PDA

View Full Version : padane na zub i sun =smurt POMISHT



loveisnotalovegame
03-25-2012, 18:40
IZVINYAVAM SE PREDVARITELNO CHE PISHA NA LATINICA ! Baba mi e sanuvala che i padat vischkite zubi bez da ya boli vsichki predni otpred .... tova veshtae smurt na blizak rodnina.. vsichki sme mn oplasheni a bashtami ima problemi s surceto . MOLYAVI KAKVO KAZVATE PO TOZI VAPROS ? :(

pepochko
03-25-2012, 18:48
не вярвайте на тея измислици въобще не е вярно по едно питие и по спокойно ;)

HideBoy
03-25-2012, 18:54
Баба ти ако беше здраво мислещ човек осъзнавайки факта, че баща ти не е добре дори и да беше сънувала такова нещо (в което искрено се съмнявам) щеше да си премълчи.
Не се шашкайте напразно по някой път бабите създават излишно напрежение.

broken-barbiee
03-25-2012, 19:00
Каквото съм сънувала и съм проверявала в съновника ми се е случвало, точно така, както го пише. Не искам да всявам паника все пак, но имай си едно на ум обаче и не забравяй, че не винаги това е вярно! ;)

shmatarok
03-25-2012, 19:03
Конкретно това съм го сънувала няколко пъти, нищо не се е случвало на никого ;) Спокойно, сега не е моментът да се паникьосвате за такива неща.

gersinkaa
03-25-2012, 19:10
Аз сънувах, че ми пада кучешки зъб и на другата сутрин дядо ми почина.. Сънувах, че ми пада кътник и почина комшийката... При мен всичко, каквото сънувам се случва...

miss_selena_
03-25-2012, 19:28
Чувала съм,че когато на сън ти падне зъб БЕЗ да те боли ще почине далечен роднина,а когато боли-близък.Аз сънувах,че ми пада зъб без да ме боли.Проверих в съновника и там пишеше,че след седмица ще почине някой познат.И странното беше,че точно след седмица почина бабата на моя братовчедка.Когато е писано на някого да умре не можеш да го спреш.То просто идва!

DragonLady
03-25-2012, 20:23
Не го плашете момичето с глупости и суеверия ...

Starless
03-26-2012, 14:04
А когато сънуваш, че близък роднина е умрял.. какво означава?

k-t s
03-27-2012, 12:30
http://sanovnik.bg/

ForTrant
03-27-2012, 12:36
Сънищата нямат нищо общо с тълкуването на бъдещето,

Chacho
03-27-2012, 12:37
@Starless Че ще ти падне зъб, очевидно.

Абсолютни глупости са това. Преди време, като ходех на тренировки, редовно сънувах, че съм на състезание и, че ми падат зъби. С болка, без болка, от друг избити, разклатили се и падащи сами. Сънувал съм и в друг контекст. Ако всичко беше вярно, до 9-то коляно да са измрели всички роднини.

Седмица преди да почине близък чух кукувица да кука и ми казаха, че също е предизвестие. После дълго време се чудих, дали нямат връзка двете неща. По-късно отново кукаха кукувици, но дълго време след това нищо не се беше случило. Сега продължават да кукат. Умственият ти филтър, когато реалността подсказва такава възможност, действа срещу теб и отсява информацията по такъв начин - виждаш това, което искаш да видиш.

ПС: Споделям мнението на ForTrant, но много хора са прекалени суеверни, за да го приемат.

ImmortalSportFreak
03-27-2012, 16:27
Махнете тия суеверия и глупости и се поуспокойте. Направете една разходка в това хубаво време,да ви се проветрят малко мозъците. :P

Sh@d0w
03-27-2012, 16:38
Кирилицата е задължителна.