PDA

View Full Version : Споделете .. кажете нещо :/



jefry25
03-26-2012, 13:36
Здравейте ..
Аз съм едно момиче, което напусна бившия си заради едно момче, което вече не ме търси и не ми пише.. (освен, ако не му потрябвам за нещо) Но добре се постара да ме зариби .. пращаше ми прекрасни песни, смс-и и т.н. На Нова година си прекарахме чудесно и след това отново нищо!
А и пропуснах да спомена, че лятото за около седмица се събрахме с бившия ми приятел, но след като този отново ми писа и аз явно не бях безразлична към него..реших да се разделя с приятеля си, за да не го наранявам, защото не съм истинска с него.. :(
Уморена съм вече от това..
Дайте някой съвет..:(

Cold_Tearsss
03-26-2012, 13:46
Опит с "мъжете" нямам, ама да питам бившия ти как е положението на скамейката?
За пича дето те разиграва като малко дете ми идва да кажа "евала", ама очаквам да ми скочи някой.

thegreenzombie
03-26-2012, 13:55
Опит с "мъжете" няма, ама да питам бившия ти как е положението на скамейката?
За пича дето те разиграва като малко дете ми идва да кажа "евала", ама очаквам да ми скочи някой.

еми няма как някой да обори факта, че пича си я държи като резерва и я търси, когато му е удобна.. знае как да я разиграва и очевидно се справя... лошото е, че доколкото се разбира, и тя разиграва другото момче, което очевидно не го заслужава... не разбрах само, откога започнах да пиша в 'любов'... нда, авторке, не те знам на колко години си, обаче се държиш хипер детински, на базата на написаното,... поне кажи на другото момче, че не си струва да те чака

ledenakrasota
03-26-2012, 14:30
Не приписвай своите критерии и очаквания на човека, които е олицетворение на нещо друго. Така само ще се разочароваш. Много си зелена и е време да пораснеш. :) Запази детското в себе си и приеми хората такива каквито са. Това не пречи да мечтаеш за перфектния. Всеки човек има някакъв модел в главата си, но това не трябва да те затормозява и всичко да е криворазбрано. :(

Sanguine
03-26-2012, 14:30
Била си с бившия, скъсала си с него заради смс-ите на този, тръгнала си пак с бившия си, като си видяла,че този не те ще, когато те е потърсил отново, отново си скъсала с бившия, този пак е спрял да ти обръща внимание и в крайна сметка този бивш въпреки всичко все пак е на рождения ти ден. От цялата история две неща не можах да разбера- що за момче е този твой бивш и защо си го причинява и толкова ли не си разбрала, че онзи те играе как си ще.
За пореден път в подобна тема- ако някой иска да е с теб, ще бъде. Този НЕ ще. Толкова просто и чудесно правило.

jefry25
03-26-2012, 14:34
Пълнолетна съм

jefry25
03-26-2012, 14:59
Може би е така.. не знам може да съм недорасла или влюбена..само знам, че не искам да позволявам на онзи да си играе с мен повече.. Въпреки, че до този момент бях убедена, че и той има нещо към мен.
Също така премислях теорията да е бил влюбен в съученичка и тя да му е разбила сърцето и сега да не може да я преодолее..
Общо взето съм до никъде... Благодаря за мненията..поне отстрани изглежда сякаш си играе с мен.. така,че мисля да продължа напред.. без да мисля за него като за едно прекрасно същество, с което да ти е приятно да си поговориш и т.н

TheBeliever
03-26-2012, 15:17
недорасляци, които не знаят кого или какво искат


А ти знаеш ли какво искаш? Защото отстрани оставяш впечатление за точно този тип недорасляк.

bloodyF
03-26-2012, 15:21
не си влюбена, той е лигльо, продължавай напред без да го мислиш толкова и така

jefry25
03-26-2012, 15:22
Уж знам кого искам, но не мога да го разбера той, какво , що.. и оттам на никъде.. превръщам се в такова "недорасляче", изпускам щастието си с някой друг, който знае, че иска мен !

jefry25
03-26-2012, 15:25
Вече се чувствам жалка, не искам да го моля да ме обича и не искам да ме обича насила..

umri
03-26-2012, 15:29
и 3мата сте хвани единия, удари другия, замери третия. Както ти, така и те получавате това, което заслужавате.

loveca777
03-26-2012, 16:00
и 3мата сте хвани единия, удари другия, замери третия. Както ти, така и те получавате това, което заслужавате.

Тая освен ,че е кифла е и тъпаа
Ту напуска бившия , ту се вщръща при него .. :D горкия той ,че и свястно , добро момче бил ..
Авторката не заслужава никой според мен
А относно новия ,в който се е ,,влюбила ,, - той ,ако изпитваше нещо към нея щеше да иска да се виждат независимо от всичко

anonymous708973
03-26-2012, 17:50
А и относно секса.. на нова година нищо не се случи между мен и въпросното момче, въпреки че по-късно той ми призна,че се е надявал да се случи нещо.. Но за мен такова нещо е недопустимо преди да му имам пълно доверие и му го казах :) А относно бившия..имах чувството, че предимно секса го интересуваше, и че само за това си мислеше и btw не се занимаваше с никакви неща.. нито спортуваше, нито танцуваше или учеше, дори беше оставил приятелите си заради мен.. Е, сега вече следва и също си намери приятели, но интересът ми се изгуби .. В някои моменти се чудя не изпускам ли най-доброто и сладко момче, което винаги ще ме обича и уважава и това ме връща към него, но в следващия момент тръпката, която имам към другия ме кара да се осъзная и да не се връщам при бившия - точно поради тази причина, да не го нараня още повече..

Какво искаш повече? Онзи те прави луда, защото иска само едно и чат-пат му омръзва да се бори за него, начесва си крастата с някоя друга, после пак се пробва с теб.
Освен това, запомни, че няма значение как някой се чувства относно теб. Единственото нещо, което има значение, е какво изпитваш ТИ към него и дали искаш да с него. Чак тогава трябва да ти пука за неговите чувства. Ти нямаш респект към приятеля си, не го уважаваш като човек и като мъж, за какво ти е? Намери си трети и порасни, защото докато си толкова лесна за манипулиране, тоя няма да е единственият, който ще те пробва.

БожиятАгнец
03-26-2012, 18:08
Нищо не разбрах от темата..Защо ние сме харесвали недорасляци, пък на нея животът й се върти около това какво тоя Перфектен й написал? :lol: И после пък си зарязала и гаджето заради тоя пич, и ние сме адмирирали хора, които не знаят какво искат, но същият тоя Перфектен (дето уж знаел какво искал), не знаел какво иска и прекъснал да й пише. И тя, естествено, не е някакъв недорасляк и знае какво иска, затова се събира пак с тоя, но решила да, че трябва да тръгне с оня. И не й е написал целувка! Ужаааас! :(

Помисли какво искаш и имаш ли възможността да го постигнеш.