PDA

View Full Version : Мом(и)чета, които ви правят диви и щастливи



JoLLiE92
03-24-2012, 17:16
Какво мислите за момчетата или момичетата , които ви правят на луди калинки, привличат ли ви или предпочитате да си живеете по-спокойно :D

FuCKkK13
03-24-2012, 17:53
я дай малко определение.. за мен някой да прави друг на луда калинка означава,че другия е чиста бодала..

JoLLiE92
03-24-2012, 18:07
амиии да ти се качва на главата : ) те всички казват "аз това не бих търпял(а)" , но след 2 години примерно си казваш "толкова изтърпях, имаме толкова дълга връзка, сега и това ще изтърпя" и то става повече и повече и повече ... ей сега бях психолог на едно приятелче, което приятелката му така го прави и реших да ви попитам какво мислите и вие, съфорумчета : )

Chacho
03-24-2012, 18:10
Обичам да ми държат интереса. Не обичам да ми се качват на главата или да се занимавам с импулсивни хора; като цяло това не ме привлича. Понякога ги провокирам, за да мирнат, но когато няма смисъл спирам да контактувам с тях.

FuCKkK13
03-24-2012, 18:14
ами.. златна среда.. нито искам да си прави каквото иска нито път грам да не се поздърпваме.. а и така е по-интересно.. както се казва ми задържа интереса и тръпката..

JoLLiE92
03-24-2012, 18:17
Като цяло съм против тоя тип момичета, момчето е имало желание за сериозна връзка, тръгнало е с нея, тя му се качва на главата колкото си иска и той вече си мисли, че всички са така и губи желание за връзка с която и да било.. Като ми каза какви неща си е позволявала се хванах за главата, аз някои от тях дори вкъщи не ги правя ;д Някои неща можеш да изтърпиш "от любов" , но къде теглим чертата?

Chacho
03-24-2012, 18:21
Всеки човек сам решава, но трябва да е така съобразено, че нито да правиш прекалено много компромиси (да не губиш чуждия интерес), нито да си прекалено взискателен (за да не избяга от капризите ти). Опира до самоуважение, до обич към другия, до ценностна система, до обстоятелства. Няма готова формула, но с достатъчно разсъдък, може да взимаш решенията на момента - дали да си затвориш очите за нещо или не.

NambyPamby
03-24-2012, 18:25
ей сега бях психолог на едно приятелче, което приятелката му така го прави и реших да ви попитам какво мислите и вие, съфорумчета : )

Повечето търпят ли, търпят подобно поведение от половинките си, като се оправдават, че това е любовта. Мерси ми ти на такава любов, викам аз. Съвсем друго разбиране за нещата имам.
Обичам достатъчно себе си, че да не позволявам да ми се катерят на главата, като в тая дейност включвам и ревността. Надуша ли тиранично поведение, започнат ли да ми се правят изречение как се обличам, защо излизам с тоя на кафе или какво правя, че не съм си вдигнала телефона вечерта, директно си хващам чантата и бягам с 200.

Едно е да се изважда на показ най-доброто от човека, съвсем друго си е да се подиграваш с него.

И бтв, нужно ли е да споменавам, че тоя пич, както и всички останали девойки/младежи, на които им се катерят на главиците, те сами са си виновни, защото са го позволили?

JoLLiE92
03-24-2012, 18:31
Напълно съм съгласна, че е виновен сам, аз на девойката се ядосвам, че отказа ОЩЕ един мъж от обвързването, а аз не мога да си хвана един сериозен, защото те или са обвързани с такива девойки, или са били, а сега са се отказали от живота :) Проблемът в случая е, че той прави компромиси, а тя не, като цяло казано. И че тя не знае какво иска и той колкото и дава, тя иска повече и повече и повече и вече си мисли, че всичко й е позволено :)

Irti
03-24-2012, 18:34
Някои неща можеш да изтърпиш "от любов" , но къде теглим чертата?

Не си длъжен да търпиш каквото и да било. Ще направиш компромис няколко пъти, ама няма да е вечно, а ако е нещо много сериозно - никаква прошка. Мразя ги такива опити за неуважение.

Не ги обичам такива да ме разиграват и зацепя ли нещо такова ги игнориран и не ги търся.

Жалко, че има закон и ред.. инак, ако някоя ми се качи до максималната точка на кипене.. може би ще го отнесе, ако ми изключи мозъка, но досега не е ставало, че все се оправям с думи.. честно казано много момичета заслужават яки шамари, ама нали все сме съобразителни.. та ти работят на главата, като мъжко магаре по гъза.. затуй както каза NambyPamby.. режи докато е време и не се оставяй.


Тук не говорим за насилие, а за няколко изтрещителни и освежителни шамара, а ако продължава да се дърви и попадне на някой по луд.. направо с шутове. Бил съм свидетел на такива.

Мили дами, опичайте си акъла и уважавайте другите, защото повечето сте толкова разглезени пикли, скапани, проклети.. че нито думи ще ви оправят, нито бой.. и все пак второто ще е доста по-добре.. поне за спомен.

NambyPamby
03-24-2012, 18:40
Смяятай колко е лабилен, щом след едно разочарование бие отбой.
Всеки сам си гради битието. Щом е предпочел(както и всички като него) да бъде балък, ще си носи последствията.
А ти не си измивай ръцете. Свестни, свободни, привлекателни МЪЖЕ в пълния смисъл на думата, а не като приятеля ти, има, въпросът е, че не кълват на всичко 'що има дупка. Нали знаеш, "не става само с ядене, трябва и акъл".

Irti
03-24-2012, 18:42
Не само след едно, а след доста и защо трябва да се търпи грешка след грешка? То е ясно, че ако примерно те излъже един път.. това ще продължи винаги.

Бал съм им майката на такива.

paradosou
03-24-2012, 18:54
Обичам да ми държат интереса. Не обичам да ми се качват на главата или да се занимавам с импулсивни хора; като цяло това не ме привлича.

Мхм.
Попринцип харесвам динамичните отношения, обаче съм наясно, че понякога обстоятелствата налагат друго. И под "динамика" не разбирам някви крайности и опъване на нервите.
Липсата на самоуважение е може би едно от нещата, които най-много ме отблъскват у хората. Самата аз прекалено се обичам, че да позволя да се държат по кофти начин с мен. Ежедневно виждам хора, които се изхабяват в някви непълноценни връзки, вместо да помислят кво могат да направят, за да се развиват и да се чувстват добре със себе си. За мен тва е противоестествено, бих правила компромиси само ако си заслужава и ако не е едностранно. Естествено няма да вадя кантара, ама все пак баланс трябва да има някъв.

JoLLiE92
03-24-2012, 18:55
Какъв акъл, като те отначало си казват, че не искат връзка повече :)
Аз съм на принципа "веднъж прощавам, 2ри път режа" , но в случая проблемът наистина не е в момчето, не е някой гейтак ... ако беше такъв нямаше изобщо да ви питам, щях да го отпиша като мъж под чехъл и толкова ..
И Irti , винаги съм казвала, че не е "не се удря жена" , а "не се удря дама" като двете са съвсем различни понятия :)

NambyPamby
03-24-2012, 18:57
Не само след едно, а след доста и защо трябва да се търпи грешка след грешка?



Не бе, душицо, имах предвид, че не трябва да поставя жените под общ знаменател и да ги изкарва виновни само щото не е преценил о време и е позволил някакво малоумно женище да се намърда в живота му.

JoLLiE92
03-24-2012, 19:03
Не бе, душицо, имах предвид, че не трябва да поставя жените под общ знаменател и да ги изкарва виновни само щото не е преценил о време и е позволил някакво малоумно женище да се намърда в живота му.
Аз имам предвид същото, но го правят :) точно това правят in fact , тръгват с някоя псевдоманекенка и кандидат фолк певица и после "всички жени са курви" , ами не всички, миличък, само тея, които ти харесваш ;д

NambyPamby
03-24-2012, 19:09
Ми именно. Аз затова и казах, че има достатъчно свестни, интелигентни, свободни МЪЖЕ, ма не са лъжица за всяка уста. Няма как да си падаш по масата и да очакваш оригинален подход и разсъждения.
Може пък и да си прекалено настъпателна, да ги закачаш в момент на афект с глупостите колко искаш да се обвържеш и затова да бягат като дявол от тамян.

JoLLiE92
03-24-2012, 19:13
Нем, просто не съм готова да правя компромиси с това, което искам. Трябва да бъде мой тип, което определено не значи мистър свят, да бъде достатъчно интелигентен, за да не ме излага, да мога да разчитам на него. Извинявай, но не смятам, че съм последната дупка на кавала, за да не мога да привлека свестен мъж ;) Нито съм настъпателна.
Аз не се оплаквам от липсата на мъжко внимание, а от липсата на достатъчно свестен мъж, а ако намеря отначало да е свестен, после се дъни зверски и му посочвам вратата .. NambyPamby, говориш сякаш трябва да си хвана тираджия и да съм доволна , че някой ме е погледнал, ебаси ..

NambyPamby
03-24-2012, 19:37
аз на девойката се ядосвам, че отказа ОЩЕ един мъж от обвързването, а аз не мога да си хвана един сериозен, защото те или са обвързани с такива девойки, или са били, а сега са се отказали от живота :)

Точно обратното. Говоря, че се целиш ниско. Ти имаш очаквания да си хванеш сериозен мъж, а такъв, който позволява някаква фуста да го тъпче и да го командори, че и да се жалва след раздялата им, не е нито сериозен, нито мъж.
Животът е гаден. Понякога раняваш, понякога те раняват. Това, че с един човек не се е получило не значи, че трябва да сипеш жлъч след всички следващи. Щом не могат да приемат по философски начин развоя на събитията, да си кажат, че явно така е трябвало да стане, да срещнат тоя човек, да ги разочарова, но все пак да научат нещо от цялото занятие, а махват с лека ръка и казват, че повече няма да се обвързват и всички жени/мъже са еди-какви-си, значи просто не заслужават да ги обикнат повече, защото самите те не са отворени към другите. Самото неосъзнаване, че за провала на връзката са нужни двама, че и ти самия си позволил да ти се подиграват, и автоматичното преписване на еди-какви-си качества на всички представители от пола само щото Петранка/Иван са такива, е достатъчно показателен за колко комплексирана, ограничена и афектирана личност става въпрос.

JoLLiE92
03-24-2012, 19:41
тц, аз този точно не го искам за себе си :) приятел ми е. Аз съм видяла буквално какви ли не малоумници, излизала съм и с много качествени мъже, но и с много големи идиоти, но никога не съм се отказвала, аз съм най-непоправимия романтик :) а въпросното момче съзнава, че тя му се качва на главата и не трябва така, но не може да го спре :) пука му, това му е проблемът

umri
03-24-2012, 21:00
Нем, просто не съм готова да правя компромиси с това, което искам. Трябва да бъде мой тип, което определено не значи мистър свят, да бъде достатъчно интелигентен, за да не ме излага, да мога да разчитам на него. Извинявай, но не смятам, че съм последната дупка на кавала, за да не мога да привлека свестен мъж ;) Нито съм настъпателна.
Аз не се оплаквам от липсата на мъжко внимание, а от липсата на достатъчно свестен мъж, а ако намеря отначало да е свестен, после се дъни зверски и му посочвам вратата .. NambyPamby, говориш сякаш трябва да си хвана тираджия и да съм доволна , че някой ме е погледнал, ебаси ..

Много ниски критерии имаш.

Колко е трудно последно време да се намери точно мъж, какъвто ти трябва. Погали ми егото с тая тема, признавам.

ledenakrasota
03-24-2012, 21:12
Всеки е имал такива дразнители. Предпочитам да се уравновесяваме, защото понякога писва. :)

Merkantilniq
03-24-2012, 21:56
Всеки харесва това което не може да има.

Chacho
03-24-2012, 23:16
Аз не мога да разбера къде е цялата драма? Ти ли имаш проблем с това, че приятелят ти е в такава ситуация; него ли лично го гложди; или те вълнува като цяло защо хората изпадат в такива ситуации?

Авторке, според мен много си се вглъбила в идеята да си намериш "свестен" партньор. Има много хора, които са доволни от връзките си и е достатъчно показателно за това, че и ти може да имаш такава. Не си урочасана, че ти да си необвързана, а всички мацки със свестни мъже да са ги грабнали откакто свят светува. Намират се и ще си намериш, стига да има не прекалена, но достатъчна доза самокритичност и да се учиш от грешките си.

Приятелят ти пък е мъж под чехъл. И не е момичето виновно, сам трябва да го осъзнае.

Даже не разбирам какво дискутираме...

JoLLiE92
03-25-2012, 07:22
Моята идея не беше да сипвате на момчето като мъж под чехъл и така нататък, а да се поставите на мястото, да се замислите, че винаги ще кажете "аз няма да търпя", но когато дойде до вас търпите :) Не е никаква драма.
Авторката ще си намери, но е една идея по-претенциозна отколкото трябва, ноооо ... такава съм си : ))

пAteNцЕ
03-25-2012, 07:36
ако не ми задържат интереса с разни игрички (ама закачки не некви гадни) и още по-кеф ми стаа като и аз му правя игричките и :D луди калинки и двамата ....

JoLLiE92
03-25-2012, 07:43
ако не ми задържат интереса с разни игрички (ама закачки не некви гадни) и още по-кеф ми стаа като и аз му правя игричките и :D луди калинки и двамата ....
хахаха и аз имам някои, с които така си играем игрички "вечно сме със тебе в атака" :D така е готино, но едностранно не е

Hilary_
03-25-2012, 09:18
Гледам да отбягвам такива ситуации, но въпреки това са често срещани при мен.

bloodyF
03-25-2012, 09:29
"толкова изтърпях, имаме толкова дълга връзка, сега и това ще изтърпя"

бе не че нещо, ама в това няма никакъв смисъл
ако нямаш чувства към човека, ако вече не виждаш никакво развитие на тая връзка се разделяте и толкова
трудно е, боли, ама ако за това ще страдаш е безсмислено от където и да го погледнеш

JoLLiE92
03-25-2012, 10:02
бе не че нещо, ама в това няма никакъв смисъл
ако нямаш чувства към човека, ако вече не виждаш никакво развитие на тая връзка се разделяте и толкова
трудно е, боли, ама ако за това ще страдаш е безсмислено от където и да го погледнеш
имах предвид ако имаш чувства и вече много си вложил в тая връзка си казваш "ще изтърпя това, толкова вложих" , но то става повече и повече :) ако нямаш чувства е ясно, че го оставяш, но ако имаш?

Chacho
03-25-2012, 10:25
Какво като имаш? Не можете да се скарате и ще си седиш на гъза като путка ли? Нека търпи. Може да не е си направила темата, та да му сипвам, ма много ясно, че ще го правя. Трябва да си олигофрен, за да позволяваш на някого постоянно да те гаври по тоя начин. Любовта и миналото им въобще не е оправдание, за мен здравословна любов между двамата не съществува и единият е заблуден глупак, тва е. Ако иска да я оставя тая връзка, ако ще да я крепи - ма, ако беше истинска, момичето също щеше да се постарае, да си запазят взаимоотношенията и щяха да надмогнат проблема.

Квото си надробиш, такова ше сърбаш, бахти. Като прави компромиси, да си търпи последиците.

bloodyF
03-25-2012, 10:37
Какво като имаш? Не можете да се скарате и ще си седиш на гъза като путка ли? Нека търпи.

мхм
е дори и да имаш, какъв е смисъла да ''търпиш''?
като може да изградиш нещо ново, хубаво, пълноценно и зареждащо те, без скандали, без да се налага да ''търпиш'' и т.н.

JoLLiE92
03-25-2012, 10:40
Дам, аз бях в същото положение като него, но теглих чертата и когато започнах да се държа по-дръпнато с момчето и да не му играя по свирката, той ми се обади да иска прошка за държанието си :) на същото мнение съм за това, но понякога от любов твърде много си затваряш очите, и то най-вече за неподходящия човек

Chacho
03-25-2012, 10:41
Винаги е ставало така и винаги ще става. Някои се научават, други пък им харесва.

jghgh
03-25-2012, 10:44
темата е супер странна по принцип :д
а за ниските критерии на авторката свидетелства бисерът за дамата и жената и как едната можела да се удря.
аман от бабитски критерии, явно наистина сме в ориента.
и мъжопоклоннички, дето обичат да си солят собствения пол, и да се кланят на мъжете - брей, колко са по-свестни само, колко са по-малко интриганти, невероятни са, а аз самата съм с мъжки характер/интелект!
дотам, че да кажеш, че жена може да се удря, ако не е "дама".
втф??
и това наистина се котира?

дотолкова ли са изпаднали човешките отношения, че да се приема за нормална саморазправата?
и наистина, някоя ако толкова те дразни защо го позволяваш? ти истерик ли си, къв ли си, добиче ли си, че да търпиш до предел, в който да се наложи да удариш другия човек? няма значение мъж, жена. и жена да удря мъжа си е грозно.
направо съм втрещена как на никого не му направи впечатление това.
а изобщо физическото насилие е нещо крайно ненормално. напълно ненормално. трябва да отсъства във връзките.


за лудите калинки.. който както си го направи! като си мишка, ще те тъпчат.
като не си, няма.
и мен са ме правили на луда калинка добрите, свестни мъже, които винаги са жертви на жените, и то е, щото аз го позволих.
така че дори не е до пол.

темата няма какво да й се дискутира, както се каза. като нямаш самоуважение, ще си "луда калинка". като имаш - ще имаш пълноценна любов.

JoLLiE92
03-25-2012, 10:54
Авторката е видяла какви ли не момичета, за да го казва това нещо :) Такива, в които няма нищо, ама нищо женствено, които се държат като арогантни мъже-селяндури и ги спасява единствено фактът, че физиологично са жени, въпреки че по друго не личи
Пък авторката има твърде високи критерии и затова е сама, така че май нищо не си разбрала :) И не дискутираме авторката и нейните критерии

Irti
03-25-2012, 12:02
jghgh :)

Да, но масово се наблюдава как момичето удря момчето и това е напълно нормално? Но защо масово не се наблюдава реакция от страна на момчето? Колко такива случай съм виждал аз и ти и всички? Навежда глава и трае.. разбира се не всички и така трябва. Най-малкото просто и чисто хвани я напсувай (или й подхвърли нещо чисто без вулгаризъм) шаврантията и си тръгни. Ама да седиш там и да те правят за смях..

Саморазправата отдавна е нещо напълно нормално на улицата. И такова ще си остане. Във връзките не, но няма нищо лошо в боят по принцип, защото понякога само той помага. Това не значи да ходиш да се заяждаш с всеки, но не означава и да мълчиш на всеки, който се подиграва. И не, не означава да отвръщаш с думи, защото в повечето пъти те не помагат. Да, ще бъде хубаво, ако всички се разбираха с думи, но винаги ще има селяци и това няма как да стане. Тогава идва шамаросването и респекта. Въпрос на оцеляване.

Предела на кипене не е въпрос на търпение с времето, а въпрос на ситуация и идва момента, в който без да иска ще ти падне пердето.
Твърдо против малтретирането на жени, но има някой пред, които думите, уважението и опита да стане нормален разговор не помагат... и твърдо са решени да те хранят на майка, да правят опити да те удрят, да ти крещят за щяло и нещяло. Има случай на игнор, игнор и тя продължава да тича по теб и да се заяжда. Ти говориш спокойно тя ти се репчи и те удря? Продължаваш да говориш нормално, игнорираш, правиш какво ли не и тя пак.. отбягваш и т.н и.. Сами си го търсят. На так'ва с кеф ще й натреса една. Това не е от човек, акъл и вежливост, защото един може да е такъв, но този пред него да е пълно говедо. Буквално да си тръгнеш и той да ходи по теб. Мани.. глупости.

Мъже, жени - всички са еднакви и еднакво ще се третират, когато не уважават това, което имат и подритват туко - така всичко! За такива кур.. с главно КУР! Но на първо място опитай с думи, усмивка, другите начини, които споменах и ако вече нищо не помогне..

"Ела, куме, ела, драги! ДА ТЕ ГОСТИМ!"

:)

jghgh
03-25-2012, 12:24
Много пъти съм се изказвала по тази тема. Просто мисля че човек не трябва да се занимава с такива пачи.
Да, горчиво ще трябва да се съглася, че има такива жени. Един много добър приятел такива неща ми разправя, че се хванах за косите... уж себе си мислех за кофти момиче. Кълняла е близките му, чупила е неща в тях, опитвала се да налага пълен контрол и не знам си какво.
И той я бил ударил, бтв. За което все пак не го подкрепям, въпреки че тази е била доста нагла.
Но все пак не го одобрявам. Има го момента на "просенето", но е гадно. И е по-подходящо за мексиканските сериали. Дето се бият там с тигани или с юмруци.

Такива жени ги отебавай, зарязвай ги и да се оправят. Мисля че това боли повече дори, отколкото шамара.
Не смятам за приемливо да се удрят хората помежду си. Уж обичаш човека, защо искаш физически да го нараниш? Това е агресия.

Винаги съм смятала, че такива хора трябва да ги изоставиш. Като са проклети, боя ли ще ги оправи? Пък и падаш ниско и отношенията стават някакви грозни.

Irti
03-25-2012, 12:38
Уж обичаш човека, защо искаш физически да го нараниш? Това е агресия.


Може да не го обичаш.

И аз мисля, като теб, но пак казвам, че буквално да тичат по теб и да те плюват.. не знам.

Лошо е, когато един мъж се яви пиян и пребие жена си. Това вече по никакъв начин не го приемам. Но се случват и такива работи.

Това е живота и агресивността се е вплела в него. Просто се пазиш.

:)

anonymous708973
03-25-2012, 15:53
Всеки харесва това което не може да има.

Глупости.

В израза "правя някого на луда калинка" не виждам нищо положително. Не това е типът тръпка, който търся.
Искам и имам стабилен мъж, с когото отношенията ми са кристално ясни. Тръпката се появява, когато партньорът е хамелеон - в добрия смисъл, разбира се, не да си сменя настроенията по-често от жена в цикъл. Хамелеонщина в тоя случай означава разнообразие - един ден да се биете с възглавници като деца и да се гъделичкате до пълно умопобъркване, на следващия да си помагате с ученето, на по-следващия да отидете на бар, а целия следващ ден да прекарате в махмурлук пред "Том и Джери". (Ех, спомени... :д) Това ми създава тръпка, не незрели изблици на някъв пубер, който да ми вдига кръвното постоянно.

djipsito
03-25-2012, 16:04
При тези агресивните и истеричните, прекалено импулсивните, любовта се е превърнала в обсебване.

Имам един познат, имаше 5 годишна връзка с една мацка. И двамата са импулсивни и ми е разказвал как тази го е излагала пред хората, в пълно заведение, заповеднически тон, цялата в окаян вид, щото си е изревала очите и й се размал бил грима... Та, излезли най-спокойно, хванал я уж да я кара у тях, ама я закарал на п**ки си майни на един баир в гората, където няма осветление и я заебал там. Взел й и телефона и парите.. После се върнал да си допие колата с колегите. Да, ама тази лудата, след 15 мин (дето няма как да го вземе тва разстояние пеша) нахлула пак в заведението още по-бясна.

Понеже града е малък, много хора им знаят изпълненията.. Не знам той как е изтърпял тва нещо, ама и леко ме учуди като каза, че тва колкото и да го вбесявало, толкова и му показвало, че тя наистина го обича и показвала, че се бори за него.

За мен не е тва начина да покажеш на някой, че го обичаш. Не знам аз ли съм с криви разбирания, ама тва е няква мания, която аз не бих изтърпяла. Ще разбера, че го прави защото има чувства към мен, ама тва е доста жалък и отчаян начин да ми се покаже. Тва да не мога да седна да пия по бира или по кафе с колеги или приятели... мерси, ама не съм робиня.

anonymous708973
03-25-2012, 16:59
Имам един познат, имаше 5 годишна връзка с една мацка. И двамата са импулсивни и ми е разказвал как тази го е излагала пред хората, в пълно заведение, заповеднически тон, цялата в окаян вид, щото си е изревала очите и й се размал бил грима... Та, излезли най-спокойно, хванал я уж да я кара у тях, ама я закарал на п**ки си майни на един баир в гората, където няма осветление и я заебал там. Взел й и телефона и парите.. После се върнал да си допие колата с колегите. Да, ама тази лудата, след 15 мин (дето няма как да го вземе тва разстояние пеша) нахлула пак в заведението още по-бясна.



Смятай къв цирк :D

umri
03-25-2012, 22:16
Моята идея не беше да сипвате на момчето като мъж под чехъл и така нататък, а да се поставите на мястото, да се замислите, че винаги ще кажете "аз няма да търпя", но когато дойде до вас търпите :) Не е никаква драма.
Авторката ще си намери, но е една идея по-претенциозна отколкото трябва, ноооо ... такава съм си : ))

Аз не търпя. Не ми се е и налагало. Това какъв ме прави според твоята дефиниция?

Съответното момче си го прави така сам, че да му се налага да търпи. Ако не е типът момче, което обича да търпи, няма да изкара връзката. При няколко опита - сериозно предупреждение и скастряне, ако момичето не слуша и не разбира от дума - чаодовижданелеканощприятн исънищамерси. Жените по начало си тестват лимитите. Ако видят, че могат да се качат на главата на момчето, да не го уважават и да му уронват авторитета - ще го правят. Ако не им се получи номерът - ще се радват, че имат такъв мъж до себе си или в някои много редки случаи ще си намерят някой, когото могат да мачкат, но това най-вече се отнася за тежко комплексирани момичета.

JoLLiE92
03-26-2012, 07:52
Така е, аз лично трябва да уважавам момчето за да излизам с него :) Пак казвам, ако момчето беше girly щях да го отпиша и нямаше да се чудя защо й се връзва :)