PDA

View Full Version : Много ми е тежко..



Juls
03-25-2012, 19:42
Хора,ужасно ми е тежко!Не съм имала приятел досега.Имала съм не една възможност
за това.Заобиколена съм от ужасно свестни момчета.Проблемът е,че всички,които до сега
са имали нещо към мен не са ме привличали.Винаги съм си казвала има време.Вся някога
ще намеря момчето за мен.По-добре сама,отколкото с неподходящ за мен човек.Та ето,че
и моето време да се влюбя дойде.Още като чух името му-Александър-и.... Чувствам се много
щастлива с него.Той от своя страна много ме уважава и много си ме пази.Чувста има и от
двете страни.Повече от очевадно е.Въпреки това той иска да си останем приятели.И въпреки,че
не си го признава,съм убедена почти на 100%,че не иска да има нещо повече между нас,
защото още не е преодолял бившата си.Говорили сме за отношенията ни и той казва,че
искал на този етап да бъде сам.Въпросът е там,че много го ценя като човек и не искам
да го загубя като приятел.Да,обаче е адски болезнено!Мислех си,че няма да ми е толкова
трудно да излизам с него само като с приятел.И още по-тежко ми е от факта,че знам,че не
всичко е загубено.Знам,че има надежда...ноо както казах той не е преживял бившата си
приятелка.Още подържат контакт и това допълнително усложнява нещата.Сигурна съм,че
няма да тръгнат отново,но въпреки това...Реших,че даже и нещата между нас да се получат
след време,мисълта за това дали не си мисли за нея докато целува мен,ще ме изяжда.От няколко
седмици няма и ден,в който да не съм плакала за него.Искам да залича чувствата си,но това
е много трудно предвид факта,че се виждаме и чуваме често.А както казах не искам да прекратявам
контактите си с него.Никога не съм се чувствала толкова зле.Скапвам не само моето настроение
но и това на хората около мен.Моля ви,дайте ми някакъв съвет!Наистина съм объркана.От една страна
искам да съм с него/с риск да бъда много наранена заради бившата му/,от друга искам да залича
чувствата си към него,защото наистина ми е много тежко...

loveca777
03-26-2012, 12:45
Чувствата маже да заличиш единствено ,ако се влюбиш в друг...
Та приеми ,че не си единствената , ами си от милионите по света влюбени ; )
занимавай се разни неща,за да не мислиш само за него и не се вманиачавай
И СЕ РАДВАЙ страшно много ,че не сте от един клас ,та да го виждаш всеки ден , или сте :?

k-t s
03-26-2012, 13:11
Според мен има много голяма вероятност дори и да реши да пробва с теб просто да види,че не си като бившата му и след време да му омръзнеш,а ти вече може малко или много да си се привързала към него и това да те нарани повече отколкото ще те боли сега,че не си с него.Казвам ти го от опит,но от мъжката страна...абсолютно същата история,че даже и името е еднакво :D

Juls
03-26-2012, 18:45
Не,не сме в един клас.И наистина се радвам за това..

marilyn
03-26-2012, 20:38
Погледни от другата страна на нещата. Той иска да е сам, защото не е преживял мъката си. Повярвай ми, ако се захване с теб и още не е надмогнал миналото ще се превърне връзката ви в кошмар и няма да излезне нищо.