PDA

View Full Version : Защо женските приятелства са с лесбо елементи?



michel1
03-26-2012, 21:57
Не ви ли е правило впечатление, че при мацките приятелствата са с лесбо елементи. То не са прегръдки, целувки, лиготии, някои дори си пускат език и ръчички. Ходят заедно в тоалетната, където сигурно една на друга си слагат тампоните. :D Та чудя се жените не са ли природно бисексуални?

D1esel
03-26-2012, 23:07
И мъжките приятелства са същите. Мъжете също сме бисексуални. Всички на този свят сме бисексуални. Нека ви е ят 8)

RagioL
03-27-2012, 06:59
И мъжките приятелства са същите. Мъжете също сме бисексуални. Всички на този свят сме бисексуални. Нека ви е ят 8)

Да не мислиш че хората падат от Юпитер че да се вържат на това. :lol:

ShtrudeL
03-27-2012, 07:06
Аз се ограничавам само до прегръдки. Не обичам лиготията. Случва се и да вървим под ръчичка като бабите и дядовците.
А един едонствен път ме е целувало по устата (лекичко) момиченце и то за да ми благодари за дето й изправих косата. ^^ Почувствах се странно, щом и до днес го помня. ^^

БожиятАгнец
03-27-2012, 07:37
Аз по принцип обичам да прегръщам момиченца и без да ме привличат или да имам намерения към тях. Прегръдката с момиче е толкова по-различна от тази с момче. Много нежно, емоционално, позитивно дори и да не си изградил връзка. Все едно прегръщаш дете или галиш игриво кученце.За подобна прегръдка с мъж трябва да си я 'заслужиш', трябва да си го спечелил.
Няма да ти обяснявам пък колко по-хубаво и истинско е усещането, когато съм изградила някаква връзка (емоционална) с дадено момиче и се прегърнем. Като дръпка от цигара или глътка вино - един кратък миг носещ толкова много...Удоволствие, усещане за 'сладка отрова', замъгляващ мозъка. Но прекалено кратко, че да се цени.
Но пък с мъжете, често забелязвам нещо подобно при ръкостискане. Можеш да усетиш главно добронамереност и уважение.

Целувките, ръчичките и другите екстри ги оставям за тези, които ме привличат по друг начин. И те ми харесват, отново, защото начинът по който жените го правят и това какво излъват е много по-различен, дори и да се правят приятелски.


А, ако не знаеш разликата между мъжете и жените и наложените им, роли и граници на взаимоотношения, от обществото потърси в гугъл, никой няма да седне да ти обяснява специално.

michel1
03-27-2012, 12:53
Аз мисля, че това е по-скоро фалш и лицемерие. Често съм ставал свидетел как се мляскат и си викат "миличко", "сладурче" и т.н. и едната като излезе другата почва да я нарежда "Пф, видяхте ли й косата - ужас", "Голяма натегачка" и разни такива гадости.

Иначе има ли проблем ако почна да поздравявам по същия начин някоя мацка, която харесвам?

EinGutesKind
03-27-2012, 14:02
Моето сърце е голямо, и се гушкам с всички :grin: Нека ви е яТ :razz:

PainMonopoly
03-27-2012, 14:09
Гледаш женските отношения през мъжки очи. Нормално е, но също така е и грешно, ако искаш да ги схванеш.

D1esel
03-27-2012, 14:50
Koгато ти идва от сърце да прегърнеш или целунеш някого - няма лошо. :) Но иначе не съм фен.

DarkTemplar
03-27-2012, 15:16
Защото са различни от мъжките.

michel1
03-27-2012, 16:21
Гледаш женските отношения през мъжки очи. Нормално е, но също така е и грешно, ако искаш да ги схванеш.
Много обичам когато се скарат и хвърчи перушина.