PDA

View Full Version : Чаени ароматни свещи - къде - Варна?



DragonLady
03-24-2012, 20:29
Привет! Искам да ви попитам къде във Варна мога да намеря чаени ароматни свещи, които да са в комплект, по възможност повечко вътре, че да е по изгодно, отколкото като ги вземам на бройка. Питам ви, понеже това което аз намерих, не ме устройва:
Вчера гледах някакви в ЦБА на сносна цена, ама то вътре бяха толкова изронени и омачкани, че направо си бяха пред молекулярен разпад.
В един магазин магазин бях намерила 6 броя за 3 лева, но то все едно по 1 брой да ги купувам, тоест пак нема кирия.
В онлайн магазините цената е добре - 20 броя за 6 лева, т.е по 30 ст за една, ама с наложени платежи, доставки и други дивотии, представляващи излишен разход.
Мерси предварително!!!

TheBeliever
03-24-2012, 22:41
Из магазинчетата по левче провери ли? Иначе готини свещи има в индийските по Цар Борис, но не знам до колко ще са ти изгодни.

Също до My Market на Студентска (големия срещу дюнер хауса) има едно магазинче за джунджурийки - доста евтинко е. Може там да има.

DragonLady
03-25-2012, 13:08
Из магазинчетата по левче провери ли? Иначе готини свещи има в индийските по Цар Борис, но не знам до колко ще са ти изгодни.

Също до My Market на Студентска (големия срещу дюнер хауса) има едно магазинче за джунджурийки - доста евтинко е. Може там да има.

Мерси за инфото!
Пробвала съм в магазини по левче, но това което намерих, не ми хареса. Иначе би ли обяснила на ЛС къде точно на студентска, понеже не го знам тоя дюнер хаус.

bubkaa93
03-25-2012, 16:59
В Джъмбо съм виждала такива свещи

kitty02
03-29-2012, 09:13
В LIDL съм виждала, стоят при препаратите.

DragonLady
04-01-2012, 23:11
Повече от тоя ш*бан кауфлад НИКОГА ..... Отиваме ние с моя харесахме си едни свещи 25 броя за 3,99 ( цената беше точно под самите торбички със свещите ) взехме и някакво сладко и една запалка. Отиваме ние на касата, оная ми вика 9 лева ... Кво????? Дадох ме ги де да идем. Гледам касовият бон 6,99 за едни ш*бани ароматни свещи ... Явно, че големият им оборот е от лъженето за цената ... Повече в тоя магазин няма да стъпя!!!!!
По добре да бяхме взели онея пооръфаните от цба ... А и петъка като ходихме в цба изглеждаха доста по добре - явно онея са били нещо измачкани от товар разтовар и сега са заредили нови. Другият път от там, вярно 20 броя само, ама за 4,30, а не 25 за 7 кинта ...