Мързи ме да пиша нещо обаче.. Иначе бъди сигурна, че по горе са глупости повечето неща които си написала

awerw
03-24-2012, 15:07
awerw той е тя , тоест момиче е ;D
И правилното не е първо да сваляш мазнини ,че после да си стягала
Продължавай да си бягаш и правиш упражненията , без никакви диети на 14 години си!

някъде да съм казал че е момче ?

loveca777
03-24-2012, 15:10
някъде да съм казал че е момче ?

:D :D :D .

___mimity___
03-25-2012, 09:30
Благодаря за отговорите :) Значи да продължавам с тичането и изкачването на стълбите , а да включвам ли и въжето? :) Мисля, че и от него има ефект, но много се радвам,че както казахте от тичането няма да мускулите да са ми изразени :) Благодаря много , дано наистина е така. Имам една моя приятелка,която е на 18 години, не тренира нищо , но лятото постоянно тичаше и сега има перфектно тяло и е много слаба. Естествено се ограничаваше от храната, но просто нямаше мускули. А аз като тренирам танци и си ги имах предарително , за това ме беше страх, защото до сега не съм чувала мускулната маса да се намали. Сега се сетих за нещо друго и пак се надявам да получа точни отговори. Как мога да махна мазнините в областта на ръцете? Много се дразня. Преди бях чувала за бокс , но просто няма как това да стане при мен. :) Относно храната добре ще се поправя :) Чакам отговори :p

loveca777
03-25-2012, 10:08
Ние момчетата не харесваме слабите и кльощави момичета , а стегнатите ,които спортуват
Независимо дали бягане или скачане на въже важното е да изразходваш енергия , да се задъхваш ,потиш както искаш го разбирай - трябва движение и обороти на макс ...
Относно правенето на големи мускули,които да личат ,особено при жените - не мисли,че стават така лесно
Дори да започнеш лицеви опори или да се набираш - няма да ти станат ръцете някакви напомпани и големи
И като споменах лицевите опори ,ако искаш започни да ги правиш ,защото те стягат много добре горната част на тялото
И това ,че си момиче въобще не ти пречи да се научиш на някакви си 20 - 30 лицеви пфф
Вдигай и леки гирички

___mimity___
03-25-2012, 10:34
Добре , благодаря много loveca777 :) Ще се опитам. Сега следва следващия върпос.. Да кажем , че горната част на корема ми е стегната , но си нямам идея как да сваля мазнините поне малко от долната част и после да почвам с коремните преси :) Защото не искам да правя толкова коремни преси и ефекта да стане като на Бритни Спиърс :) Знам , че въпросите са ми малко объркващи , но все пак радвам се , че получих отговори :)

loveca777
03-25-2012, 10:43
Ти да не мислиш ,че от коремни преси корема ти ще стане на релсови плочки? ;d ;d ;D Освен коремни може да си вдигаш краката от вис и от лег
И защо продължаваш едно и също да питаш при положение ,че вече хората го казаха - не яж боклуци и си тренирай -мазнините ще ти изчезнат повсемесно
Кви са тези глупости ,че само на корема или на ръцете ще ти се стопят ?

ccdesigns
03-25-2012, 12:01
От качването на стълби по-скоро правиш крака, отколкото да сваляш. Тичай и карай колело за сваляне на мазнини и в НИКАКЪВ случай не ограничавай ВСЯКАКВА храна. Наблягай на плодове и зеленчуци, както и пилешко месо. Това най-добре. Голяма грешка е да не ядеш нищо.

raror
03-25-2012, 18:03
Тичай .. (бързай бавно ;) )