PDA

View Full Version : Времето променя



Walle
03-25-2012, 21:00
Нормално ли е да съм на 19 без приятелка, без опит в секса и без огромно желание да общувам с хората.
Преди бях много положителен и хората ме търсеха, намирахме си теми за приказване а сега усещам някаква пустош в мен.
Нямам какво интересно нещо да кажа или го казвам с 2-3 приказки.
Преди обичах момиче, с което не бях, защото просто не ни беше писано. Когато се влюбих в нея на 14 или 15г бях много досаден спрямо нея и в последствие прекъснахме контакт. После на 16 бяхме на екскурзия, аз си казах че нищо няма да очаквам или правя, но усетих че тя се влюби в мен. Уви, имаше приятел и в последствие от неговата ревност и по нейно желание аз й обещах повече никога да не и преча. От тогава рядко сме се срещали, но пламъчето в нея още гори, а аз след като я оставих почнах да харесвам друга, която ме направи на парцал и ме заметна. Докато бях "парцала" въобще не мислех за първата си любов, но откакто се осъзнах, започнах да чуствам някаква вина спрямо нея. Чувам че говори за мен на приятели, но никои не ме търси вече. Аз отказвам за трети път да се предлагам, на човек, който не ме оцени и просто ме остави да си тръгна без да се бори за мен. Просто се чуствам отритнат от всякъде. Говоря смислени работи, но лишени от настроение за разговор. Не съм грозен (не съм Д. Бекъм), свястен съм, принципен съм, мога да съм мил и още куп добри качества, но всичките остават зад завесата...
Сега с това неутрално към околната среда излъчване, отблъсквам. Страх ме е и че ако зарибявам момиче пак ще ме направят на парцал без нищо да получа и че на онова момиче което обичах ще и стане кофти, че търся друга (пак казвам че от известно време чуствам вина без причина)
Временно ли е този период или аз съм се променил в друг човек ? Искам пак да се чуствам пълноценно..
Понякога решавам проблемите си с мислене, но в тази ситуация, в която попаднах, не знам върху какво да помисля?

NambyPamby
03-25-2012, 21:16
Не, не е нормално да се държиш като мекотело, заради някаква пръдла, която не ти е вързала в 8 клас(wtf?!). Тя те реже и ти се депресираш, моля ти се, че и на всичкото отгоре искаш тя да се била борела за теб?! Ебати драмата, ебати филмите.
Не е нормално въобще заради жена да се сдухваш толкова.
Не е нормално на тия години да си висиш у вас и да се самосъжаляваш като инфантил.

Много мразя да го казвам, щото е клише, ама... Момичето за теб ще дойде, когато му е времето. Междувременно се забавлявай, чукай наред, мени ги като носни кърпи, излизай с приятели, живей си ЖИВОТА, вместо да вегетираш вкъщи.
Хората не те търсят, защото сам си разрушил мостовете към тях. Нормално е да започнат да те отбягват, след като си им отказвал неколкократно да се съберете някъде. Поеми ти инициативата. Обаждай се, търси ги, като ти откажат - опитай при други, няма как нещата да се обърнат в положителна посока, ако ти сам не направиш някво усилие, сеш' се?

jghgh
03-25-2012, 21:19
и ти сииии............wait for it... риби!

не разбирам откъде си набиваш филми за вина към първата, при положение, че си направил, каквото си могъл за да я имаш, оттеглил си се, когато не си бил искан, и не си я наранявал или нещо подобно? постъпвал си във всяка една ситуация павилно, няма за какво да изпитваш вина.
набиваш си филми!
ако действително си риби, за вас е характерно да отразявате чуждите емоции и да искате да се харесвате. ти държиш на нея и като виждаш, че може би й е куцо, че вече не я харесваш, веднага си набиваш вина, че не я удовлетворяваш и едва ли не, на нея й е гадно заради теб.

не се оценяваш по достойнство, пич, а трябва. еба ти свястното и готино момче си, така като разправяш. чувствителен и готин, но може би не се цениш и се оставяш да те правят на маймуна.

бъди личност, моето момче, личност. не лош, добър, или каквото и да е там, а личност. и запомни от мен, не отстъпвай от себе си дори милиметър!!
като ти прочетох темата не знам защо се сетих за една голяма любов моя, който на 19 също беше девствен и не пращеше от огромна увереност, но затова пък - силна личност. от това, което успях да узная за него, той никога не се беше влиял от другите, беше запазил себе си, и в моменти, в които се опитвах да го правя на "луда калинка" ми тегли едни майни и цялото това мило отношение, което имаше към мен, го загубих.
не знам дали схващаш накъде бия, но.. той беше адската личност! не мекотело. показа ми, че може да е мил с мен, когато е влюбен. мисля, че наистина ме обичаше, предвид много жестове, които направи за мен. но също ми показа, че с него не мога да се ебавам. което ти може би не правиш.

бъди уверен. няма грозни хора. ти си красив. красив си, когато си усмихнат, и когато си уверен в себе си. имай си самочувствие. общувай с мацките от самото начало с поведението си показвай, че няма да позволяваш да те тъпчат. просто няма! така и така, да им бъде ясно, че с теб си има някакви правила и че всичко си има граници. ясно поставяй границите и възможните компромиси, които си склонен да правиш.
не се оставяй никога повече да те правят на парцал, както по-горе каза. никога и в никакъв случай.
не го заслужаваш по никакъв начин, разбииш ли?
ти си достойно и яко момче.
давай сега с по-високо самочувствие и увереност.

и заеби тея страхове, че щом веднъж някоя се е подиграла с теб, значи и всички други ще го направят.
освен това до голяма степен нещата зависят и от теб.
както си ги направиш бе, мойка! докъде им позволиш да стигнат.
или си мъж, или не си. или ще ти се качват на главата, или ще те уважават, защото ще държиш на себе си.
не бъди жалък.. само за да си имаш жена не ставай на олигофрен. дръж си на своето. изисквай добро отношение.

и не си набивай вини и всякакви други.

успехи.
темата ти, макар и тъжна, някак ме усмихна.

Cold_Tearsss
03-25-2012, 21:19
Нормално според кой? Теб или другите, ако се водиш по приказките на другите по-добре се хвърли от най-близкия мост.
Смятам, че си в депресия, не че си се друг човек. Темите за разговор са ужасно много, стига да има желание от твоя страна можеш с всеки да си приказваш. За момичетата много не вдянах, но има ужасно много и те не са всичките еднакви.

Cold_Tearsss
03-25-2012, 21:22
и ти сииии............wait for it... риби!
На бас, че е водолей. :D

NambyPamby
03-25-2012, 21:23
Ии като сме почналии 8-)

и ти сииии............wait for it... риби!



Съмнявам се. По ми се чини да е рак.

Cold_Tearsss
03-25-2012, 21:25
Според мен 1.водолей - 40%, 2. рак - 35%, 3. риби - 25%.
Авторе, каква зодия си? :D

jghgh
03-25-2012, 21:25
Да, и раците имат склонност да са толкова жалки.
Но това с вината толкова мирише на рибешко, че... само те така си набиват вини, в някакви ситуации, в които СЪВСЕМ не са виновни за каквото и да е.
И те така много философски го раздават, много дълбоко, много мечтателски.
А раците са просто неудачници, които мрънкат и се оплакват. Поне това ми е впечатлението от мъжете-раци,с които, изглежда, хич не се разбирам, въпреки че сме "братя" по зодия.

Cold_Tearsss
03-25-2012, 21:27
Да, и раците имат склонност да са толкова жалки.
Но това с вината толкова мирише на рибешко, че... само те така си набиват вини, в някакви ситуации, в които СЪВСЕМ не са виновни за каквото и да е.
И те така много философски го раздават, много дълбоко, много мечтателски.
А раците са просто неудачници, които мрънкат и се оплакват. Поне това ми е впечатлението от мъжете-раци,с които, изглежда, хич не се разбирам, въпреки че сме "братя" по зодия.

Ако бившия не ти е бил риба няма си изпия Тюборга....

Walle
03-25-2012, 21:38
Лъв съм :)

SHPAIdURmeN
03-25-2012, 21:39
Да, и раците имат склонност да са толкова жалки.
Но това с вината толкова мирише на рибешко, че... само те така си набиват вини, в някакви ситуации, в които СЪВСЕМ не са виновни за каквото и да е.
И те така много философски го раздават, много дълбоко, много мечтателски.
А раците са просто неудачници, които мрънкат и се оплакват. Поне това ми е впечатлението от мъжете-раци,с които, изглежда, хич не се разбирам, въпреки че сме "братя" по зодия.

аз съм рак ама не съм чак толкова зле ти на изкара ег*ти п*тките.....

jghgh
03-25-2012, 21:44
Това че не съм ти познала зодията, е срам за мен. :д
Но не пренебрегвай съвета ми тогава все пак. Той пак си важи за теб.


Ми, shipaidurmen ... какво да ти кажа, нещо като опит с доста раци. С много малко съм се разбирала, а голяма част от тези, които знам, са си точно мрънкала и жалки хора. Помня един щеше да се самоубива за мен, хаха. Мрънкала и половина, в един хумористичен хороскоп пише, че тоя знак е "роденият неудачник". И наистина, някакви мрънкала едни такива, негативни, с комплекс за малоценност :D Хич не ги обичам мъжете-раци. А, и са столкъри. Поне за 2ма столкъри се сещам.. въй. Тва мъжа рак е нещо странно. И все пак има кой да ги търпи.

БожиятАгнец
03-26-2012, 00:16
Ееее, братле, ти ме хвърли в джаза! Пука ти на шишарката какво е станало, като си бил на 15.
Ставай мъж. Гледай да си създадеш, ако не едно добре бъдеще, то поне едно хубаво настояще. Изграждай се като личност, намери си социален кръг подходящ за теб, бъди лидер, развивай качества, отгледай си топки, просперирай..Заслужи си едно самочувствие и увереност.
Много е наивно да смяташ, че жените са някакви богини, които единствени могат да осмислят животът ти. Жените са едно приятно допълнение, понякога и развлечение към хубавият живот, който трябва да си изградиш.

(А дори и да приемем грешното ти, романтично възпрятие на нещата - ти кой си, че да имаш една богиня? Какво можеш да предложиш на една жена? Всички са свестни, средно хубави, мили и куп други качества. С какво изпъкваш? Доволен ли си от себе си? Съдейки по темата - не. Е, как очакваш някой друг да е (за)доволен от/с теб?)

Като не искаш да те правят на парцал, не им позволявай. От теб зависи. А, ако си парцал...Не бъди. Постижимо е.

Стягайте се,бе, хора...

Sanguine
03-26-2012, 03:33
Струва ми се, чи причините за състоянието ти са по-дълбоки от просто тези две момичета. Това вече е предразположение на характера към апатични и меланхолични състояния, а момичетата са само повод и предпоставка. Трябва да намериш начин да се оттласнеш. Намери нещо ново, което да те насити с достатъчно по сила непознати или позабравени емоции или хоби, в което да можеш да вложиш цялата си енергия дотам, че да пречупиш апатията. Отново да имаш страст в себе си, интерес, нещо, заради което да намериш смисъл и нужда да говориш. И не говоря за нова любов. Обърни се към изкуството например, старай се да научаваш повече, развивай самия себе си, постави си цели и амбиции, опитвай се да постигнеш нещо и си наложи да влагаш колкото се може повече от енергията си.Отърси се от старите емоции, които те влекат надолу. Ей тъй, от любов към себе си. Не щяла да бъде с теб, не се борила за теб-махни я. Другата се подиграла- остави я пасе.


jghgh, ще се опиташ ли да познаеш и моята зодия? :D Хич не се заяждам, наистина. Просто ми стана дооста интересно.

jghgh
03-26-2012, 06:55
А, не, не, пак ще излезе наяве, че не му разбирам чак толкова, колко се изкарвам. :D А да налучквам ми се струва тъпо.
Може би трябва да видя някоя твоя тема, дето се разкриваш. Например катко тук авторът се изповядва. Поради мрачните настроения и особеното чувството за вина, че нещо дължал на приятелката си, страшно много ми заприлича на риба. Не че съм чак такъв медиум.. даже си се поизлагвам стабилно, но... :D


За последен път спамя в темата. Неудобно ми е.

Давайте на автора съвети...

Blab
03-26-2012, 09:44
jghgh, ще се опиташ ли да познаеш и моята зодия? :D Хич не се заяждам, наистина. Просто ми стана дооста интересно.
аз бих, защото си ми направила впечатление.
първо си помислих, че си стрелец, но си изразено рационална. затова залагам на телец, макар да мога да допусна и нещо по еголюбиво.

по темата:
авторът се нуждае от обожание, едно своеобразно идолопоклонничество, култ. в природата му е, за да се чувства значим и важен ((о)ценен). решенията са 2: 1) да си намери някой, който да го почита както подобава и/ли 2) да се впрегне в самоусъвършенстване, интензивно и вечно гонене на Идеала, да катери върхове, докато сам не задоволи огромното си его. това е.
-
под черта:Д : изкривената представа за честност - аз давам толкова, затова следва да получа същото количество+качество, в живота не върви;

kyon
03-26-2012, 16:30
^ и аз мисля, че е теленце :D

по темата се изчерпаха съветите :D

Sanguine
03-26-2012, 17:01
:D Скорпион съм,момичета.
Аз уж само Лъвовете мога да познавам,пък да му се не види авторът ме сюрпризира.

Съвестно ми е,че спамя, авторе. Но трябва да направиш нещо, според мен бездействието и тъпкането на едно място само ще те дърпат надолу. И аз съм изпадала в подобни състояния. Разпозная ли ги, търся какво ме задържа на едно място, отърсвам се от хората и спомените, които ме дърпат назад, задрасквам почти всичко, щото има някои неща, които само ти тежат на врата и те задушават или сковават, хвърлям книгите и писанията и се съсредоточавам напълно в някаква цел. Не можеш да си позволиш да бъдеш в такова състояние.

toniiiiiiiii
03-26-2012, 17:07
Човек , същото беше с мене не ми се приказваше с никой и т.н. това е момент на депресия , в момента сам прецакан от човека в който вярвах и обичам , имам още хиляди проблеми на главата си , през седмицата не излизам освен до залата , в къщи едно и също и всичко е въпрос на време , стегни се почни да преследваш целите си ( както аз започнах да правя) и не се обвинявай , защото този човек който е искал да бъде с теб щеше да бъде независимо от всичко , продължавай напред , между другото набори сме , така че горе главата , в днешно време депресиите са все по често срещани , но това са моментни състояния.

Между другото не позволявам никакви обиди по адрес на раците :D защото ние сме едни от най чувствителните и романтични хора :P

ilikeitdirtyX
03-26-2012, 17:29
.....
Между другото не позволявам никакви обиди по адрес на раците :D защото ние сме едни от най чувствителните и романтични хора :P

Съгласен съм с това и главата на горе!

anonymous708973
03-26-2012, 17:44
Лъв съм :)

Хахаха :д

Абе, Намби, момчето е написало, че няма опит в секса, а ти му обясняваш да чукал наред?
Авторе, това, че с една не сте си паснали, не те е оценила или си й позволил да ти се качи на главата, не значи, че с всяка следваща ще се случва. Общувай повече с момичета, принуждавай се ако трябва, така ще ги опознаеш и малко от малко ще знаеш какво да очакваш, защото жените сме доста последователни в някои действия и далеч не ни куца логиката (поне не в 100% от времето :Д).

БожиятАгнец
03-26-2012, 17:44
Между другото не позволявам никакви обиди по адрес на раците :D защото ние сме едни от най чувствителните и романтични хора :P

FALSE.
Едни от най-чувствителните (и романтични) хора са болните от биполярно разстройство.

:lol:

ShtrudeL
03-26-2012, 17:52
:D Скорпион съм,момичета.

ЗНАЕХ СИ! ! !

Извинявам се за спама.

Sanguine
03-26-2012, 18:15
ЗНАЕХ СИ! ! !

Това ще е само от темата за секс музиката. :D


А, авторе, тая мисъл за вината си я избий от главата, ако трябва със здрав шут. Стегни се. Без глупости.

Kazeone
03-27-2012, 10:35
От много мислене, една патка умряла. Колкото повече задълбаваш, толкова повече допускаш да се самосъжаляваш, което води до по-голямо..антисоциализиране? Млад си, тепърва ти предстои да си изживееш най-хубавите години, няма смисъл да си набиваш такива идеи в главата. Къде е писано, че като един или два пъти не ти е провървяло, ще продължава да се случва? Да не би да си дамгосан??
Горе главата. Мисли позитивно и не си позволявай да изпадаш в такива състояния. Много е тъжно, когато толкова млад човек говори и мисли по този начин.
Когато си избиеш тези мисли от акъла, започни да излизаш (отново?) с приятели. Ако са се отдалечили от теб, докажи им, че светогледа ти е станал същия, като преди (с малко промени, разбира се).

marilyn
03-27-2012, 16:17
Не съм чела предните мнения, освен за зодията ти :D
Аз мисля, че трябва да започнеш да общуваш повече с хората, за мен комуникацията е важна, защото говориш и научаваш много неща от тези около теб. А и така все ще срещнеш някое момиче. Това че с предните е било неуспешно, не значи че и за напред ще е така. Аз също много съм се разочаровала ии на моменти се отчайвам, ама сега.. на по 19 сме, живота е пред нас. Замисли се дали ти самият не си обърнал гръб на света ии затова да не ти се получават нещата. Гледай напред, ще срещнеш някоя която те заслужава надявам се.
Иии все пак да не забравяме теорията, че "хубавите ябълки прасетата ги ядат.." до една степен е вярно, според мен, но принципа също е и проба-грешка. Пробваш, пробваш.. е все някога ще стане. ;)

loveca777
03-27-2012, 16:34
Това че не съм ти познала зодията, е срам за мен. :д
Но не пренебрегвай съвета ми тогава все пак. Той пак си важи за теб.


Ми, shipaidurmen ... какво да ти кажа, нещо като опит с доста раци. С много малко съм се разбирала, а голяма част от тези, които знам, са си точно мрънкала и жалки хора. Помня един щеше да се самоубива за мен, хаха. Мрънкала и половина, в един хумористичен хороскоп пише, че тоя знак е "роденият неудачник". И наистина, някакви мрънкала едни такива, негативни, с комплекс за малоценност :D Хич не ги обичам мъжете-раци. А, и са столкъри. Поне за 2ма столкъри се сещам.. въй. Тва мъжа рак е нещо странно. И все пак има кой да ги търпи.
my love ;D много се задълбочаваш с тези зодии..

Не вярвай на всичко,което пишат за зодиака
Друг е въпроса ,че има хора ,които въобще не си приличат със зодията си
И аз като имах един приятел като малък - за да направи нещо трябва да му го кажех на обратно ... ;D
иНАЧе рАците притежавате всички качества на зодиите и са много ,много чувствителниии ужас ... ;d

sluncho54
03-27-2012, 19:39
Не очаквах от лъв такова държание .. Учудваш ме .. Уж лъвовете са с голямо самочуствие, а ти..

Сори за спама

TheBanzai369
03-28-2012, 16:50
Има по важни неща в живота от жените. На първо място това си ти самия. Работи върху себе си, усъвършенствай се, учи, образовай се и т.н. И така живеейки си, един ден ще срещнеш спътника в живота. Повтарям, не просто жена, а спътник в живота. :)

littlecrush
03-28-2012, 18:08
Не си ненормален нито нещо от сорта! Всеки го е страх да не бъде наранен ..! Всеки ! Дори и най-големите свалячи ! Виж , просто се отпусни ! Живей си живота .. не става дума само за момичетата .. излизай с приятели , забавлявай се .. защото времето лети и ще съжеляваш за изгубеното .. а колкото до момичетата .. споко .. на всичко му идва времето ! А ти бъди с отворени очи и търси любовта ! Не чакай тя да те намери .. ! :) И .. ей , пич .. голяма грешка правиш като оставаш живота да ти се изплъзва .. на 19 си !!!!! Прави каквото искаш ! Живота е хубав заради спомените :) Отпусни се , раздавай го по-позитивно и бъди по-отворен към света . . успех ! :)

toniiiiiiiii
03-28-2012, 18:31
Има по важни неща в живота от жените. На първо място това си ти самия. Работи върху себе си, усъвършенствай се, учи, образовай се и т.н. И така живеейки си, един ден ще срещнеш спътника в живота. Повтарям, не просто жена, а спътник в живота. :)

По - точен отговор няма да получиш

x7aZzy
03-28-2012, 19:10
Нормално ли е да съм на 19 без приятелка, без опит в секса и без огромно желание да общувам с хората.

Не е нормално. Но ако те устройва такова съществуване, никой нищо не може да ти каже. Все пак какво е "нормално" и какво не, са субективни понятия.


Преди бях много положителен и хората ме търсеха, намирахме си теми за приказване а сега усещам някаква пустош в мен.
Нямам какво интересно нещо да кажа или го казвам с 2-3 приказки.

Кога преди? Преди какво? Ако успееш да си отговориш на този въпрос, ще ти е по- лесно да разбереш откъде е дошла промяната. Нещо е провокирало у теб това чувство на безпомощност. Ние не можем да ти кажем какво. И не мисля, че това е мацката от преди пет години.


а аз след като я оставих почнах да харесвам друга, която ме направи на парцал и ме заметна. Докато бях "парцала" въобще не мислех за първата си любов, но откакто се осъзнах, започнах да чуствам някаква вина спрямо нея.

Спрямо нея не изпитваш вина. Ти обвиняваш себе си, самоизмъчваш се и се наказваш. Себе си, не нея. Всичките тези емоции трябва да се превърнат в действия. Направи нещо. Иначе ще продължаваш да се измъчваш.


Аз отказвам за трети път да се предлагам, на човек, който не ме оцени и просто ме остави да си тръгна без да се бори за мен.

Тук има логика. Хубаво изказване. Но не си щастлив.


Просто се чуствам отритнат от всякъде. Говоря смислени работи, но лишени от настроение за разговор. Не съм грозен (не съм Д. Бекъм), свястен съм, принципен съм, мога да съм мил и още куп добри качества, но всичките остават зад завесата...
Сега с това неутрално към околната среда излъчване, отблъсквам. Страх ме е и че ако зарибявам момиче пак ще ме направят на парцал без нищо да получа и че на онова момиче което обичах ще и стане кофти, че търся друга (пак казвам че от известно време чуствам вина без причина)

Страхът ти е неоправдан и нелогичен. Все едно да кажа - страх ме е да излизам, защото може да ме блъсне кола. Възможно е, но е лишено от смисъл. Едно клише - ако те е страх от нещо, направи го.
Темата за вината обаче е интересна. Не е присъщо на здравите хора да чувстват вина без причина. Усещането за вина не е вродено, винаги има причина. Помисли каква е в твоя случай.


Временно ли е този период или аз съм се променил в друг човек ? Искам пак да се чуствам пълноценно..
Понякога решавам проблемите си с мислене, но в тази ситуация, в която попаднах, не знам върху какво да помисля?


Временно е това състояние. И да, променил си се. Но това не означава, че не можеш да продължаваш да се променяш. Щом искаш, направи всичко, което можеш, за да го постигнеш. Замисли се какво си искал винаги да направиш и все още не си и го направи. Пробвай нещо ново. Или нещо старо. Просто прави нещо.
Съвет: ако се чудиш за какво да мислиш, мисли за себе си. Не за някоя си стара любов, или нова любов, не за приятелите си, нито за средата. Влюбил си се, наранили са те, страдал си - това е животът. Не се обвинявай, че си сгрешил (?), а прави нови грешки.

П.С. Нямаше да пиша, но като видях, че си лъв, не се стърпях. Ей, момче, я не излагай зодията ни, а се стегни. Какви са тези работи? Млад, здрав, корав, а тръгнал да се жалва. Замисли се над мненията в темата и се вземи в ръце.

assd
03-28-2012, 21:58
на мен ми е интересно тия философи, които раздробяват някакво голямо мнение на малки цитатчета и дават акъл. за какво си играете, не знам. има ги във всеки форум и много ме дразнят ебати, все едно сте по-големи капацитети, че експертни мнения все едно пишете като декомпозирате проблема на съставни части и давате по съвет на всеки цитат

вземете се спрете! не сте компетентни толкова :D

kyon
03-29-2012, 08:03
assd Колко си ми жалък горкичкия..
Правиш се на умен, ама не ти се получава нещо. (тип "знам всичко за живота") blahhh

ge6aaaa3
03-29-2012, 12:36
Хах, тези бабешки истории със зодиите са доста забавни. :D Иначе по темата-намери си някакво хоби и си прави кефа, без да ти пука много...Най-добре някакъв екстремен спорт, който да ти взема цялото внимание, за да нямаш време да се замисляш за глупости.Тъкмо и ще се запознаеш с нови хора, с които имате теми за разговор.С две думи-бъди по-голям егоист и не се замисляй толкова много за другите!

Elizabettt
03-29-2012, 12:56
хах и аз съм лъв, но тъй като съм в същото състояние като теб ми казват, че не съм истински лъв, а маче:D:D както и да е, виж сега трябва да се стегнеш излизай, радвай се на най-малкото, прави си разходки в паркар, защото природата помага, срещай се повече с хора и стига си мисли и се сещал за това момиче, просто не гледай миналото, а живей тук и сега, защото някой ден ще съжаляваш за пропиляното време, а пък може би това ти е период на самосъзнаване, тези периоди ни учат на много неща, но колкото и да мислиш не забравяй да живееш и горе главата, а и все пак си лъв стяга се:))

PerfectMistress
03-29-2012, 13:04
...времето променя... ВЯРНО Е!.. нямам какво повече да кажа..