PDA

View Full Version : Кофти тръпка



whyumadzki
03-25-2012, 14:38
Здравейте на всички. Момче на 16 години съм и реших и аз да споделя моята история. Преди време се запознах с едно момиче, запознахме се на живо чрез общи приатели но след това всичко прерастна в фасебоок и скупе. Общувахме всеки ден и споделяхме всичко започнах да я харесвам много не сам сигорен дали тя изпитваше същото за мен.И тъкмо когато си мислих че нещата се задълбочават в училище се пусна лош слух за мен и нея. След всичко това тя не ми проговори повече и дори сега 5 месеца по-късно мисля още за това и още ми тежи. Просто исках да споделя с някого и да чуя и вашите мнения, а ако на някои му се е случвало нещо подобно може да сподели. Съжелявам за грешките които сам допуснал, но написах тази тема набързо понеже изникна нещо и съжелявам ако има друга такава тема.

пAteNцЕ
03-25-2012, 14:43
поговори с нея и й обясни какво е станало
другия вариант извини й се за лошия слух и и обясни че никой не е виновен (а какъв е този толкова лош слух?) и кажи че искаш да я опознаеш да започнете наново и тн....
а и са минали 5 месеца не мислиш ли че за толкова време не можа и една дума да обелиш пред нея? кво прави толкова време? вече малко късно да съжаляваш и освен да се сдобрите по някакъв начин и да бъдете поне приятели не виждам друго...

ledenakrasota
03-25-2012, 15:47
Трябвало е на момента да говориш с нея, защото за всеки е ясно, че не само тя е засегнатата от случилото се, но и ти. Ако е "кадърна", ще се сети за това. Щом, обаче мисли, че ти си пуснал въпросния слух, много си сбъркал, че не си говорил с нея още в самото начало.

Всеки допуска правописна грешки. Но думи от сорта на сЪм е недопустимо да сбъркаш и на сън. Всеки бърка, но не и такива думи. :)

whyumadzki
03-25-2012, 15:50
Прави сте и , но от бързината забравих да споменя, че аз опитах да и се извиня и тя прие извинението, грешката беше че се случи по скупе.. И нищо не се промени ..Сега осъзнавам колко тъп сам бил, че да не говоря лице в лице с нея. :(

Chacho
03-25-2012, 15:53
А, ако се видите лице в лице, защо не кажеш: "Ей, между нас така и не се оправиха нещата, а не искам да е така. Ти как си след всичко, не чувстваш ли същото?"

ledenakrasota
03-25-2012, 15:59
Прави сте и , но от бързината забравих да споменя, че аз опитах да и се извиня и тя прие извинението, грешката беше че се случи по скупе.. И нищо не се промени ..Сега осъзнавам колко тъп сам бил, че да не говоря лице в лице с нея. :(

Отново грешка, че се извиняваш по скайп. :bang:


Виж се с нея и кажи каквото ти каза Чачо. Минало е много време. Вече би трябвало нещата да са отшумели. Не се крий като виновник. Това, че си си замълчал е доказало вината, която нямаш. хехе

whyumadzki
03-25-2012, 16:19
Благодаря много за отделеното време. Определено ще си опитам късмета пак :).

fenasf
03-25-2012, 19:31
запознахме се на живо чрез общи приатели но след това всичко прерастна в фасебоок и скупе.

:razz: бих казал, че е деградирало, не прерастнало