PDA

View Full Version : Тема, в която няма да си изливам душичката.



ShtrudeL
03-26-2012, 16:46
*Празно*
*Празно*

flo0pY
03-26-2012, 17:35
Ми къв смисълъ от тая тема? ;д

Wax
03-26-2012, 17:39
За да разберем, че щрудела няма душа мейби :lol:

ShtrudeL
03-26-2012, 17:42
Щрудела ВИНАГИ има душа. <3

ShtrudeL
03-26-2012, 20:42
Всъщност ще се кажа, че се сетих

Седя си аз днес мирно на една пейка в градската, за да изчаквам другарчето си, с което после ядохме пица и съответно дюнери и хич не ни дремеше в тоя момент за телесното ни тегло И гледам някакъв младеж се задава от две пейки разтояние с думичките: "Колко ти е часа?" от което ми стана смешно, защото знаех защо ме пита, а и имам изострен слух и го чух как преди това си говореше с другарчето си как тряябва да ми се набута в пространството. Та казах аз, че е 12 и нещо и си тръгна. Айде няма и 5 минути и пак идва с една двулитровка и цигара в ръка, от което му направих забележка ^ и почна да ми обяснява как бил активен и не задържал никотин в себе си и почна да си прилага някакви техники за това пречистване като се удря в гърдите. Не изглжда толкова шантаво и откачено колкото беше, но си беше странен. Разбира се питах коя зодия е (8 септември - дева) и почна да ми говори за номерология (все неща, които са ми интересни), но разбирате ли почувствах се странно. В последните ми случайни познанства попадам все на странни хора, не че е нещо лошо, обичам странните хора, но ме вкарват още повече във филма. Естествено тоЗ индивид ме издразни изключително и с нахалството си и самовлюбеността си, но някак се познаваше перфектно и това беше единственото, което ме впечатли. Сякаш си беше направил всички възможни анализи и беше стигнал до там, че да разбира и другите. Обърках се. Всъщност ми стана тъжно, защото там където бях, където беше и той, ...мястото някак се дели на два периода... през деня е слънчево, красиво и зелено и спокойно, събират се майки с деца и е уау, а след 5-6-7 часа се събират хора с бира и свити цигари и просто пият. И това всяка вечер и така си живеят може би с тая идея и... мисля, че нямат други идеи или мечти, с които да оцветят картинките от книжката на живота си. Тъжното е, че някои от тях наистина биха могли да станат нещо, защото са различни (познавам още един подобен, но той като че ли е по-нормален и земен), но мисля, че правят това, което не искам никога да правя - да търся удобството пред красотата. И сега ще кажете: "ами какво е 'красотата'?" Красотата не е в това да седнеш на цимента с някакво си вещество, което може и да те прати в небесата и да си изрисуваш своя красота, но ...някак нереална красота...
...губя си думичките от толкова опитване да навляза на дълбоко, за да разбера.

Питам само:

6 или 8!?!?!? (това е от решаваща важност за напъните на телефона ми да вибрира сутрин)

ShtrudeL
03-26-2012, 20:42
Оо, колко дълъг пост.
Ще кихна.

ohluv
03-26-2012, 21:53
той форона се превърна в блог ве

DarkTemplar
03-26-2012, 22:26
Оо, колко дълъг пост.
Ще кихна.
Колко ти отива тоя аватар..

flo0pY
03-27-2012, 14:59
ако в началото бях видял че е толкова голямо нямаше да го прочета ;( чувствам се прецакан

DieselBlood
03-27-2012, 18:17
Щрудел няма личен живот! Факт!

NightGuardian
03-27-2012, 18:32
Всеки от тука си има личен живот.

flo0pY
03-28-2012, 16:04
Всеки от тука си има личен живот.
Опаа не слагай всички под общ знаменател, туко виж дизел се помислил за нормален човек.. а той не е всеки той е отделно създание което е по низше и от маймуните! :D

ShtrudeL
03-28-2012, 20:02
Щрудел няма личен живот! Факт!

Усмихна ме.
ЧеСНо

RagioL
03-28-2012, 21:29
/-+":<(*^*)>:"+-\

NightGuardian
03-28-2012, 21:36
http://www.deliprofesor.com/wp-content/uploads/2009/03/sven_bomwollen.gif