PDA

View Full Version : Първи път.



hipsbfordips
03-26-2012, 17:11
Здравейте, значи предстои ни тази седмица с приятелката ми да правим секс за първи път и двамата се девствени та въпросът ми е следният, какви са начините да направя болката максимално малка? Мислех си с лубрикант на водна основа и също така да го направим на тъмно за да е по възбуждащо за нея. Играли сме си игрички много пъти затова ще гледам да я възбудя максимално защото съм чел, че колкото по възбудена е по-малко ще боли. Та бихте ли ми предоложи ли всички начини и методи които знаете от личен опит.

granger
03-26-2012, 17:32
Възбуди я максимално! Ползвайте и лубрикант ,ако искате. Задължително с презервативи! Някои момичета не ги боли, зависи от организма,но ако я възбудиш максимално и ползвате лубрикант ,няма да я боли много!

anonymous708973
03-26-2012, 18:10
Двама девствени в едно легло е много кофти комбинация.
Отваряй vratovrazka.net, чети възможно най-много за това къде и как да пипаш, питай приятели и помни възможно най-много. От теб зависят нещата. Това е колкото гордост, толкова и притеснително.

hipsbfordips
03-26-2012, 19:07
Още един въпрос има ли възможност ако първо пробвам с пръстче да я боли по малко ?

hipsbfordips
03-26-2012, 19:37
Е да това е ясно, че с езиче ще е първо. И колко време продължава болката след половият акт ?

k-t s
03-26-2012, 19:37
Предразположи я добре!Наблегни на любовната игра за да може да се отпусне максимално,първо език после започни с 1 пръст и ако издържите да се стискате и с 2 ... накрая ще си е готова и няма да усеща кой знае каква болка.Пък след това може да и е некомфортно ден-два.

DragonLady
03-26-2012, 20:25
Е да това е ясно, че с езиче ще е първо. И колко време продължава болката след половият акт ?

Сравнително кратко време, но може да има болка и при 2ри 3ти път, но не при всички е така. Удоволствие за нея чак скед 10ти път някъде.
За другото ти казаха преди мен хората.

anonymous708973
03-27-2012, 07:42
Е да това е ясно, че с езиче ще е първо. И колко време продължава болката след половият акт ?

Болката е по време на секса, след него може да й е малко дискомфортно, но няма да я боли.

cyclops
03-27-2012, 09:04
При първия ми път мен лично много ме боля. Освен горе споменатите неща бих добавила и възглавница. Ако много я боли й сложи възглавница под таза (мисионерска поза), така ще й се повдигне леко тялото и проникването ще стане по-лесно. Относно пръстчето ако искаш пробвай, но ако я заболи спри. Аз например предпочетох да се приключва с болката веднъж завинаги, но това съм аз. Както вече казах мен много ме боля, а при някои момичета минава доста по-леко.

marilyn
03-27-2012, 10:05
Двама девствени в едно легло е много кофти комбинация.


Ехх, взе ми думите от клавиатурата... това ми беше първата мисъл, честно!
Иначе, авторе, ние не можем да ти кажем колко ще я боли и тн и тн защото няма как да знаем. Индивидуално е при всяка. Преди мен ти казаха доста работи, вслушай се, особено в това да ползвате презервативи!!! Иии беше писал, че ако е тъмно ще се възбуди повече- не е гаранция. Ако знаеш, че на тъмно й харесва повече- ок, ама не на всички жени ни харесва да го правим на тъмно..

anonymous708973
03-28-2012, 07:58
Абе, мадамата е девствена, сигурно се притеснява, на тъмно ще е по-добре. Е, не супер тъмно, ама примерно да изгасят лампата в стаята и да светнат тая в коридора.

mMemories
03-29-2012, 21:59
Хубаво си прочел за любовната игра...ама има и друго...бъди уверен, дори да направиш някой гаф- не е непоправимо.