PDA

View Full Version : Влизане след 7 клас



Sladuranata2298
03-25-2012, 12:22
Здравейте : )
Аз съм от Варна. Тази година ще имам изпити... Още малко остава.. Едва няколко седмици. Изпитите наближават, стресът и притесненията се увеличават... От началото на годината мисля дали да вляза в 1 езикова гимназия или 4 езикова гимназия. Родителите ми дават пълната свобода аз да реша, не са от тези, които ще кажат влез ... друг вариант няма... Имам няколко въпроса за миналите вече изпита и влезли в една от тези гимназии:
1. В 4та с испански колко е долу-горе бала ... ако може да ми кажете 31.124 например и какви са ви оценките на изпита, защото само с бал не мога да се ориентирам
2. По друг начин как може да се влезе в гимназия?
3. Квесторите ... и дали може да се преписва, защото съм чувала, че може, други са ми разказвали, че може !

Мерси предварително!

nIkEnCeTy_bE
03-25-2012, 12:27
Бала за 4-та пак не е толкова висок. Мисля, че миналата година тръгваше от 28-29 нагоре, с точност за съжаление не мога да ти кажа. От двете гимназии, зависи какво искаш да учиш де, може би 1ва. В гимназия се влиза и с пари, и връзки. Но предполагам такива нямаш, но и не си заслужава по този начин. По мое време не се преписваше или поне аз не съм чувала. Ама след това чувах, че някъде квесторите са си излизали направо от стаите, зависи. Ти си се подготви, и не разчитай на това.

don't say anything.
03-25-2012, 17:43
Зависи от квесторите, аз лично не можех и не исках да преписвам.

Gerry905
03-26-2012, 07:05
Да, зависи какви са квесторите. При нас например по български език и литература нямаше как да се препише, но по математика можеше, дори към края вече казаха на едно момче да си даде листа, за да може едно момиче, което е малко болно, да препише някоя друга задача... България какво да ти кажа...