PDA

View Full Version : Секс за първи път.



ninaa12
03-27-2012, 15:16
Здравейте... с приятеля ми решихме тия дни да го направим. Аз съм на 15 той на 18. Но има само едно нещо което ме спира. Имам проблем с цикала.. смисъл нередовен ми е и това ме притеснява. Една приятелка пита личната си лекарка и тя и е казала че това не би било проблем. Само дето всеки месец ще си правя тестове. ;х Наистина много се притеснявам. Някой да е имал такъв проблем?

Mitsuhide
03-27-2012, 15:24
на приятелката ми е същата работа, да ти кажа чесно съм треперил, знаел съм че всичко е окей или поне съм си мислил, но това не ме е спирало да си мисля най-лошото. Така че може и да трепериш някое месече, но всичко си е наред въпреки това.. просто гледайте да се пазите, това е най важното.. нали знаеш, че белята ако стане, не пита.

marilyn
03-27-2012, 15:34
Е добре, щом използвате конрацептиви, не би трябвало да се притесняваш и всеки месец да си правиш тестове?!

k-t s
03-27-2012, 15:49
Мерилин,нали знаеш,че винаги има риск и като и позакъснее с 2 седмици ще започнат да се паникьосват

marilyn
03-27-2012, 15:50
Мерилин,нали знаеш,че винаги има риск и като и позакъснее с 2 седмици ще започнат да се паникьосват

При условие, че тя има проблеми с редовността, а секса е с презерватив и няма гафове, не виждам от какво ще се притесняват. :)

DisappointedDreamer
03-27-2012, 15:51
Правете го с презерватив и няма да имате проблем.

littlecrush
03-28-2012, 18:48
С презарватив нямаш проблеми .. и не се съгласявай без презарватив дори и да ти казва ' ама аз мога да се контролирам' !

DragonLady
03-28-2012, 19:32
С презарватив нямаш проблеми .. и не се съгласявай без презарватив дори и да ти казва ' ама аз мога да се контролирам' !

+1
С нередовен цикъл, следователно и овулация, никакво без!!! Без презерватив могат да си позволят само жени с редовна овулация, и то само в дните, които са безопасни ( всички без овулация и 2-3 дни преди и след нея ).

xoxi
03-28-2012, 19:42
Не си готова за секс все още.

AliceSw
03-28-2012, 22:54
Мерилин,нали знаеш,че винаги има риск и като и позакъснее с 2 седмици ще започнат да се паникьосват

Добре де, като и е нередовен цикълът как според тебе ще разбере, че и е закъсняло.

С презервативи и внимателно, няма да стане чудо...

MaLkaTa_LaDy
03-29-2012, 08:21
Няма никакъв проблем. Използвайте презерватив, след това го проверете дали е скъсан. Чела съм, че като се скъса се чува и направо се цепи целия, но на мен не ми се е късал и не знам. Та след акта като го напълниш с вода, можеш да разбереш и за най-малките дупчици. Ако е здрав презерватива - колкото и да ти закъснява, няма защо да се притесняваш.

Иначе иди и ти на гинеколог. Аз съм на 18 кажи речи и винаги ми е бил нередовен, но гинеколожката ми когато навърших 16 или 17 ли беше... ми изписа противозачатъчни за да се регулира. Каза ми, че не било практика на по-малки момичета да се изписват, но знам ли. Говори със специалист.