PDA

View Full Version : Маг 3латина: "До 100 години Pумъния ще ни завземе!"



michel1
03-26-2012, 20:21
"Но ще е за добро", пророкува жената, някога скандално известна из Интернет форумите.

"Румънците ни са братя по кръв и един ден България ще стане част от Румъния, писано е така да стане по звездите.", твърди пловдивската Пития. "Както знаете Румъния е голяма, велика държава с живописна природа, добър народ и развита промишленост. Само бихме спечелили, ако станем част от тях." Мнението си жената дава по повод на дипломатическия скандал между България и Румъния, който се разрази наскоро. "Аз много харесвам Румъния и почти всяко лято ходя на Мамая. Не съм ксенофобка, пекани хора са. Още повече, че и те и ние сме наследници на траките, т.е. сме братя. Но тяхната държава е доста по-развита, има истинска европейска визия и имат по-високи заплати от нас, а цените са същите.", добавя още жената пред издание от града под тепетата.

Какво мислите?

tapanara12345
03-26-2012, 20:26
Пълни лъжи момко

ohluv
03-26-2012, 21:50
Ае ся румунци сме заставали :D кво е тва желание/страх все да ни завладява някой...

NaOH
03-27-2012, 10:41
По-добре и да стане така. Циганите ще си намерят общо поприще, пък и доколкото знам - румънците доста добре са се справили с техните цигани.. Може и да успеят да оправят и нашите :D