PDA

View Full Version : Тривитаминол



ivailova_07
03-26-2012, 14:21
Здравеите драги съфорумкии,
Имам едно въпросче относно косата..някоя от вас използвала ли е тривитаминол?Как се отразява на косата,има ли странични ефекти (омазняване) и на какви пари е?Понеже ми се иска да опитам,защото косата ми е много изтощена,суха,тънка..след обезцветяване преди около 1г. ми се наложи да я отрежа повечето и оттогава не расте :(
П.С съжалявам,ако темата ми се повтаря,но съм нова и се нуждая спешно от информация.Благодаря ви предварително :)

FuckingFreak
03-26-2012, 15:51
Ако косата ти не расте, помисли дали не е от вътрешни проблеми. Току така няма да спре. Внимавай преди да се клепаш с витамини за овци.

strawberry88
03-26-2012, 16:01
Аз съм използвала.При мен нямаше странични ефекти.Най-много 2 пъти в седмицата се слага.Ама ако ползваш 1 месец примерно трябва да направиш почивка после 1 месец ;д...Косата расте по-бързо от него и става по-здрава.Не използвай преси,маши и т.н. и това е ... :) ..аа,цената е 7 лв (аз за толкова си го купувах последно).

manichi
03-28-2012, 04:36
Аз съм използвала също само ,че до колкото знам са му сменили името и вече не е травиминол ми виалитон и има ефект поне при мене имаше само това с чакането ме изморяваше да стоя с това нещо на косата :Д

Glam0rous
03-28-2012, 08:47
Аз съм се мазала. Отврат е, правиш бъркоч от тривитаминола и други глупости, тече ти 1-2 часа по врата, после с 300 зора го отмиваш и косата ти продължава да мирише гадно до следващото миене. Отгоре на всичко започна да ми опадва, което прочетох, че не става само при мене. За един месец ефект не видях и заклеймих всички подобни методи като глупости. Ако беше толкова вълшебен нямаше да го купуваме от ветеринарната, а вече щяха да са го патентовали под форма за хора. Все пак това са три витамина, разтворени в някакво евтино, некачествено масло. Ако искаш да ги приемаш по-добре си вземи Герикапс - същите витамини съдържа и ще има по-голям ефект. За косата си вземи по-хубави шампоан и маска щом е зле.
п.п. дори на овците това не им се маже по руното, а се инжектира, защото отвън косъма е мъртъв и освен да го залижеш с нещо, друго не можеш да му направиш.

strawberry88
03-28-2012, 11:17
^Може и само с тривитаминол да се маже без други неща.Аз съм се мазала и само с тривитаминол и съм добавяла и други неща понякога и не миришеше изобщо.Само сега от скоро като си слагам жълтък на косата мирише,а преди не миришеше...много странно.8-):(

Elinaaa
03-29-2012, 09:29
Аз съм го ползвала и искам да кажа ,че и аз не видях ефект
даже косата ми почна да капе (може да не е от това ,но като спрях да се мажа и косата ми спря да капе)