PDA

View Full Version : Срам ме е от него! :(



loveisnotalovegame
03-27-2012, 11:46
На 13 години съм ... но ме е срам от гаджетата ми ... имам предвид, че когато се хвана с някой 1во сякаш не ми пука но след като започна да го харесвам още повече започвам много да се притеснявам ... понякога се чудя дали е защото не съм се целувала никога с език и не знам и как става .. :( Но сега става въпрос за друго тоест казвам, че имам приятел отново .. но ме е много срам от него когато съм с него на живо :( чуствам се не уверена в себе си :(:(:(

TrickyAngel
03-27-2012, 12:52
Ъм, не схванах частта с предишните гаджета, от които те е било срам и факта, че никога не си се целувала с език... И, междувпрочем, на 13 си, за къде бързаш? Иди играй на гореща топка в парка или пред блока... Шегувам се, ясно е, че няма да направиш това, но не прибързвай с нещата. Пък и няма от какво толкова да те е срам... Той на колко е?

ForTrant
03-27-2012, 12:53
До това води застояването във фейсбуук и скайп.

nIkEnCeTy_bE
03-27-2012, 13:51
Малка си още да му мислиш толкова.

marilyn
03-27-2012, 15:58
Божеее на 13 години имала тя гаджета, ама не знаела как да се целува с език...
Деца, гледайте си детството иии не мислете за неща, за които не ви е дошло нито времето, нито акъла...

shmatarok
03-27-2012, 16:40
Божеее на 13 години имала тя гаджета, ама не знаела как да се целува с език...
Деца, гледайте си детството иии не мислете за неща, за които не ви е дошло нито времето, нито акъла...

съгласнаааа :)

loveisnotalovegame
03-27-2012, 18:44
Ъм, не схванах частта с предишните гаджета, от които те е било срам и факта, че никога не си се целувала с език... И, междувпрочем, на 13 си, за къде бързаш? Иди играй на гореща топка в парка или пред блока... Шегувам се, ясно е, че няма да направиш това, но не прибързвай с нещата. Пък и няма от какво толкова да те е срам... Той на колко е?

колкото мен е на 13

broken-barbiee
03-27-2012, 18:49
И защо пък те е срам?! Уж искаш гадже пък после те е срам?! И за бога как си ходила с момчета, а не си се целувала с език? :D

heartlesandfreaky
03-27-2012, 19:46
Ъъ.. не беше много отдавна, когато бях на 13, ама знам ли.. тогава още скачахме на въженце, играехме на пиян морков... далеч бяхме от мисълта за гаджета... Явно съм старомодна? >.<

sunman
03-27-2012, 19:51
Отчайвам се,като виждам накъде върви поколението!!

cartoonnetwork
03-27-2012, 21:20
До това води застояването във фейсбуук и скайп.

Много си прав !:)

a1a2b3v
03-30-2012, 20:42
Щом срамът е налице, значи още не ти е дошло времето за приятел. :)

bReAk3R
03-30-2012, 21:56
К'во всички се правите на някви важни бе, половината на годините на момичето ама "малка си","накъде върви поколението","отчайвам се" и т.н. хахахаха, филмарчета пълни всички, щом си е решила, нека си има гадже, кво ви бърка? Нищо против няам, ама вече стаате отчайващо банални...

По темата нямам какво да кажа :D

a1a2b3v
03-30-2012, 22:05
К'во всички се правите на някви важни бе, половината на годините на момичето ама "малка си","накъде върви поколението","отчайвам се" и т.н. хахахаха, филмарчета пълни всички, щом си е решила, нека си има гадже, кво ви бърка? Нищо против няам, ама вече стаате отчайващо банални...

По темата нямам какво да кажа :D


Еее недей с лошо. Не вярвам, че всички пишат това, за да се заяждат, просто си казват мнението, а тя вече си решава какво да прави. Нали за това е форумът?

Biskfitka
03-31-2012, 07:26
Срам те е ,защото си малка ;)

FuckingFreak
03-31-2012, 11:19
К'во всички се правите на някви важни бе, половината на годините на момичето ама "малка си","накъде върви поколението","отчайвам се" и т.н. хахахаха, филмарчета пълни всички, щом си е решила, нека си има гадже, кво ви бърка? Нищо против няам, ама вече стаате отчайващо банални...

По темата нямам какво да кажа :D

+
Все едно като сте били на 13 не сте се захласвали по някого, не сте имали гадженца и не сте си задавали същите въпроси. Сякаш сте се родили на 20. Айде не.

valdesbg
03-31-2012, 11:31
Всъщност авторката е прекалено малка. Гаджетата се появяват на по късен етап. Или поне би трябвало. Изродили са се нещата, но не това е темата.

Автрорке - гледай си училището, за гаджета има време. Явно е че щом те е срам, значи не си узряла.

bReAk3R
03-31-2012, 21:47
Еее недей с лошо. Не вярвам, че всички пишат това, за да се заяждат, просто си казват мнението, а тя вече си решава какво да прави. Нали за това е форумът?

Нормално е да се издразня, един го написал т'ва "изживей си детството, не мисли за гаджета" и почнаха целия форум главно момичета да го пишат.. Ако ми кажете, че на нейните години, че и по-малки не сте както каза FuckingFreak се "захласвали" по някого, то ше излъжете брутално или няма да е лъжа в рядки случаи.

bReAk3R
03-31-2012, 22:17
Забравих да отбележа нещо по мое мнение - не мисля, че "гадженцата" пречат на игрите на децата, нито пък да си изживяват детствата. Кой както иска и това е...

valdesbg
03-31-2012, 22:53
Брейкърчо - за първи път съм си мислил за девойче на почти 17. На 13 се занимавах със съвсем други дивотии. Сигурен съм че доста от хората на моята възраст че и по малки са по същия начин. Манията "На 12 съм трябва да имам гадже" се появи напоследък.

a1a2b3v
04-01-2012, 09:51
Брейкърчо - за първи път съм си мислил за девойче на почти 17. На 13 се занимавах със съвсем други дивотии. Сигурен съм че доста от хората на моята възраст че и по малки са по същия начин. Манията "На 12 съм трябва да имам гадже" се появи напоследък.

А с мнението, че на 12 трябва да си имаш гажде се появиха и безбройните теми " на 13 съм и си нямам гадже, кво да правя" айде ходи и им обясни, че не е задължително да имат щото другите имат.


bReAk3Rче не мисля, че пречат на игрите, но на тази възраст не би могло да има нищо сериозно. =)

bReAk3R
04-01-2012, 09:54
Да, това е вярно, но щом те мислят, че може да има нещо сериозно и го искат, нека го правят, поне мен т'ва не ме бърка..

jeezloxxy
04-01-2012, 11:31
До това води застояването във фейсбуук и скайп.

Amen to that.
Авторке, така го казваш, сякаш се чувстваш задължена да имаш гадже на тая възраст.

ALetterFromTheSky
04-01-2012, 11:42
Да, това е вярно, но щом те мислят, че може да има нещо сериозно и го искат, нека го правят, поне мен т'ва не ме бърка..

Нещо сериозно вика хахаххахах :razz: верно ли, бе :D:D:D:D
Напълно подкрепям Валдес относно мнение по темата.
Я, стига- гадже на 13, верно може да има некакви наивни детски хлътвания, но за сериозния приятел айде моля те не ми казвай че може и на 13- не, не може. За там трябва различно мислене, куп отговорности и тн.
Aвторке, И след като те е срам защо се занимаваш изобщо? В какъв смисъл те е срам- от факта, че имаш гадже, или от външния му вид!? Бол разлика.... вземи се напъни и помисли малко

dimi93
04-01-2012, 12:08
Какви са тези глупости!? Живеем в 21 век! За пръв път в живта си си имах гадже на 13 години, а правих секс малко след като навърших 14!
По темата: просто излизайте по-често, говорете по-често, прекарвайте повече време заедно и така с времето ще свикнеш с него и ще се отпуснеш! Бъди себе си и ако не те хареса или не те приеме такава каквато си, значи не е за теб :)

FuCKkK13
04-01-2012, 12:27
ако наистина го харесваш ще стане ей така.. не му мисли много.. моя съвет е просто да му кажеш.. поговорете - на живо ! задължително.. и му кажи.. и така дори и да не го целунеш хубаво 1вия път той ще се постарае да те научи и така :)

jeezloxxy
04-01-2012, 14:20
Какви са тези глупости!? Живеем в 21 век! За пръв път в живта си си имах гадже на 13 години, а правих секс малко след като навърших 14!
По темата: просто излизайте по-често, говорете по-често, прекарвайте повече време заедно и така с времето ще свикнеш с него и ще се отпуснеш! Бъди себе си и ако не те хареса или не те приеме такава каквато си, значи не е за теб :)

Are you fkin kidding me.jpg
Айде направо да се е*ем като зайци, защото, разбираш ли, било 21 век.

valdesbg
04-01-2012, 14:56
dimi93 е от лявостоящите, не му се връзвайте на акъла. Стар познайник е на форума.

slimbo
04-01-2012, 17:30
Брейкърчо - за първи път съм си мислил за девойче на почти 17. На 13 се занимавах със съвсем други дивотии. Сигурен съм че доста от хората на моята възраст че и по малки са по същия начин. Манията "На 12 съм трябва да имам гадже" се появи напоследък.

Тва, че ти си бил на 17 не значи , че всички трябва да са като теб !!!!!!

ForTrant
04-01-2012, 18:27
Тва, че ти си бил на 17 не значи , че всички трябва да са като теб !!!!!!

Така е, трябва да има и ненормалници като теб.

anonymous708973
04-01-2012, 18:39
Странни хора сте.
Едните пищят, че на 13 трябвало да си играе на топка в парка.
Другите едва ли не ще изкарат, че до една определена възраст (ако може 30 години, видиш ли), трябва да е безполова, после изведнъж да се сети да общува с момчета. Че и после с цялата си наглост критикувате 16-17 годишните момичета, че се държали като лапета? Ами как няма да се държат така, след като нямат опит? Ама не мислите, нали?

Няма нищо лошо или нередно в това да има гадже или нещо подобно на това. Не е тръгнала да прави секс, на тоя етап й стига да се прегръщат тайно от другите по празните кабинети в училище. И като човек, който го е правил, трябва да кажа, че точно благодарение на това в момента съм с доста зрели представи за отношенията жена-мъж и връзките изобщо, драмите и филмите са ми чужди и т.н.

Авторке, ще свикнеш с времето. Наслаждавай се на момента, защото е сладък и невинен, а няма да имаш още много такива.

bReAk3R
04-01-2012, 18:44
@ALetterFromTheSky, кое е толкова смешно?! Че си мислят, че могат да имат сер. връзка? добре, ама защо като цитат на моя пост? Карай, т'ва не е важно.
С времето се променя и поколението. Вече такива малки олигофренчета има, за които не ми се споделя какво правят, но да не излизам от темата.. Пък и валдеса, кога точно си бил на 17 не ми е ясно, понеже вече сички почват на под 13...

bebeemalko
04-01-2012, 22:21
До това води застояването във фейсбуук и скайп.

+1000000000000000000000000000..................

Murzeluvam_i_sportuvam
04-01-2012, 22:28
На 13 години съм ... но ме е срам от гаджетата ми ... имам предвид, че когато се хвана с някой 1во сякаш не ми пука но след като започна да го харесвам още повече започвам много да се притеснявам ... понякога се чудя дали е защото не съм се целувала никога с език и не знам и как става .. :( Но сега става въпрос за друго тоест казвам, че имам приятел отново .. но ме е много срам от него когато съм с него на живо :( чуствам се не уверена в себе си :(:(:(



Абе кака на 13 колко гаджета си имала бе?? Абе хора на по 13-14 осъзнайте се малко. Когато аз бях на 13 още на гоненица играх,а вие сега за гаджета мислите. И как можеш да сравняваш това, че те е срам от гаджетата ти с това че неможеш да се целуваш с език... И какво се притесняваш за сегашния ти... Не вярвам да ти е последен. Сори, че малко така грубо ти го казвам, но много се дразня като някоя на 13 ми каже, че имала 1-2-3-4-5 гаджета.

Hilary_
04-03-2012, 08:25
Седи си на гъза детенцееее!!

Frisky
04-03-2012, 22:37
Малка си поне още 1-2 години :)

Sosoo
04-07-2012, 08:56
И какво общо има срамът ти с целуването ? Нали за всичко си има първи път . Как ще се научиш ако не го направиш ?

simon4et0o
04-08-2012, 17:46
Това със застояването във фейсбук и скайп е напълно вярно.Но не знам защо я упреквате като на 13 е решила да си има гадже.Вярно е,че някои потребители които са писали в темата са от другото поколение и на 13 са играели пред входа и са играели на топка в парка,но сега наистина поколението се движи по съвсем друг начин.Аз съм на 14 и тази година си хванах първото гадже което е с 4 години по-голямо от мен :) И наистина нещата не се въртят изобщо около секс,защото на 14 мисля по съвсем друг начин от съучениците ми например,че и от по-големи от мен.Родителите ми знаят за това и съм спокойна.
Живота си е нейн и може да го живее както поиска,а относно това,че я е срам - с времето може да и мине :) не знам кво да кажа..

gabriieliita
07-08-2012, 22:55
имам почти същия проблем .. на 13 съм и съм ходила само с едно момче .. ;// знам как да се целувам (не много добре ,но все пак мога ) но ме е срам ,,не точно но си казвам когато съм само с него какво да му кажа .. сега за какво ще си говорим и такива нещаа .. срамежлива съм просто ;хх

slimbo
07-09-2012, 08:09
Офф как може да сте толкоз срамежливи няма ли хора като мен дето са си отракани още от 50сантови човеченца

Teenhelp1
07-09-2012, 08:52
Офф как може да сте толкоз срамежливи няма ли хора като мен дето са си отракани още от 50сантови човеченца
Има ги спокойно нищо лично,но са много дразнещи не се виждат от земята пък устата им до небесата.

Колкото до темата:
Трябва да пораснеш може от сега да искаш,но не си достатъчно зряла.Това за езика беше забавно. :D

slimbo
07-09-2012, 09:09
Има ги спокойно нищо лично,но са много дразнещи не се виждат от земята пък устата им до небесата.

Колкото до темата:
Трябва да пораснеш може от сега да искаш,но не си достатъчно зряла.Това за езика беше забавно. :D

1) То че ги има има ги ама......... ме нервят плахите им душички/
2) Не е зряла заради срама не заради годините.. моята 1-ва целувка беше на 12 , но не ме беше срам осъзнавах кво правя и така..

prosto_chovek
07-09-2012, 09:14
малка си още, затова се притесняваш. Притесняваш се да не се издъниш нещо и да не спре да те харесва. След време ще отмине, няма страшно. Само не се праскай на тия години, че е жалко :)

PyCoKoCkA93
07-09-2012, 12:56
Притеснението ти доказва,че си прекалено малка за гаджета.Когато си готова,няма да се чувстваш така и това,което правиш ще ти идва отвътре,с желание и без притеснения...

Amore-Mio*
07-09-2012, 18:38
Виж, всички сме минали по този път и това не бива да те притеснява. Никой не се е родил научен. Така, че вдигни си самочувствието, бъди самоуверена в себе си и всичко ще е , както трябва. Не бива да те е срам от приятеля ти, той е човека, с който в момента споделяш живота и може би, и бъдещето си. За целувката не се притеснявай: никой не се е родил опитен, в каквото и да е. Отпускаш се и просто се оставяш на момента.

Juls
07-09-2012, 21:40
Ох Боже..като почнете така''като бях на 13 си играех пред блока.На къде върви младото
поколение?!Бла бла''..И ми е любимо това да го каже някой 15-годишен ''батко'' или ''какичка.''
Абе хора какво се възмущавате толкова?Едното не изключва
другото нали се сещате?Аз на 11 си хванах първото ''гадже'',ама още играехме с децата
пред блока на народна топка,криеница и тн.Ама с това мое въпросно ''гадже'' ме беше срам
даже да се държим за ръце.Детото ви казва,че не се е целувало с език,а пък вие му скачате
как можело да мисли за такива простотии.Нормално е да я вълнуват такива неща.Само
фактът,че я е срам да го целуне,достатъчно говори,че още е с детско мислене.Какво лошо
има в това да си харесва някого и да си се радва там?!Имам чувството,че
на 13-годишните дето пускат теми за това как са правили секс и тн.не се възмущавате толкова.
Това е почти равносилно на това да се възмущавате на децата в детската градина,които се
женят под пързалките.Щото каквото и да си говорим,почти всеки се е женил в детската градина xD

li0n
07-10-2012, 07:08
Не, наистина. Като почнете така "На 13 к'во гадже, ходи си играй пред блока". Убедена съм, че всички знаете, че няма да го направи, нали? И какво му е лошото да има приятел? Познавам двойки, които от 13 годишни, които в момента са на 20, са още заедно. Или пък "още 1-2 години". Каква е разликата дали ще е на 13, 14 или 15? А и това си е нейно решение. Щом е решила да има гадже, ще има.
В днешно време никое 12-13-14 годишно дете няма да отиде да играе народна топка, стражари и апаши или криеница. Айде за valdesbg си знам, че винаги хейтва, ама останалите?!
И аз съм на 13, и аз имам приятел от 6 месеца, хайде, съдете ме.

О, да, сега видях, че темата е от МАРТ месец...

Anonyss
07-10-2012, 07:12
Понякога ми става смешно, не заради проблема, а заради факта, че не зная въпросния човек въобще защо я е написал тази /безсмислена/ тема :D

comics
07-10-2012, 11:49
Ти си и човекът, който за първи път се напи като мастия на 9, и пуши джонка на 10. Шмъркал си, за да отидеш на чалга парти. И също така си човекът, на който трябва да правя евала? Вземи си душ и си легни. Такива звезди като тебе отрано падат.