PDA

View Full Version : Сенки и тъмни кръгове под очите



Lalalalaa
03-24-2012, 20:57
как да ги премахна? придават ми супер отпаднал вид

summerxtime
03-25-2012, 10:17
Коректор? (буквичкиии)

ledenakrasota
03-25-2012, 12:00
Спи по 8-9 часа. Гледай да си лягаш по едно и също време или в рамките на определен период. Пий по 1,5-2 литра вода на ден. :)

Gabi_P
03-26-2012, 04:28
Имам светла и полупрозрачна кожа, така че те разбирам и знам колко е важно да изглеждаш добре, докато решаваш проблема. Давам линк към блога си, там съм писала по тзи тема http://miracleofbeautyandfashion.blogspot.com/2012/03/blog-post_24.html

Hilary_
03-26-2012, 07:21
Ако са наследствени, няма как да ги махнеш, а по - скоро скриеш.
Иначе причините са най - често вътрешни - неправилно хранене, недоспиване. Обърни внимание на тези неща.

ledenakrasota
03-26-2012, 08:42
Ако са наследствени, няма как да ги махнеш, а по - скоро скриеш.
Иначе причините са най - често вътрешни - неправилно хранене, недоспиване. Обърни внимание на тези неща.

Точно.

И забравих да ти кажа, че розовото коригира до някаква степен кръговете под очите. Има един коректор 3 в 1 на Есенс, ако се сещаш. Зеленото, коригира зачервявания, телесното- петна, а розовото е за кръговете под очите. Разгледай го и си потърси нещо подобно. В ютюб е пълно с клипчета за грим и има подобни продукти. :)

Rebirthing
03-26-2012, 16:51
Прикриването е последният вариант според мен.
На първо място яж здравословно - повече плодове, зеленчуци. Витамин К и Ц са от първостепенно значение за сенките под очите.
Наспивай се. Ако имаш някакви вредни навици, цигар, алкохол - спирай. Пробвай да спреш и кафето, временно. Пий достатъчно вода, може и чай. Спорта също е важен.

Lalalalaa
03-26-2012, 17:01
Точно.

И забравих да ти кажа, че розовото коригира до някаква степен кръговете под очите. Има един коректор 3 в 1 на Есенс, ако се сещаш. Зеленото, коригира зачервявания, телесното- петна, а розовото е за кръговете под очите. Разгледай го и си потърси нещо подобно. В ютюб е пълно с клипчета за грим и има подобни продукти. :)

Аз имам този коректор на Есенс, но аз ли не мога да сложа, малко ли слагам или кво, не се прикриват. Спя максимум 8 часа през учебно време, събота и неделя - 10часа, не пия много вода :Д , нито пия, нито пуша. кафе пия само, когато едва си отварям очите (много рядко) ям много зеленчужи и плодове. мисля, че е наследствено, но защо не мога да ги прикрия с коректора на есенс :@

sunflower132
03-27-2012, 16:53
Спи повече и гледай да не си лягаш по нощите...:D

summerxtime
03-28-2012, 12:58
Охх,много е гадно да имаш тъмни кръгове.Моите са наследствени и няма как да ги прикрия напълно. Иначе гледам да спя по 9-10 часа и така са мнооого по малко забележими.