PDA

View Full Version : Хора трябва да отслабна ....



nataliiiiii
03-26-2012, 06:56
Брат ми има бал тази година.. Остават 2 месеца, а аз изобщо не харесвам краката си.. Някой може ли да ми каже, ако примерно всеки ден ям плодове, зеленчуци, супи, мляко, пия много вода ще успея ли за 2 месеца да сваля няколко излишни килограма.. Благодаря предварително

FuCKkK13
03-26-2012, 07:11
на всеки се отразява различно.. яж салати.. обяд и вечеря да има салати.. тръгни на фитнес и обясни на треньора какво искаш да постигнеш... спри газирано,боклуци от магазина.. сладко 1-2 пъти в седмицата по мъничко, хляб - можеш,но не много..т.е. по филия на ядене и ако е пълнозърнес супер.. и така :) повечко спорт и разходки на ден..

DesireToFire
03-26-2012, 09:57
Оо, перфектно време си избрала :) Вече почва времето на салатите, така че няма да се затрудняваш. За вечеря е перфектно, за обяда може да е в допълнение с нещо друго сготвено, но гледай да не е пържено. Хапвай си месо и риба редовно, пий много вода. Спри соковете, газираните напитки и прочие. Някой ще кажат, че плодовете не били за диета, но във всеки случай са доста по-добра алтернатива от колкото да ядеш вафли и кроасани примерно :Д От време на време си позволявай по 3-4 парченца шоколад или сладолед. Ако имаш вредният навик да ядеш, когато ти е скучно, с вземи дъвки или нещо от сорта, колкото да се занимаваш :Д Не пропускай ядене, яж често, но умерено ии това е най-най-основното. Ако не искаш да ходиш на фитнес си изтегли някакви серии с упражнения или аеробика. Може да видиш и различни клипчета в ютуб, има много, стига да имаш желание. Излизай на разходки постоянно, не ползвай автобуси и таксите, не се забутвай в кафенета, след като времето е хубаво и за разходка в парка. Може да тичаш, също доста помага.

nataliiiiii
03-26-2012, 13:19
Благодаря виии : )) Още някакви идеи

bloodyF
03-26-2012, 15:03
скачай на въже и тичай
яж плодове и зеленчуци, бяло месо, риба, поне 2л вода на ден
без хляб,сладко,пържено,мазно,г азирано, ако пиеш-спри, ако пушиш-поне намали временно
ако ти се яде-яж ябълки,моркови, зеле,салата,дъвки, лукчета и пр.-недей да мажеш филии или да ядеш нещо, защото ти е скучно

likelikelike
03-26-2012, 17:58
Ами да ти кажа аз преди бях 55 кг ии вчера се премерих и бях 52 аа тва става за някъдее 1 месец,но тези 3/4 дена не спирам да играя волейбол тичав и мн се уморявам ,така че според мен не е нужно да си само на плодове просто спортувай МНОГО!!!