PDA

View Full Version : Малко помощ?!



freefrog
03-25-2012, 17:22
Може да ви звучи тъпо, но няма значение искам да споделя и ако можете да ми дадете съвет ще се радвам много :)
Ам става вече от 3-4 месеца много харесвам едно момче. В едно училище учим той е на 16 аз съм на 14 :) . Намекнах му няколко пъти че го харесвам и преди месец и половина може и повече той ми отвърна със същото. За жалост успяхме да излезем доста по късно след около 2 седмици. Излязохме всичко беше окей много забавно си прекарахме, той ме целуна и тръгнахме. В понеделник естествено бяхме на училище и той всяко междучасие идваше при мен целуваше ме прегръщаше ме.. бебе, слънчо и т.н. ... и на същия ден той ми каза, че не иска връзка. Попитах го защо има ли някаква причина и досега не съм узнала каква е причината той да реши така. Но явно аз съм влюбена в него щом все още не съм го забравила. Опитах да го забравя като излизам с други момчета.. даже си имах приятел, но издържах само 4 часа и го скъсах... мина вече месец откакто се разделихме, но не ми излиза от главата.. Ние си поддържаме връзка виждаме се в училище, пишем си в скайп всеки ден, но страшно много искам да съм отново с него ...
Някой ако може да ми даде съвет какво да правя ?! ......... : (

marilyn
03-25-2012, 17:34
Моят съвет е да излезеш от филма. К'во за бога значи "даже си имах приятел, но издържах само 4 часа и го скъсах..." нямам думи просто. Абе лапета, гледайте си учението и не се занимавайте с работите на каките и батковците...

complicated_
03-25-2012, 21:18
само на 14 си .. не се впрягай ;) има и други момчета и време има .. много си малка още нищо не си видяла :)

jghgh
03-25-2012, 21:36
чисто и просто тоя не знае какво иска.
или е тръгнал с теб от съжаление и после е решил, че няма да издържи да е с теб само щото се чувства виновен.

ще го забравиш, споко.

и мен ме разби това с ходенето за 4 часа. наистина нямате си работа : D
обаче същевременно ми става толкова мило и сладко от тея пуберски историйки. всичко някак беше много по-лесно и по-лековато, въпреки че уж драмата беше пълна *спомня си*
тва разменянията на погледи, бързото "тръгване" между учениците... забавно си беше. ^_^

JuStElly
03-27-2012, 01:26
Остави го да си живее живота и живей и ти своя.

melany12
03-27-2012, 15:02
и да казваме да го забравиш,знам че няма да го направиш:D
квото и да те посъветвам,твоето ще си направиш.но все пак,щом се е държал хубаво,а после му е щукнало,че не е добра идея да сте заедно-не си заслужава;)))))))) ей такива много ги мразя-да не знаят какво искат .ама дете е още 16 годишен пиклио,не знае какво иска.не че и ти си много голяма особено с гаджето от 4 часа:D:D:D::DD
ти си решаваш,просто ще е грешка ако продължиш да се занимаваш с тоя ;д