PDA

View Full Version : Моля, дайте ми съвет как да отслабна до края на Май месец.



alzheimer
03-27-2012, 08:29
Здравейте. Значи аз съм момиче на 15, висока съм 1.65 и тежа 61-62 килограма. Преди два, три месеца бях 55 кг, но изведнъж напълнях много бързо. Усещам как си похапвам повечко, а не спортувам. Въпросът ми е, какво да изключа от менюто си за да отслабна до края на Май месец и пак да съм си около 55 кг и да изглеждам по-добре. И примерно ако всяка сутрин излизам да бягам по 20-30 минути и правя упражнения за цялото тяло. Просто искам съвет, но не ми се спазва стриктна диета, а просто някакъв прост режим, който може да ми помогне. Мерси предварително.

casuall
03-27-2012, 09:18
С тичане се отслабва след 40тата минута, най-бързото отслабване от физическо натоварване е със скачане на въже. Намали тестените работи, чипсовете и тея залъгалки и ги смени с повечко зеленчуци.

Chacho
03-27-2012, 11:09
Тва за 40-тата минута не е вярно. Стига да тичаш и след като се умориш, ще топиш мазнини.

Savage14
03-28-2012, 15:13
плуване и тичане

flo0pY
03-28-2012, 15:38
Без пържено, без тлъсти храни- салами, колбаси, свинско и каквото и да е месо с тлъстини и без никакви тостери дюнери и какво ли още не което продават в даскало, успех ;)

DownloadVirus
03-28-2012, 16:28
Повече тренировки..Изцеди до максимум гликогена,яж в тренировъчни повече въглени ,а в нетренировъчен яж повече мазнини.И това е

Horrificus
03-28-2012, 23:37
С тичане се отслабва след 40тата минута, най-бързото отслабване от физическо натоварване е със скачане на въже. Намали тестените работи, чипсовете и тея залъгалки и ги смени с повечко зеленчуци.
Айде пак пълни глупости. Кардио не повече от 20мин като гледай да е интервално. Примерно спринт почивка спринт почивка. Зеленчуците са кръгла нула, яж си каквото ти е кеф ако на тая възраст се ограничаваш... не знам.

Glamour92
03-29-2012, 08:03
Бива пък точно от тая възраст да се понаучи кое е по-добре да избягва и на кое да набляга.Примерно-полза от рафинирани храни,трансмазнини и тям подобни няма да види никога.Имам предвид всичко пакетирано+маргарина.От пърженото и газираното-също.

За кардиото,авторке, наистина не е нужно да надвишаваш 40 минути,особено ако не си свикнала.
Ако пък е интервално с достатъчно добър интензитет,и 15 минути са ОК,стига да си редовна.
За вечеря не хапвай въглехидрати,замени ги с нещо протеиново или някоя салатка,пък защо не и двете.
(предполагам имаш идея какво е "интервална кардио тренировка",въглехидрати" , "белтъчини"..? )

И вода-пий повече от нея.