PDA

View Full Version : Малко помощ ?



HeIsMyWorld
03-26-2012, 13:45
Здравейте , имам един проблем и се надявам да ми помогнете или да ме посъветвате ... Така имам си приятел , с него сме заедно от 5 месеца и се обичаме много много много .. До тук добре но ето ги и двата проблема :
1 . Приятелите ми се разсърдиха , че прекарвам целия ден с приятеля ми , а не обръщам внимание на тях .. но аз искам пак да бъда повечко време с приятеля ми , но и да прекарвам по 2-3 часа с приятелите ми .. но не знам как да разпределя времето си , така че да им отделям внимание и на тях . На училище съм от 7 до 13 часа , докато се прибера 13:15 , трябва да хапна , да си науча ... става 14-15 часа и просто си нямам идея как да обърна на всеки внимание

2. С приятеля ми всеки ден ходим на една полянка близо до нас , приятно е и там лягаме .. Днес майка ми ни видя и ме накара да се прибера и ми се скара .. Тя следи всяко едно мое движение :X Искам да направя така , че тя да ми има доверие , защото си мисли че така като лягам и вдруги ден съм способна да .... ( сещате се )

Много ще съм благодарна ако ми отговорите ! :)

nIkEnCeTy_bE
03-26-2012, 14:25
Не можеш ли просто да вземаш приятеля ти с приятелките си? Правете си петък вечерта или събота примерно нещо като женска вечер. Говорете си, забавлявайте се. Не допускай едното да измести другото. Винаги ще намериш начин да съчетаеш нещата. Просто излизай 2-3 часа с приятеля си, 2-3 часа с приятелката си на ден, примерно. А и смятам, че любовта е до едно време, а приятелството винаги. За другото поговори с майка си. Няма лошо да си ходите на полянката. Предполагам, че имаш някаква граница или поне така се надявам и няма да се подведеш, макар че акъла на момичетата в днешно време лесно се поддава. Направи така, че да ти има доверие.

bloodyF
03-26-2012, 15:23
нормално майка ти да реагира така, при положение че най-вероятно си на 13-14 години
а за приятелите едно ще ти кажа-гаджето минава и заминава, днес е тук, утре си тръгва, обаче приятелите ти ще са си там
така че го обмисли добре преди да ги заебаваш.