PDA

View Full Version : Още го харесвам помощ !!!



necrophiliaa
03-25-2012, 22:13
Здравейте , никога не съм писала , но моля ви дайте идеи ! Много го обичам още скъсахме ,защото едно момиче се натиска в него той не я харесваше , но не знам какво по точно стана . От 6 месеца не сме заедно , а ходихме 1 година , но много го обичам всяка секунда мисля за него ! Та какво да сторя за да разбера дали и при него е така той свири на китара вчера имаше концерт и отидох защото не издържах липсваше ми не го бях виждала цели 6 месеца а мислех постоянно за него , пробвах да харесам друго момче да не мисля за него , но не мога моля ви помогнете не се издържа на това слушам любимата ни песен пак и пак и пак .. и не издържа правя го без да се усещам :Х МОЛЯ ВИ помогнете вече не знам какво да правя не мога да споделя на никого . И не знам какво ли ще е ако приказваме на живо мисля , че е най - добре но как ли ще го приеме не знам охх не издържам моля ви МНОГО помогнете ми !

БожиятАгнец
03-25-2012, 23:56
Ще пренебрегна малоумните изцепки в темата...
Най-приятелски го покани на кафе, не му показвай колко си отчаяна и че без него не можеш да дишаш. Покажи му само най-положителните си качества, и че водиш интересен и смислен живот, и без него. Влезни му под кожата, не се унизявай, не бъди нагла, не бъди нийди, просто му влезни под кожата. Накарай го да се бори за теб. Все пак имаш самоуважение, надявам се. Той ти е изневерил (ама не я харесвал..БУАХАХАХА!) - наранил те е, загубил е доверието ти и етц. - от какъв чеп ти да си го връщаш? Ако си нямала проблеми с това да ти изневерява и унизява нямаше да скъсаш с него, нали така?
Е, сега, ако ти поемеш директната инициатива да се съберете заедно, той ще ти се качи на главата и целият цирк с късането ще е напразен.
Бъди търпелива, пренебрегни си емоциите и се дръж, като мъж и ще имаш успех. Ако с'я го хванеш и тръгнеш да му обясняваш колко е незаменим и божествен, и затова ти липсва нищо няма да стане, ще го отблъснеш, ще си свалиш цената, ще станеш за смях. Мъжете обичат да влизат в ролята на ловци - и то на подсъзнателно ниво + социалното програмиране. Възползвай се от това. Обичаш награди, нали? Въпреки, че понякога не е лесно да си ги заслужиш. Нали? Е, превърни се в награда.

JuStElly
03-27-2012, 00:29
Накарай го да ревнува...

mMemories
03-29-2012, 21:23
Ами ако имате някой общ приятел на който имаш доверие можеш да го помолиш да го поразпита как стоят нещата при него...

VERSACHETO
03-30-2012, 00:29
стани му басист-ка в групата, не е трудно :)

http://idreamabout.org/images/kinti.jpg

Chacho
03-30-2012, 00:35
Само мен ли ме смущава комбинацията между заглавието "Още го харесвам" и ника на авторката "necrophiliaa"?

Sanguine
03-30-2012, 04:15
Само мен ли ме смущава комбинацията между заглавието "Още го харесвам" и ника на авторката "necrophiliaa"?

:D Лелеей

--
Обади му се или му пиши. Срещнете се и прецени има ли смисъл, има ли шанс. Може и да се изясните,щом "не знаеш какво по-точно е станало". Не му се хвърляй на врата и не му се обяснявай веднага в любов.
Пробвай,пък здраве да е.

DisappointedDreamer
03-30-2012, 07:16
Вижте се отново. Виж дали той се среща с друга. Ако не, и все още проявява интерес към теб, започнете отново.