PDA

View Full Version : Кой университет?



huba_buba
03-25-2012, 05:19
Здравейте, както всички знаем в днешно време трябва да имаш висше образование за да си намериш хубава и добре заплатена работа, много мислех да запиша за учител, искам да се занимавам с деца в гимназиална възраст или със деца с увреждания, психологията също ми допада като вариант понеже сега психолог се изисква във всяка една институция, в момента уча специалност Бизнес администрация но не мисля че мога за напред да се занимавам с нея, моля ви дайте ми съвет-кой университет намиращ се на територията на страната да избера и според вас каква специалност да запиша?

watergirlblue
03-25-2012, 07:17
може да си пишем на лично ако искаш...само да те питам в тбг ли учиш? :)

huba_buba
03-25-2012, 08:27
можеш да ми пишеш на скайп slunchety_008 :)

nIkEnCeTy_bE
03-25-2012, 08:36
Защо не искаш да се занимаваш с Бизнес администрация? Това е хубава специалност, а и като цяло след това можеш да учиш доста неща, защото икономиката го позволява. А и си влязла с География предполагам. Психологията не е зле. Софийският университет дава много възможности. Има добри университети в България, стига да знаеш с какво искаш да се занимаваш. За Варна, честно казано, не бих ти препоръчала. :)

huba_buba
03-25-2012, 11:51
За ПУ какво мислите?

nIkEnCeTy_bE
03-25-2012, 12:25
Ами за Пловдивският не знам, но и аз съм си мислела за там с икономика, примерно. Но пък като гледам сега, има това, което искаш, предполагам и на ниво.

DrunkLad
03-25-2012, 12:58
Пробвай в юзу но не ти давам гаранции :)