PDA

View Full Version : дали?!



heartlesandfreaky
03-25-2012, 20:20
предварително се извинявам, ако темата пречи на някого ( xD ) .. трийте я, ако искате, просто ми тежи твърде много и искам да споделя и да помоля за съвет...

Та така, той е най-добрият ми приятел, а аз съм тотално хлътнала, да не кажа влюбена... Не говоря за глупаво детско увлечение... всичко вътре в мен се къса, защото не мога да му кажа какво чувствам. Всъщност, мога, но се чудя правилно ли е? Притеснявам се, че ако разбере нещо подобно цялото ни, градено с години приятелство, ще се разпадне.. Как бихте постъпили на мое място?!
и бтв. моля, спестете обидните коментари, не ми е до тях, наистина..

AaaareS
03-25-2012, 21:43
вариянтите са два .... 1. казваш му .... одрязва те .... научаваш се да живееш с болката до края на живота си
2. не му казваш .... живееш с болката до края на живота си

life sux....

heartlesandfreaky
03-26-2012, 04:59
чак пък до края на живота си.. xDD

montana6
03-26-2012, 05:44
Пусни снимка, за да кажем дали ще те отреже или не. :D :D

heartlesandfreaky
03-26-2012, 05:53
Абе не става въпрос за отрязването, омг... Той сега си страда по бившето гадже, ала бала... просто не знам дали да му кажа, или да си замълча, то е ясно, че ще ме отреже, най-малкото, защото винаги е казвал, че не иска да си разваля приятелството.. :)

kitty02
03-26-2012, 05:57
Момчето, което харесваш още не е готово за нова връзка. Дай му време.

heartlesandfreaky
03-26-2012, 06:11
Благодаря ти за съвета! :)

JuStElly
03-27-2012, 00:24
Щом ти е казвал,че не иска да си разваляте приятелството,защо си мислиш,че трябва да му кажеш.По - скоро трябва да се запиташ дали наистина си струва да разрушиш такова приятелство,а кажеш ли му,просто бъди сигурна,че с приятелството ви е свършено.От друга страна,ако продължите всичко както е било до сега.. супер много ще страдаш.А щом не е готов за нова връзка,къде си тръгнала ? ;ддд

heartlesandfreaky
03-27-2012, 06:35
Нз, все си мисля, че е по-добре да оставя нещата така.. ще страдам, да, но едно приятелство е по-ценно от... да кажем увлечението по него, въпреки че е нещо много по-голямо... Благодаря ти за изчерпателния отговор ^^

anonymous708973
03-27-2012, 07:22
Момчето, което харесваш още не е готово за нова връзка. Дай му време.

Мне, помогни му да стане готово.
Слушай сега... от твоя страна няма какво приятелство да бъде развалено. Вариантите са два - ПОказваш му (!!), оказва се, че те харесва, заедно сте, всичко е идеално, защото хем сте най-добри приятели, хем правите секс ИЛИ ПОказваш му, той те реже, но ти не губиш нищо, защото и без това в момента той не ти е най-добър приятел и не можеш да му кажеш всичко, както би следвало, ако наистина беше такъв. Нямаш какво да губиш.

jghgh
03-27-2012, 08:57
^точно!

стига с това "разваляне на приятелството".
и стига си се вслушвала в предпазливите съвети. бъди по-решителна, рискувай.
никой не е застрахован от грешки. и да сгрешиш, и да развалиш някакво приятелство, ще те боли, ще те боли, пък ще ти мине. няма такива филми "до края на живота". егати негативистите.

може би трябва да почакаш да му мине от бившата и после започвай флирт-атака и да не ти пука : )
a ако сте толкова добри приятели, защо да е свършено с приятелството ви, ако те отреже? ще се направите, че нищо не е станало и ще си продължите.
според мен ако приятелството е толкова силно и истинско, ще оцелее. поне така си мисля, не съм изпадала в такава ситуация. в нещо като подобна, само.

melany12
03-27-2012, 13:38
да ти кажа,ако го искаш много силно-действай!!започни да го зарибяваш смисъл такъв комплименти от сорта на"бившата ти не знае какво изпуска,страхотен човек си" ..покажи му,че го го имаш за нещо повече от приятел.но знай,че след това,приятелството ви няма да е същото-изобщо.ако той те има за нещо повече от приятелка,няма да му пука дали ще се разваля приятелството или не.ако пък за тебе е по-важно приятелството,се опитай да скриеш чувствата(което за мене е нереално).

heartlesandfreaky
03-27-2012, 17:28
Благодаря Ви много, явно ще действам ;д Ще поизчакам малко, че сега е изпаднал в депресия и само се караме за простотии, но после наистина ще взема нещата в свои ръце, пък каквото ще да става.. xDD

DriftWorx
03-27-2012, 17:55
Кажи после резултата, щото same here ;d

heartlesandfreaky
03-27-2012, 18:19
Добре, но със сигурност ще отнеме време, като знам колко беше влюбен в нея.. ;/

djipsito
03-27-2012, 23:21
Аз пък си мисля, че щом е казал, че не иска да "си разваля приятелството", значи те е надушил и е било един вид предупреждение (!?) Застраховал се е.

heartlesandfreaky
03-28-2012, 17:49
Ненене, той не го каза на мен, а на една друга приятелка, която си падаше по него ;д
+ това, когато той го каза това, аз все още не го харесвах, няма как да ме е надушил ;д

littlecrush
03-28-2012, 18:01
Ако искаш да стане нещо - изчакай. Не прибързвай да му казваш , особено ако страда по друга. Опитай се да го накараш да си излее мъката (колкото и да е кофти да слушаш как говори за друга) .. момчетата обичат някой да ги изслушва и да ги разбира .. така има вероятност да усети , че изведнъж се е влюбил неудържимо в своята приятелка ( ТИ ) :D .. не му казвай все още ! !! !

jghgh
03-28-2012, 18:20
^мдааа...
ако ги слушаш как ти реват и се жалват, чак и на теб ти стават още по-симпатични (момчетата)
а ако си красивичка и даваш съвети на място, ще реши да си превъзмогне бившата и да се пренасочи към теб.
очарователно е и малко гадно, зависи от коя страна гледаш.
очарователно е, че мъжете доста лесно продължават напред и се справят с емоциите си.
гадно е, ако ти си въпросната бивша, и той след 1-2 месеца те е забравил : D но такъв е животът.
от позицията ти на най-добра приятелка това е коз :Ь
особено ако освен разбираща, си красива и не си му просто душеприказчик ;ь

аз съвета по-горе си го дадох.

anonymous708973
03-28-2012, 18:39
особено ако освен разбираща, си красива и не си му просто душеприказчик ;ь


Силна комбинация. Определено е слабото място на мъжката част.

heartlesandfreaky
03-28-2012, 18:46
Еми нз, той не веднъж ми е казвал, че съм много хубава ;д аа, ако не бях, нямаше да го казва, определено, не е от хората, които си премълчават ;д но все пак нз, ще изчакам засега ;д

anonymous708973
03-29-2012, 17:20
Да си хубава далеч не стига.

heartlesandfreaky
03-29-2012, 19:29
^какво по-точно имаш предвид? ;д

jghgh
03-30-2012, 05:59
че трябва да си и умна, разбираща, добра като момиче.
ако си красива, но не си добра в разсъжденията, ще те има за просто кифла.
ако хем си красива, хем си му близко до сърцето ... ето това вече е една комбинация в твоя полза :Ь

heartlesandfreaky
03-30-2012, 19:35
Еми нз, по принцип винаги го изслушвам, но нз, не съм в главата му все пак ;д