PDA

View Full Version : Махане на нокът...



Pepellqshka
03-27-2012, 09:13
Здравейте!Вчера се наложи да ми извадят нокътя на крака оперативно,защото ми се беше врязал в месото.Вечерта трябваше да си сменя превръзката,като я полея обилно с кислородна вода,но от кръвта беше адски засъхнала и слепена с месото и много много ме боля и нищо не стана (изхабих цялото шише кислородна вода и пак нищо) за това реших днес да пробвам пак.Днес го киснех там в разни варени билки и пак същото.Страшна болка е,не мога да го отлепя.МОЛЯ ако някой е бил така да ми каже с какво си е махал превръзката от пръста.Ще съм му адски благодарна!!!

agnesaaaa354657584
03-13-2015, 10:47
Mnogo sujelqvam !! Az sam momiche na 17 godini i pri men e absolutno sushtoto .. :) minalata godina 2014 imax si nokti na krakata no mi se bqxa vpili v mesoto i ne mojex da gi reja mnogo me boleshe ujasno mnogo takava bolka .. :( :( i samiq nokut se beshe razlepil i beshe pojultql imax edna golqma dupka .. a pod moq si nokut rasteshe dryg i tozi ot dolu butashe tozi ot gore
otidox na pediatur , posle na ortoped i doktorite mi kazaxa che tova nqma kak da se izlekuva i trqbva po skoro da gi maxneme zashtoto i na dvata kraka beshe edno i suhto .. :) maxnaxa go i prez nqkolko dena xodex na prevruzki no ne sa me karali sama da si maxam binta ot prusta mi ... a sega 2015 godina za vtori put mi gi maxat zashtoto pod samiq nokut sa izleznali ujasni gubichki i pojultqxa , boli mnogo yjasno , stavat tvurdi .. i pak xodix na ortoped i mi kazaxa che tova nqma kak da se izlekuva nito s pasti nito s xapcheta sus nishto tezi gubichki ne mogat da se izlekuvat - edinstvenoto reshenie e pak maxane i mi gi maxnaxa naskoro ..
Na desniq krak predi edna sedmica a na drygiq sega na 23 zashtoto trqbva da mi mine tozi .. dadoxa mi bolnihcni do 20 april zashtoto sam mnogo zle ne moga da stana ot legloto .. ne moga da si stupq na kraku .. xodq bosa vutre a navun s chexli .. i za tova i na uchilishte ne xodq :( :( yjasno e .. i sega xodq na prevruzki i mi kazaxa da opitvam sama vkushti da si maxam prevruzkite .. az sama gi maxam da mnogo boli ujasno mnogo o leko po leko durpam nqma nachin .. i mi ispisaxa pasta da se maja tam deto e bil nokutq i xapcheta i dvete neshta sa mnogo silni .. xapcheta koito se piqt edno xache v edna sedmica .. susipaxa me ..