PDA

View Full Version : как си обяснявате?



Lalalalaa
03-26-2012, 15:28
Здравейте хора! Днес си мислех, че всеки човек има различно мислене и все различно си обяснява нещата ни от ежедневието. Искам да ви попитам как си обяснявате, това че някой е ''паднал'' ( като всмисъл, че паднал, не може да се изправи) в такива ситуаций човек какъв става, какво трябва да направи, как си обяснявате '' Отдай се на живота '' и '' Много си силен '' (човек в къв смисъл е силен, но не физически, кога мислите, че той е силен, какво трява да направи според вас? да преживее трудни неща или нещо друго) човек в живота си кога е слаб, силният човек може ли да бъде слаб.. ако няколко дни подред той е слаб, '' паднал '' ли е ? и така :) моля ви, изкажете си мнението и съжелявам ако темата не е за тук!

Lalalalaa
03-26-2012, 18:02
Никой ли няма да коментира?

TheBeliever
03-26-2012, 18:06
Може би ако се опиташ да си структурираш мисълта така, че да те разберем, бихме коментирали. Аз, честно казано, нищо не разбирам от писаниците ти. Кой паднал, какво изправяне?

Lalalalaa
03-26-2012, 19:24
духом да паднеш.

БетинA
03-31-2012, 17:41
Може би ако се опиташ да си структурираш мисълта така, че да те разберем, бихме коментирали. Аз, честно казано, нищо не разбирам от писаниците ти. Кой паднал, какво изправяне?

Аз също не разбрах почти нищо..