PDA

View Full Version : Какво става?



NeverBack
03-26-2012, 20:00
Здравейте.Ами наскоро започнах много често да излизам със 2 момичета.(заедно със 2-те)Едното ще го нарека А , другото Б .Така ами със А се познавахме от преди , а със Б се запознахме скоро. А изрази желание да се започне нещо , но Б ми допадна много повече .Не знам просто ми харесва. Обръща ми внимание , заглежда ме такава... Как да остана със Б насаме? Смисъл те се движат винаги заедно. Имам ли шанс?

paradosou
03-26-2012, 20:09
Имаш, ако си изиграеш правилно картите.

БожиятАгнец
03-27-2012, 05:54
Имаш, ако си изиграеш правилно картите.

По принцип да, но в случая не точно..Ако наистина са толкова задружни и имат здраво и неповърхностно приятелство, то Б не би предприела нищо към момчето, което А си е набелязала, дори и да има желание. Ако пък не държат толкова една на друга то, ако действаш и тя има интерес към теб (или иска да направи на пук на А) ще откликне, но ще се развалят взаиомоотношенията, което може да ти изиграе лоша шега по-нататък.

Ти ще определиш колко е силна връзката им. Ако решиш да действаш - с още две или двеста души да е, я отделяш от тях под някакъв предтекст и правиш, каквото правиш (е, надявам се да не й се обясниш в любов и харесване).

paradosou
03-27-2012, 09:05
Авторът къде е казал, че са приятелки? xD Пък дори да са, има взаимен интерес от две от страните --> третата няма кво да се бута. Грубо, ама факт. Пък и А. няма кво толкова да губи, 'щото в края на краищата изпитва само симпатия, не е като да е нещо по-дълбоко. Сега, ако ше ме питаш откъде знам (:Д) - от моята камбанария няма как да има някви по-специални чувства, понеже с момчето не са имали нищо. Тя пак може да си го харесва, но ако са във връзка, нещата са по-различни.
И не, не говоря наизуст, случвало ми се е нещо подобно.

bloodyF
03-27-2012, 09:30
женска солидарност
тоест ако Б не е пълната кучка, няма да предприеме нищо спрямо теб
действай с А, щото накрая от 2 стола ще паднеш на земята

БожиятАгнец
03-27-2012, 22:52
Авторът къде е казал, че са приятелки? xD Пък дори да са, има взаимен интерес от две от страните --> третата няма кво да се бута. Грубо, ама факт. Пък и А. няма кво толкова да губи, 'щото в края на краищата изпитва само симпатия, не е като да е нещо по-дълбоко. Сега, ако ше ме питаш откъде знам (:Д) - от моята камбанария няма как да има някви по-специални чувства, понеже с момчето не са имали нищо. Тя пак може да си го харесва, но ако са във връзка, нещата са по-различни.
И не, не говоря наизуст, случвало ми се е нещо подобно.

Ами, за да се движат винаги и навсякъде заедно, само двете не са ли приятелки? Верно, може да сиамски близначки, но не ми се вярва.

Нищо няма да те питам и нямам какво да ти кажа, аз съм си написала в предният пост какво мисля.

djipsito
03-27-2012, 23:35
Действай с тая, която те кефи повече. Не избирай според "симпатиите" и желанията на другите... (в случая А)
Топката ще е в полето на Б. Ако не отвърне заради А, значи... не си струва. Ще си намериш В и тия ги отсвирваш.

Аз ако знам, че с някоя позната харесваме един и същ момък и виждам, че момъка обръща повече внимание на мен, отколкото на нея, няма да се съобразявам. Нито ще се бутам, ако той се задява с въпросната. Избора е негов. Малоумно е да правиш панаири за такова нещо.

ForTrant
03-27-2012, 23:48
курвенска работа

NeverBack
03-28-2012, 20:17
Кое? /10 букви/