PDA

View Full Version : Как да постъпя?Да му кажа ли?



Hazal Kaya
03-24-2012, 17:54
Здравейте,имам много голям проблем.Преди един месец се записах на волейбол.Всичко вървеше добре.Първоначално не харесах треньора си.Той е млад и висок,но просто сякаш не беше мой тип.След време започнах да го харесвам все повече и повече....Влюбих се в него.Когато го видя и започвам да се смея от радост без причина....Според мен той вече е разбрал..Проблемът е,че аз съм на 14 а той е на 25.... Дайте ми съвет!Какво да направя?Ако му кажа,ще ме е срам да отида повече на тренировка :(

nIkEnCeTy_bE
03-24-2012, 17:58
Няма смисъл, няма да се получи. Ти си мислиш, че си влюбена и т.н, но просто имаш голяма симпатия.

Cold_Tearsss
03-24-2012, 18:02
След две седмици ще ти мине, спокойно. ;)

FuCKkK13
03-24-2012, 18:19
да.. голям проблем.. от няма какво да правя какво ли не не ви влиза в главите.. 1во годините.. да,те не се граница,но я се замисли.. общи приятели ? интереси ? мислене? ... а и + това си на 14.. и точно поради тази причина мисля,че си го харесала,а не си влюбена.. заглеждай се по други.. все ще си харесащ някой..

complicated_
03-25-2012, 20:36
съгласна съм с другите мнения.. малка си още ще срещеш многоооооо момчета кой от кой по добри,но след време ;) т'ва ся е просто някакво увлечение :)