PDA

View Full Version : Игра-лексиконче.. откровение :)



Happiness1
03-27-2012, 15:29
Реших да направя тази темичка за тези, които нямат какво да правят ;рр

И така, ето ги и въпросите, на които бих искала да ви накарам да се замислите, и (разбира се ако желаете) да споделите .. излейте си душата.. бъдете честни, дори това да е единственият път,в който ще бъдете такива...

1. Доволен/а ли си от живота си?
2. На колко години си? А на колко се чувстваш?
3. Влияеш ли се от чуждото мнение?
4 Страхуваш ли се да живееш различно?
5. Злопаметен/а ли си?
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре?
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти?
8. Страхуваш ли се от неизветността?
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш)
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното?
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така?
12. Добър човек ли си?
13. Имаш ли модел на подражание?
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите?
15. Имаш ли девиз? Какъв е той?
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а?
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.)

Надявам се, че не ви е било скучно : )))) Ще се радвам да пишете.. Моля, без обиди относно темата, просто ми стана интересно и реших да я пост-на :)

pepochko
03-27-2012, 15:52
1.да има още какво да се желае но и така си е супер
2.14 а се чуствам на 10
3.само понякога но много рядко
4.зависи какво имаш впредвид
5.не , даже въобще. На единия ден казвам на брат ми че му се сърдя а на другият ден все едно нищо не е станало XD
6.не мисля
7.да стана един от най добрите футболист, сега също мечтая да стана футболист но и да влезна в хубаво училище за да си уредя живота
8.хах страшничка си е
9.ами с любимото момиче на някой стров като бора бора :))
10.можеби повече второто
11. да според мен животта е игра в която играеш срещу живота хвърляш зарчета и живота ти ги връща както бумеранг
12. ми чи как. не бзкм са, не мисля че съм от най добрите .
13.не
14.не само понякога не мисля че ме приемат като срамежлив и не нося тази маска :))
15.Винаги ще получиш онова което искаш само ако се настроиш за него, човече!
16.не не вярвам според мен трябва да опознаеш човека за да се влюбиш в него да бил съм 2пъти
17.банкер или футболист с жена и две деца външния вид няма да го описвам

mlakniwe2
03-27-2012, 16:18
1. Доволен/а ли си от живота си? Да
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? На 18
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? До някъде
4 Страхуваш ли се да живееш различно? Не знам, сега завършвам и със сигурност ще ми се промени живота по някъв начин
5. Злопаметен/а ли си? Не
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? Да, да
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? Исках да стана готвач, но ся искам да си взема дипломата, да следвам и да се дипломирам, после да си намеря добре платена работа и по-нататък семейство
8. Страхуваш ли се от неизвестността? Да
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш)
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? И двете
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? Да и съм се убедил в това
12. Добър човек ли си? Да
13. Имаш ли модел на подражание? Да
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? ke/ не нося маска
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? Не
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? Не/Не
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.)-компютърен инженер, женен с 1 дете, на външен вид горе долу същият, аз от 13 годишен си стоя същият тъй, че не мисля, че ще има няква тотална промяна

magneticfields
03-27-2012, 16:44
1. Доволен/а ли си от живота си? не
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? 15 и се чувствам на 15
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? не,
4 Страхуваш ли се да живееш различно?не
5. Злопаметен/а ли си? не
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре?мисля че не
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти?тайна
8. Страхуваш ли се от неизветността?по скоро ме привлича
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш)пътуване по света с любимия човек
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното?духовното
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така?да
12. Добър човек ли си? това трябва да го преценят околните, но според мен няма добро изло в чистия смисъл на думата( всеки човек притежава и добри и лоши качества важното е кои показва по-често)
13. Имаш ли модел на подражание?да
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите?срамежлива съм, но се старая да бъда себе си
15. Имаш ли девиз? Какъв е той?Nothing is impossible
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а?не и никога не съм се влюбвала истински. Може би защото момчетата с които се срещам са идиоти.
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.)агент в американските или британските тайни служби

SunT
03-27-2012, 16:49
1. Доволен/а ли си от живота си? да
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? На 14 и се чувствам на толкова :)
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? Да, разбира се.
4 Страхуваш ли се да живееш различно? Плашат ме промените.
5. Злопаметен/а ли си? Зависи.
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? Понякога да.Според мен дали е добре зависи от повода.Има случаи, в които трябва да си.
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а? За много неща.. Да няма детска градина, мама и тате да са по-близо до село, за да идват по-често ваканцията.. Такива глупости :) А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? Сега... искам просто да успея.Нищо повече.
8. Страхуваш ли се от неизветността? Може да се каже.
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? Ами... бих си избрала живот, в който съм наистина добра ученичка и имам шанс да вляза в гимназия, по-отворена съм, някои дребни козметични промени.. Като всеки и моят живот си има малки неща, които не ми харесват.
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? И двете, по повече духовното.
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? Не знам.Понякога ми се иска да е така.
12. Добър човек ли си? Мисля, че това се съди по постъпките, а аз не съм направила нищо още.
13. Имаш ли модел на подражание? Да.. по малко от много хора.
14. Срамежлив/а ли си? Може да се каже. А така ли те приемат околните? За тях съм някакво смахнато и сдухано същество.. Носиш ли "маска" пред другите? Определено.Но тя е съвсем различна от истинската мен, затова и се чудя защо ми е толкова трудно да я оставя..
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? Не.
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? Не и двете.
17. Как се виждаш след 15 години. Хаха.. как се опитвам да се видя? Семейна, с хубава работа, успяла.. като всеки и аз искам хубави неща :)

bloodyF
03-27-2012, 18:00
1. Доволен/а ли си от живота си?-благодарна съм за това, което имам, но винаги може повече
2. На колко години си? А на колко се чувстваш?-на почти 17; общо взето на толкова, но с малко по-зряло мислене
3. Влияеш ли се от чуждото мнение?-да, много
4 Страхуваш ли се да живееш различно?-не, но рядко ми се отдава такава възможност
5. Злопаметен/а ли си? -не
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре?-малко, всеки е егоист до известна степен
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти?-да бъда голяма, да имам богат мъж и да купувам къщи на мама, сега мечтая за страхотен мъж, който да ме подкрепя и обича, да вляза в унсс,да си сбъдна малките мечти
8. Страхуваш ли се от неизветността?-много..
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш)-романтичен, изпъленен с топлина, обич, доброта, романтика и т.н.
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното?-духовното
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така?-така е, всяко действие, независимо добро или лошо, се връща
12. Добър човек ли си?-опитвам се, не винаги ми се получава, но се опитвам
13. Имаш ли модел на подражание?-майка ми
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите?-малко и само в определени ситуации, не, не
15. Имаш ли девиз? Какъв е той?-''carpe diem'', ''радвай се че се е случило, не плачи защото е приключило'' и разни такива
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а?-да; не
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.)-адвокат в частна кантора, омъжена с 1 дете, понадебеляла, с по-къса коса, по-елегантен стил на обличане и повече високи токчета

tBear98
03-27-2012, 18:26
1. Доволен/а ли си от живота си? Да, доволна съм и за най-малкото, защото можеше и без него да е! :)
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? на 13 /юни месец на 14/. Чувствам си се на толкова.
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? Не, предпочитам своето собствено.
4 Страхуваш ли се да живееш различно? Зависи под какъв ъгъл е погледнато.
5. Злопаметен/а ли си? Да.
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? Зависи от ситуацията.
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? Исках да стана актриса. Сега просто искам разбирателство в семейството си /аз го имам, но искам да си остане така за винаги/. Амбициите ми са да постигна нещо в живота, с което да бъда запомнена.
8. Страхуваш ли се от неизветността? Понякога.
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) Харесвам сегашния си живот и го смятам за мечтан от други, които нямат и това, така че нищо не искам да променям! :)
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? Духовното, но не мога да си изкривя душата - материалното също е важно. :)
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? Ако ти сам не го върнеш на дадения човек не виждам кой и как ще му го върне /чисто мое разсъждение, може и да не съм права, важното е че за себе си съм :)/.
12. Добър човек ли си? Не мисля. :D
13. Имаш ли модел на подражание?
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? Да, понякога съм срамежлива, но гледам да не си проличава. Следователно "маската" я слагам, когато се налага. :)
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? Не.
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? Не вярвам в любовта от пръв поглед. Да, може да се каже, че съм била нещо като влюбена, но на моите години може би е било просто увличане - не знам. :)
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) Като професия не мога да се определя, защото до сега не съм имала никакви насоки за работа. Семейство може би ще съм създала вече. А за външния си вид нямам никаква идея, защото обичам радикалните промени и постоянно сменям визии. :)

sofityoy
03-27-2012, 18:40
1. Доволен/а ли си от живота си? Да много!Имам готино гадже най-добрата приятелка на света и отличен успех!Какво повече да искам?
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? 13,а се чувствам на 14...
3. Влияеш ли се от чуждото мнение?Да определено! Даже за жалост доста го показвам...май това не е добре =]
4 Страхуваш ли се да живееш различно? Страх ...не ? Но определено искам да се вписвам,а не да се деля от околните..просто не ми е комфортно!
5. Злопаметен/а ли си? Да...може да се каже!
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? Не мисля,че съм,а и никой не ми го е казвал!Обаче от бреме на бреме май съм! =]
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? Като малка- хубаво образование,известност-пари сега - добро образование,любов,пари,сем йство!Амбиции- отличен успех и хубавото училище...на първо време само това ме интересува-като бъдеще,а не настояще!
8. Страхуваш ли се от неизветността? Определено-НЕ
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какъв би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш)-Много пари,прекрасна любов малка доза известност и много пътешествия с приятели!
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? Духовното-от него ти остават най-хубавите спомени!
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? Естествено! Толкова много пъти в моя живот се е случвал ефектът-ДОМИНО,че няма как да не мисля така!
12. Добър човек ли си? Да,аз съм добър човек!
13. Имаш ли модел на подражание? Да! Роднините ми...
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? Дали съм срамежлива- да,на моменти...мисля,че всички ме приемат много добре,мога да комуникирам с всеки!...Не,не нося маската да друг!
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? Да,разбирасе-,,Това,което не те убива те прави по-силен,,
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? Харсване,привличане -ДА,но любов не!
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.)-професия- специалист в областта на ИТ
семейство- ...тогава ще бъда на 27 едва ли все още ще имам изградено такова,но предполагам,че ще имам прекрасен мъж и едно момиченце!

ПП.Страхотен лексикон!

PullMeCloser
03-27-2012, 19:03
1. Доволен/а ли си от живота си?
- Доволна съм, да. Нищо не ми липсва. Ядосвам се на моменти на дребни неща, обаче е неизбежно.
2. На колко години си? А на колко се чувстваш?
-На 17 съм и на толкова се чувствам :Д
3. Влияеш ли се от чуждото мнение?
- Не, но уважавам мнението им.
4 Страхуваш ли се да живееш различно?
- Не.
5. Злопаметен/а ли си?
- Помня абсолютно всичко- и добро, и лошо. Не го имам това за лошо качество, по-реално си изграждам представите за хората.
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре?
- Малко егоистка си падам, обаче мисля, че почти всеки човек е такъв до някаква степен и е нещо нормално, изобщо не е лошо качество, стига да е в разумни граници, разбира се.
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти?
- Като бях малка мечтаех да мога да пея, да бъда лекарка също. Сега още искам да мога да пея. Не мога, но не ми пречи да го правя. От лекарската ми мечта отдавна съм се отказала. Сега амбициите ми са да уча журналистика в Англия и определено ще ги постигна.
8. Страхуваш ли се от неизветността?
- Случва се. Като цяло, обаче, съм доста оптимистично настроена. Определено смятам, че ме очакват позитивни неща и емоции, а имам желязна интуиция.
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш)
- Ммм... Веднага ми изниква картинка в главата. :)
Размечтах се.
Завършвам успешно гимназия, заминавам да уча журналистика в Англия, в любовта тук не мисля, че е точното място да си разказвам мислите :Д като цяло любовният ми живот също започна да се нарежда с човека, когото искам и се надявам нещата да си дойдат съвсем на място.
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното?
- Зависи. Духовното, защото това е, което те привлича първоначално в един мъж. Парите определено за мен не са най-важното ,обаче ако искам да градя семейство с един мъж, определено си е нужна финансова стабилност. Която определено не мисля, че трябва да се осигурява само от мъжа, нито, че една жена трябва да се хване с някого, само защото той може да й осигури това, което иска. Поне аз не мога и не бих могла и не бих го направила.
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така?
- Еми... знам ли. Понякога мисля, че се връща, понякога- обратното.
12. Добър човек ли си?
- Добричка съм много с хората, на които държа и които обичам. С другите просто се държа добре и с уважение и до там. Добра съм, обаче когато някой ме ядоса с нещо, изобщо не си мълча. КАзвам си всичко директно в очите, не ходя да говоря зад гърбовете на хората и ме мислят за избухлива. Също така доста говоря и ако някой ме ядоса и започна да говоря ,трудно може да се вземе думата от мен.
13. Имаш ли модел на подражание?
- Нямам.
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите?
- Уж не съм срамежлива :Д
15. Имаш ли девиз? Какъв е той?
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а?
- Не,не вярвам в любовта от пръв поглед.
На втория въпрос не ми се отговаря.
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.)
- Виждам се доста преуспяла. Не знам, много позитивно гледам на бъдещето си, сигурно е такова. Доста съм амбициозна и доста се старая, за да мога да си постигна целите, така че се надявам всичко да е наред :Д

MojoJojo88
03-29-2012, 15:13
1. Доволен/а ли си от живота си?
Старая се. В крайна сметка-имам покрив над главата си, легло под тялото си, не ми е студено, храня се, обичам и съм обичана. Колкото и тегави неща да се случват, това че не съм на улицата, борейки се да оцелея, е достатъчно да съм доволна от живота си.
2. На колко години си? А на колко се чувстваш?
На 23 съм. Понякога се чувствам на 15, друг път на 30 :) Много зависи. Но през повечето време се чувствам на толкова, на колкото съм.
3. Влияеш ли се от чуждото мнение?
Не.
4 Страхуваш ли се да живееш различно?
Не
5. Злопаметен/а ли си?
Принципно не съм.
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре?
Не съм. Обикновено гледам за другите да има, а ако остане нещо и за мен-ок. Това е във всяко естество.
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти?
Като малка мечтаех да съм космонавт-да бъда свободна и да се рея из космоса. Сега мечтая да успея в работата и личния си живот. Не искам да ставам кариеристка.
8. Страхуваш ли се от неизветността?
Да, понякога
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш)
Собствен дом, семейство (аз, мъжо и едно-две деца), прилична работа, и здрави родители.
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното?
Еми, зависи. Понякога без материалното умира и духовното.
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така?
Да
12. Добър човек ли си?
Старая се
13. Имаш ли модел на подражание?
Мама :)))))
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите?
Не съм срамежлива, но понякога нося маска пред определен тип хора.
15. Имаш ли девиз? Какъв е той?
Хах, девиза е "само напред и на горе"
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а?
Не, не вярвам. Била съм и още съм влюбена.
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.)
Еми да, с професия, семейство...за външния вид не знам, няма да съм същата със сигурност. А и след 15 години ще съм на 38, няма да съм чак толкова дърта. Надявам се да продължавам да изглеждам добре ;)

Djuff
03-29-2012, 16:57
1. Доволен/а ли си от живота си?Доволна е силно казано.
2. На колко години си? А на колко се чувстваш?На 14 съм, чувставам се малко по-голяма, а и изглеждам така.
3. Влияеш ли се от чуждото мнение?Не мисля, че се влиая,но го имам в предвид.
4 Страхуваш ли се да живееш различно?Ами не, но ако различното е в лошия смисъл - да, страхувам се.
5. Злопаметен/а ли си?Да.
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре?Ами от една страна съм егоистка, от друга не съм.Няма нищо лошо в това...предполагам...
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти?Ами не помня какво съм мечтала когато съм била малка, а сега нямам мечта (т.е. мечтая си за някакви ''абсурдни'' работи ;дд), а амбицийте ми са...хм да се реализирам в положителна насока и да бъда това, което винаги съм искала...
8. Страхуваш ли се от неизветността?Не, или може би малко..
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) Да имам много пари и добри приятели, смейство без проблеми и всички да са здрави и щасливи, хаха :)
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното?и двете са еднакви по важност.
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така?Така е, да.
12. Добър човек ли си?Предполагам съм добър човек.
13. Имаш ли модел на подражание?
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите?
15. Имаш ли девиз? Какъв е той?
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а?
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.)

bijou
04-02-2012, 20:10
1. Доволен/а ли си от живота си? Може да се каже (:
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? 16, чувствам се на 100+
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? Не
4 Страхуваш ли се да живееш различно? Не
5. Злопаметен/а ли си? Да, за съжаления
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? Понякога съм голяма егоистка и не знам, може и добре да е
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? Когато бях малка мечтаех да съм принцеса, балерина, певица и т.н , сега мечтая за невъзможното (:
8. Страхуваш ли се от неизветността? Не
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) Животът какъвто е в мечтите ми (:
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? И двете по-равно
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? Не точно
12. Добър човек ли си? Не (:
13. Имаш ли модел на подражание? Може би
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? Не бих казала, че съм срамежлива, просто понякога не ми пука какво казват хората и за това понякога не съм от най-приказливите хора. Повечето хора ме мислят за надута, мрачна, потайна, но това не е така. Винаги оставям грешно впечатление. (:
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? Не
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? Вярвам и да била съм, и в момента също съм влюбена (:
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) Същата като сега :D

amaz1nG
04-03-2012, 19:03
1. Доволен/а ли си от живота си? - И да и не
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? 15 , 15 ;{
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? - Не
4 Страхуваш ли се да живееш различно? - Не
5. Злопаметен/а ли си? - Не
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? - НЕ ; -не
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? - Мечтаех да съм адвокат и футболист :D . Сега мечтая да се занимавам с информатика - компютри .
8. Страхуваш ли се от неизветността? - Не
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш)
Живот на революционер ^^
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? Духовното
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? Не знам но повече склоня към да , но е по добре да си го върнеш скоро от колкото след години .
12. Добър човек ли си? - Да или поне така мисля
13. Имаш ли модел на подражание? - Хмм
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? - Бях срамежлив , но си казах ,че не мога повече . Както прочетох някъде : Животът е като сцена , или се престрашаваш и излизаш или седиш вечно зад кулисите .
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? - Бъди себе си , всички други вече са заети - прочетох го някъде , мисля че беше на Уайлд .
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? - Да , да
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) Хмм , не се сещам

TheStar7
04-04-2012, 13:30
1. Доволен/а ли си от живота си? И двете :/
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? 12, 12 :{
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? Малко...
4 Страхуваш ли се да живееш различно? Не.
5. Злопаметен/а ли си? Не.
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? Да, Да ;)
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? Ами преди мечтаех да стана футболист (както повечето деца на 7,8 години) но сега искам да имам хубава работа и евентуално да стана баскетболист!
8. Страхуваш ли се от неизветността? Да.
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) Ами охолен и щастлив живот, семейството ми да е до мен, да съм здрав и т.н. и т.н. :D
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? И от двете по малк0 (:
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? Ами бих казал; да.
12. Добър човек ли си? ам.. нещо такова хах ;D
13. Имаш ли модел на подражание? Не;
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? Ами бих казал, че преди бях срамежлив... Сега повече се отпуснах така да го наречем. Ами не знам как ме възприемат питай ги тях ;дд. И НЕ не нося маска (:
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? нямам.
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? Е че как ахах..
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) еми като дойде т'тва време ще ти кажа.

Lilanda
04-04-2012, 13:57
1. Доволен/а ли си от живота си?амии и да и не,но не бих променила нищо :)
2. На колко години си? А на колко се чувстваш?На 13 съм,а се чувствам на 15-16
3. Влияеш ли се от чуждото мнение?Някой път да,но се случва мноого рядко
4 Страхуваш ли се да живееш различно?Не
5. Злопаметен/а ли си? Не
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре?Ами мисля,че не съм..Някой път е добре,но тези случаи са веднъж на 20 години..
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти?Амии аз все още съм си малка и мечтая да вляза в ПМГ..За момента за мен това е най-важно
8. Страхуваш ли се от неизвестността?Не..Някой път е по-добре да не знаеш нещо..
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш)Аз съм човек,който вярва в това,че нашите души са на този свят за някакво изпитание и заради това мисля,че животът-мечта трябва да е изпълнен с изпитания ;)
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното?Духовното
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така?Определено
12. Добър човек ли си?Надявам се,че да
13. Имаш ли модел на подражание?Брат ми :)
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите?Малко съм срамежлива и да така ме приемат околните..Но маска определено не нося
15. Имаш ли девиз? Какъв е той?Аз мога
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а?Да ии да
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.)Всъщност не съм се замисляла..Не знам..Нямам никаква представа

nIkEnCeTy_bE
04-04-2012, 14:24
1. Доволен/а ли си от живота си? - Винаги има какво да се желае.
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? -16. На повече.
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? - Зависи. В някой отношения да.
4 Страхуваш ли се да живееш различно? - Да, но знам, че няма от какво да се боя, защото е за добро винаги.
5. Злопаметен/а ли си? - Не
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? - Да, хубаво е да си егоист поне малко.
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? - Мечтаех за много неща, все пак бях дете. Сега иска да завърша успешно, да изкарам запомнящо се гимназиалните години. Да се престраша да уча това, което ме влече, да завърша и след време успешно висше. И вече в далечен план - семейство и дете.
8. Страхуваш ли се от неизвестността? - Да.
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) - Перфектен живот няма, перфектни хора няма, перфектни семейства няма. Може би искам да имах истинско семейство. Не мога да върна времето назад, но и от една страна не искам. Може би просто искам да замина за Германия и да бъда със сестра си. За семеен живот - добра работа, добър съпруг и дете.
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? - Материалното произлиза от парите. Без пари не се живее. Във връзка, ако говорим, парите не са ми приоритет. Но във всички случаи - духовното.
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? - Да.
12. Добър човек ли си? - Да.
13. Имаш ли модел на подражание? - В една област - да.
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? - Малко съм срамежлива, но не слагам маска. Дали ме приемат като срамежлива? - Не мисля.
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? - Девиза на зодията ми - "Аз чувствам",
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? - не, не вярвам в любовта от пръв поглед. Привличане и симпатия да, но да говорим за любов, апсурдно е. Не, не съм била.
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) - желаната професия, или поне такава, която да ми носи удоволствие и добри пари. Семейство - съпруг, едно момче. Външен вид не мога да определя.

Elizabettt
04-04-2012, 15:42
1. Доволен/а ли си от живота си? Не съвсем, особено напоследък.
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? На 18 и се чувствам с една идея по зряла.
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? Понякога да, добре е винаги да изслушваш чуждото мнение може и да се повлияеш от него понякога.
4 Страхуваш ли се да живееш различно? Не, всеки е различен.
5. Злопаметен/а ли си? Не
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? Не съм с хората, които обичам, докато с някои от останалите съм, все пак всеки трябва да гледа собствения си интерес.
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? Винаги съм мечтаела за различни неща и ми беше много весело когато бях малка, но напоследък не мечтая, защото на моменти реалността ме убива.
8. Страхуваш ли се от неизветността? По добре да не си известен, защото известността до никъде не води.
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какъв би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) Живот-мечта за мен е да живея в по-малък град, да съм със семейството си и до мен да има човек, който ме обича и приятели. Една от мечтите ми е Испания.
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? Духовното разбира се, но и няма как да живееш без материалното.
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? Това е така и има много доказателства за това.
12. Добър човек ли си? Не мога да се определя сама оставам това да решат хората около мен.
13. Имаш ли модел на подражание? Не бих казала.
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? Една голяма част от хората носят маски, все пак не можеж да показваш всичко, което чувстваш особено пред дадени хора, иначе да срамежлива съм най-вероятно в това ми е чара, въпреки че се опитвам да не съм.
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? Щом искам, значи мога.
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? Не вярвам в любовта от пръв поглед, а в привличането. А дали съм била влюбена мисля, че да.
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) Много пъти съм мислила, но не мога да си се представя още, иначе мечтая за къща, деца, професия, куче, може би и котка и спокоен живот с по истински хора, защото виждам че вече почти няма такива.

Aku7ab1
04-04-2012, 16:15
1 Сравнително.В момента ще го намразя идва лятото а мразя горещените
2 Скоро станах на 22 но се чувствам на хмм може би 16-7
3 Всеки се влиае от чуждото мнение съзнателно или несъзнателно
4 Определено НЕ!
5 Мда даже доста
6 Едно дете съм затова би трябвало да съм игоист но по доста странен начин го изразявам.Не е искам това това и това.Искам малко неща до доста силно.В повечето случаи си г иполучава все пак съм Стрелец и даааа :)
7 Като бях малък исках да стана голям :Р. Хммм на скоро ми разбиха мечтата затова засега още нямам поставена.Амбиции да си намеря мечта за която да се бориш.
8 Естествено.Всеки се страхува, та то е Неизвестно! Това не е математика където да сметнеш 5-х=3
9 Виж точка 17 :)
10 Да имам FUSION CARD и да имам едно от двете и щом срещна другото да ги слея (blush)
11 В това няма спор :)
12 Хммм Дефинираите думата добър и ще ви кажа.
13 Хммм може би няколко Аниме герои който все са доста егоцентрични и избухливи но… е бих казал че имам
14 Срамежливостта къде се лови защото с това животно не съм много запознат :) Околните ме приемат като адския кретен и на моменти им идвам в повече особено ако придрусам със захар ставам непоносимо лигав (blush). Всеки човек носи маска пред другите.Човек се показва такъв какъвто е пред доста малко хора.
15 Девиз хммм християните да не ме наричат еретик само ПЛС. АЗ ВЯРВАМ В СЕБЕ СИ! ЗАТОВА АЗ ЗНАМ ЧЕ МОГА И ЩЕ УСПЕЯ
16 Лесно човек може да се влюби в момче или момиче по външния вид.Но дали човекът е толкова красив отвътре? Таа аз не вярвам понеже също да не забравяме Любовта е сляпа! Тааа бил съм влюбен два пъти досега якото е че двата път и бе в едно и също момиче :)
17. Надявам се да имам здраво семейство,да имам 2 деца(за предпочитане момчета) те да са здрави без никакви болести и да мога да им усигоря едно хубаво детство . Жена ми да е щастлива да работи това което и е кеф. http://vbox7.com/play:6450998e

SilverRain
04-04-2012, 16:31
1. Доволен/а ли си от живота си? - ... и да, и не..
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? - 18... на поне 20,21 години се чувствам
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? - не
4 Страхуваш ли се да живееш различно? - никак дори
5. Злопаметен/а ли си? - не
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? - Да... добре ще е и ако не си абсолютният егоист...
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? - Като малка мечтаех да порастна по- бързо ... Сега нямам време да мечтая ... Амбициите ми са да не загубя мотивация и да завърша висше.. да си намеря добра работа и да съм напълно самостоятелна
8. Страхуваш ли се от неизветността? - не
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) - животът мечта е този, в който аз съм много известна актриса ;dd , имам най- добрите и честни приятели, които да ме правят щастлива ...
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? - ... да кажем духовното...
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? - да
12. Добър човек ли си? - не съвсем... старая се да бъда
13. Имаш ли модел на подражание? - нямам
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? - да срамежлива съм... не околните не ме приемат така ... не нося маска пред другите
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? нямам
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? ахх ... не съм била влюбена...
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) - Как се виждам.. ами надявам се да работя това, което искам ... да имам семейство, да запазя приятелите, които имам сега.. за външния вид- ще съм над 30 и предполагам ще изглеждам добре.. ;dddddd

BloodyDreamer
04-04-2012, 16:36
1. Доволен/а ли си от живота си?
-- Доволна съм от себе си, от факта, че имам страхотно семейство, но не съм доволна от останалите хора около мен и от факта, че мога и знам много повече, отколкото показвам.
2. На колко години си? А на колко се чувстваш?
-- На 13 съм, но се чувствам на повече.
3. Влияеш ли се от чуждото мнение?
-- Преди - да, но за изминалата година израснах много и се научих да държа на мнението си (поне пред себе си)
4 Страхуваш ли се да живееш различно?
-- Не, дори напротив - винаги съм се стремяла към промяна и усъвършенстване.
5. Злопаметен/а ли си?
-- Ако някой ми направи нещо, до утре съм го забравила, но ако аз съм направила нещо на някого, съвестта ми бая ще ме измъчва
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре?
-- Не съм егоист, но си падам малко егоцентрична. Смятам го за лошо, затова, когато се усетя, че проявявам егоцентризма си, мислено се ръчкам :D
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти?
-- Когато бях малка само папа дето не исках да стана :D То не беше интериорен дизайнер, моден дизайнер, певица, актриса, китаристка, писателка(на едно :D)... Сега мечтая да работя в звукозаписно студио или да създавам дрехи и/или декори за музикални клипове (рок музика, държа да подчертая). Амбициите ми са доста големи. Искам да уча и работя в чужбина, да завърша висше образование, да стана човекът-оркестър(пиано, класическа китара, акустична китара, електрическа, бас, барабани :D), да нарисувам собствена манга, да натрупам достатъчно материал за цикъл с мои стихотворения, да заема призово място на олимпиада по Химия (Мамка му, 0,5 точки не ми стигат за трето място на Националната олимпиада!)
8. Страхуваш ли се от неизветността?
-- За каква неизвестност става въпрос?... Сещам се за два вида, то май други няма, но и за двата - Не.
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта, какъв би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш)
-- Не мисля, че щеше да се различава много от сегашния. Имам достатъчно време, амбиция и възможности да сбъдна всичките си мечти. Но ми се иска хората да се смеят малко по-често, да се усмихват и да плачат искрено, да бъдат истински хора. Нали знаете приказката - Хора много, човеци - малко.
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното?
-- Духовното.
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така?
-- Не съм сигурна, но ми се ще да е така.
12. Добър човек ли си?
-- Да, знам ли? То добротата е много абстрактно понятие.
13. Имаш ли модел на подражание?
-- Сестра ми, мисля?
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите?
-- Не съм срамежлива. И не нося маска. Не казвам и не правя всичко, което ми се иска, понеже не желая да натрапвам странността си, а и в повечето случаи е излишно. Но това, че не споделям всичко, не означава, че не съм "себе си".
15. Имаш ли девиз? Какъв е той?
-- Аз съм на следните принципи:
1) Всяка минута, в която си ядосан, губиш 60 секунди щастие.
2) Не се ядосвай за глупости. Всички неща са глупости.
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а?
-- Не и на двете.
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.)
-- Не се виждам никак. Искам, но гледам да не си въобразявам много-много, защото disappointment is a Bitch!

xoxi
04-04-2012, 17:44
1. Доволен/а ли си от живота си?
- Благодарна съм за това, което имам, но не съм и 100% доволна. Винаги имам какво още да се желае.

2. На колко години си? А на колко се чувстваш?
- На почти 17 съм, чувствам се по-малка. По-скоро по-уязвима и неподготвена за бъдещето.

3. Влияеш ли се от чуждото мнение?
- Ако мнението е на близък за мен човек, който ме познава добре - да.
Ако е страничен човек, който не ме познава, нито аз познавам него - не.

4 Страхуваш ли се да живееш различно?
- Предполага, че не.

5. Злопаметен/а ли си?
- Да, много. Аз съм най-злопаметният човек, който познавам.

6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре?
- Егоист съм, да. Не смятам, че е хубаво, макар че си има и своите добри страни понякога.

7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти?
- Като малка мечтаех за какво ли не, не помня всичко. Да не кажа, че не помня почти нищо.
Сега амбициите ми са свързани с бъдещето. Надявам се да постигна целите си. Не искам да се разочаровам.

8. Страхуваш ли се от неизветността?
- Не. Неизвестното винаги ме е привличало.

9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш)
- Трябва ли да се огранича в реалността?! Бих искала да живеят в някоя гора, където няма насекоми (защото имам фобия към повечето от тях), да е спокойно, тихо, зелено.. и да има вода наблизо. Езеро, пълноводна река, язовир, море, океан.. Само аз и любимия за мен човек. Друго не ми трябва.

10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното?
- И двете са важни, обаче крайностите им не харесвам.
Ако ще се избира между само материално и само духовно, бих избрала духовното.

11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така?
- Силно се надявам.

12. Добър човек ли си?
- Да, прекалено много. Харесвам си тази черта, но не обичам да се опитват да ми се качват на главата.

13. Имаш ли модел на подражание?
- Да. Моделът ми се състои от има-няма 1000 различни личности. А може и повече...

14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите?
- Не съм срамежлива, въпреки, че като по-малка бях ужасно срамежливо и дръпнато дете.
Не знам как ме приемат околните.
Пред някои нося. Недоверчива съм и хората, които познават истинското ми лице се броят на пръстите на едната ми ръка.

15. Имаш ли девиз? Какъв е той?
- Нямам.

16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а?
- На първия въпрос наистина не знам какво да отговоря.
Все по-често започвам да се колебая между да и не. Прекалено много го мисля, задълбочавам се в различни глупости и клоня към не, не вярвам. За да е любов, не може да се види или усети за секунда. Не и при първо виждане. Може да има привличане, но в никакъв случай любов. Любовта за да се усети в един поглед, трябва да има история след себе си.
Влюбвала съм се безброй пъти. Най-малко 100. Веднъж в едно момче, останалите пъти в друго. И до ден днешен се влюбвам в него всеки ден. Даже понякога се влюбвам и по два пъти на ден.

17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.)
- Надявам се да съм добре във всяко отношение.
За професия нямам представа. Наистина.
До преди месец-два имах цел, но така ми се размъти главата, че въобще не знам на къде вървя. Надявам се до 15 години да съм си намерила спирката.
Семейство... Искам мъж до себе си, за деца не съм мислила. Прекалено голяма отговорност са, време и грижа.. Не мисля, че ще съм готова за тях, ако всичко друго не ми е на 6.
А за външен вид нищо не мога да кажа. Надявам се да изглеждам малко по-лъчезарна.

litichka
04-06-2012, 13:33
1. Доволен/а ли си от живота си?-Благодарна съм за всичко,което имам-добрите приятели,разбиращите ме родители,за хубавите неща,които ми се случват и хубавите спомени.За сега съм доволна,да..има неща и хора,които ми липсват,но такъв е живота.
2. На колко години си? А на колко се чувстваш?-На 16 съм..и се чувствам на 15-16 :D
3. Влияеш ли се от чуждото мнение?-Като бях по-малка се влияех много..Но вече не ме интересува,всеки е свободен да си мисли каквото си иска.
4 Страхуваш ли се да живееш различно?-Зависи какво се разбира под различно.Обичам да експериментирам.
5. Злопаметен/а ли си?-Абсолютно не.Гледам да не се затормозявам с излишни неща.
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре?-Да.За огромно съжаление съм егоист и го осъзнах на скоро.Според мен не е добре и се опитвам да се променя..
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти?-Когато бях малка мечтаех за много неща.Филмите ми промиваха мозъка до такава степен,че си мечтаех за принца на белия кон :D Сега мечтая за живот изпълнен с приключения,с нови случки и преживявания..основната ми цел винаги е била да се забавлявам.
8. Страхуваш ли се от неизветността?-Отново зависи :D
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш)-Както написах по-горе според мен най-важното е да се забавляваш..да трупаш опит и да извличаш най-доброто от изпитанията, пред които те поставя живота.Искам най-близките ми да са около мен и да са добре.
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното?-Писах есе на тази тема преди няколко месеца :D И 2те са важни.
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така?-Мисля,че да.Кръговратът на живота.
12. Добър човек ли си?-Старая се..
13. Имаш ли модел на подражание?-Не.Не подражавам на никого,но има хора,които ме впечатляват с някои свои качества и постъпки.
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите?-Да,всъщност съм много срамежлива.А когато обсъждам с някой какво първо впечатление съм му направила винаги казват,че изглеждам надута..не знам защо :D А иначе за маската..не знам,по-скоро не.
15. Имаш ли девиз? Какъв е той?-Ами попринцип нямам.Но от една година насам,когато ми е гадно,когато живота ме е "сложил на колене" си повтарям -"Няма да е все така".А това важи и за моментите,когато си на върха на щастието и за моментите,когато си на дъното.Отново кръговратът на живота :D
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а?-Нямам изградено мнение за любовта от пръв поглед..но по-скоро не вярвам.И не съм била влюбена..
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.)-Ще съм на 31 леле..Надявам се до тогава да си имам поне едно детенце..близките ми-приятелите и семейството да са около мен..Иначе още е съм решила с какво ми се занимава и какво ще уча(толкова много неща са ми интересни) и за това професията остава под въпрос :D

mladost
04-06-2012, 14:48
1. Доволен/а ли си от живота си? - Доволна съм от живота си ..
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? На 17 години съм .. но се чувствам на около 20-21
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? - Не !
4 Страхуваш ли се да живееш различно? - Не.. не ми пука, важното е да се чувствам щастлива.
5. Злопаметен/а ли си? - Не
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? - Не съм егоистка, но смятам, че понякога е по-добре да си егоист.
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? - Когато бях малка мечтах да танцувам брейк танци и да стана певица. Сега мечтая някои ден да бъда щастлива, да създам семейство и да си намеря хубава работа и да съм заобиколена от хора които ме обичат. :)
8. Страхуваш ли се от неизветността? От части да ..
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) - Моя си ми харесва не бих избрала друг..
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? - ДУХОВНОТО !!!
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? Да така е :)
12. Добър човек ли си? - Според мен да .. понякога само ставам лоша, когато някой ме провокира.
13. Имаш ли модел на подражание? - Себе си !
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? Малко съм срамежлива, но на моменти. Околните ме приемат супер, а маска не нося..само понякога слагам ''фалшивата усмивка'' , когато се налага.
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? .. '' Стар приятел и старо вино - ДРЪЖ ГИ ! ''
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? - Да.. веднъж ми се беше случило :D :D .. Била съм влюбена веднъж, а в момента се влюбвам ;)
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) - След 15 години .. 100% женена с деца :D .. Професия нещо свързано с хотелиерството, за външния вид не знам освен, че още ще съм си много слаба .. :)

DarkLight
04-07-2012, 18:40
1. Доволен/а ли си от живота си?Да!Не е лек,но на много неща ме е научил
2. На колко години си? А на колко се чувстваш?На 18,иначе се чувствам на над 20,а понякога постъпките са ми като за 13:D
3. Влияеш ли се от чуждото мнение?..Рядко
4 Страхуваш ли се да живееш различно?.. Ами всеки живот е различен,така че не се страхувам,няма начин да живея еднакво с някой друг
5. Злопаметен/а ли си?По-скоро да..Ако някой ме засегне,ще го помня до края на живота си :D,но никога не отмъщавам
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре?Не съм..и там ми е грешката
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти?Като малка мечтаех да сложат и моите рисунки на таблото в детската градина..но уви,нямах талант :D..Сега мечтая да срещна човек,който да ме разбира.Амбицирала съм се да докажа на тези,които ме подценяваха,че не е трябвало
8. Страхуваш ли се от неизветността? Много
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) Живот-мечта=спкойствие,мир със себе си и добри приятели
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? Духовното..винаги
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? 100 %,убедила съм се вече
12. Добър човек ли си?Да,до такава степен,че околните злоупотребяват с това
13. Имаш ли модел на подражание? Не,възхищавам се на хората,но чак до подражание не стигам
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите?Срамежлива съм, околните също мислят така.Маска..избягвам да я слагам
15. Имаш ли девиз? Какъв е той?Винаги се цели в луната , така дори и да не уцелиш пак си сред звездите
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а?Да,има я...Също да
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) Не знам,както и да си се представям,винаги ще е нещо по-различно,така че оставям нещата на времето :)

ViVi Smile
04-07-2012, 19:12
1. Доволен/а ли си от живота си? В повечето отношения. да.
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? На 13, и на толкова се чувствам.
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? Понякога.
4. Страхуваш ли се да живееш различно? Не.
5. Злопаметен/а ли си? Не.
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? Рядко съм егоист, смятам, че човек понякога трябва да е такъв.
7. За какво мечтаеше, когато беше малък/а? А за какво мечтаеш сега? Какви са амбициите ти? Когато бях малка мечтаех да стана певица, сега горе-долу същото. Точно вмомента амбициите ми са да вляза в училището, където искам.
8. Страхуваш ли се от неизвестността? Да, но не винаги.
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта, какъв би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш). Свобода, любов.
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? Духовното.
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? Не мисля.
12. Добър човек ли си? Зависи какво разбираш под добър човек.
13. Имаш ли модел на подражание? Не.
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? Дали съм срамежлива много зависи от човека срещу мен. Мога да не обеля и 1 дума и да не спра да говоря. Според това зависи и как ме приемат околните. Рядко нося маска, почти никога.
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? Не.
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? Вярвам, и да, била съм и още съм.
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство, външен вид и т.н.). За професия си нямам никаква идея, може би нещо, свързано с мениджмънт. Виждам се омъжена с дете, а за външен вид не знам, не мога да преценя.

lilly_
04-08-2012, 16:18
1. Доволен/а ли си от живота си?
- Имам основните неща, но в крайна сметка, винаги има какво още да се желае.

2. На колко години си? А на колко се чувстваш?
- На 15, но може би се чувствам малко по - голяма.

3. Влияеш ли се от чуждото мнение?
- Да, колкото и да не ми се иска.

4 Страхуваш ли се да живееш различно? - Не.

5. Злопаметен/а ли си? - Много.

6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре?
- Всеки е егоист, сам за себе си. Лично аз се определям като егоистка, но в рамките на нормалното.

7. За какво мечтаеше, когато беше малък/а? А за какво мечтаеш сега? Какви са амбициите ти?
- В интерес на истината, като малка не мечтаех за нищо. И мисля, че така беше по - добре. Сега ... имам много мечти, някои възможни, други не чак толкова, но се старая и давам максималното от себе си, за да станат реалност.

8. Страхуваш ли се от неизветността?
- Не се страхувам, но понякога ме изнервя.

9. Ако можеше да си избереш живот - мечта, какъв би бил той?
- Вероятно вълнуващ. Такъв, в който да има от всичко по много.

10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното?
- И двете са ми на един кантар.

11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така?
- Честно ли ? - Не. Всичко се връща, но само, ако ти се постараеш да е така.

12. Добър човек ли си? - Да.

13. Имаш ли модел на подражание?
- Може да се каже.

14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите?
- Попринцип - да. Нямам си на идея как ме приемат околните. Вероятно всеки, по различен начин. Да, нося, през повечето време.

15. Имаш ли девиз? Какъв е той?
- Не се предавай, кучко!

16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а?
- Ако ми се случи такъв късмет, сигурно бих вярвала, но за сега по - скоро, не. И, не, не съм била.

17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство, външен вид и т.н.)
- Професия - нещо динамично, или пък отговорно и интересно. Без семейство. Външен вид - стилен, секси ... такъв, какъвто аз искам и който сама съм си изградила.

paradosou
04-08-2012, 17:27
1. Доволен/а ли си от живота си? - има доста неща, дето искам да променя
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? - 17 карам. Не знам на колко се чувствам. На моменти се чувствам по-голяма, 'щото с повечето ми връстници хич не сме на един акъл, друг път пък (като ме омажат със сладолед или гледам детско, примерно :Д) си се чувствам баш дете.
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? - доста под средния стандарт и тва е едно от нещата, които харесвам в себе си. Оценявам мнението на хора, които си заслужава да чуя, останалите не са фактор.
4 Страхуваш ли се да живееш различно? - не. Промяната и динамиката са ми близки.
5. Злопаметен/а ли си? не, бързо ми минава
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? - умерен егоист :Д Егоизъм в градивния смисъл е ок, извън него е кофти като черта
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? - тва ше го пропусна
8. Страхуваш ли се от неизветността? - тук май пак съм под средния стандарт
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) - целеустременост, страст, вътрешна сила, любов, ведрост, желание за живот (не съм ги подреждала по някъв специален начин)
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? - много шаблонен въпрос. И двете са важни.
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? - има нещо такова
12. Добър човек ли си? - опитвам се
13. Имаш ли модел на подражание? - не. Мога да взаимствам нещо, ако ми харесва, ама не следвам сляпо модели. Правя от себе си тва, което на мен ми харесва.
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? - Не съм срамежлива. Не нося маска, но не всеки ме вижда такава, каквато съм.
15. Имаш ли девиз? Какъв е той?
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? - няма такова нещо като любов от пръв поглед, по-скоро привличане, химия, искра..
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) - по-късно мисля да пиша :)

qkakukla2
04-08-2012, 17:50
1. Доволен/а ли си от живота си? - Не знам, зависи от настроението ми
2. На колко години си? - почти 17
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? - да
4 Страхуваш ли се да живееш различно? - не
5. Злопаметен/а ли си? - зависи от ситуацията
6. Егоист ли си? - понякога
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а? - да бъда барби ;д А за какво мечтаеш сега? - много неща Как ви са амбициите ти?
8. Страхуваш ли се от неизвестността? - не
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? - обикновено момиче което има това което иска
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? - не знам понякога материалното понякога духовното
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? - през повечето време съм на мнение че е така но зависи от настроението ми
12. Добър човек ли си? - да
13. Имаш ли модел на подражание? - не
14. Срамежлив/а ли си? - не Носиш ли "маска" пред другите? - не точно маска, просто не споменавам нищо за себе си
15. Имаш ли девиз? - Какъв е той? -
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? - не Бил/а ли си влюбен/а? да
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) ------ :)

Delusional
04-09-2012, 18:53
1. Доволен/а ли си от живота си? - бих казала да, но има какво още да се желае
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? 16, 16 :D
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? случвало се е
4 Страхуваш ли се да живееш различно? aaaa 90 % не :D
5. Злопаметен/а ли си? определено :D
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? има моменти, в които се чувствам като най-големия егоист на света.. зажалост. не е добре.. ;/
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? като малка .. хаха знам ли, помня, че имаше 1 мега яка колааа играчкаааа, мнооого я искаaaaх :D сега е доста по-различно... LA.
8. Страхуваш ли се от неизветността? много
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? семейство, море, много бира, най-изчаткалите френдове, сладолед и простотииии :D teenage dream.
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? духовно > материално, но и 2те са нужни в нашия свят ;d
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? in time you will find what goes around, goes around, goes around, comes all the way back around.. подкрепям с 2 ръце и 2 крака.
12. Добър човек ли си? мога да бъда и по-добра :D
13. Имаш ли модел на подражание? едвали
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? душата на компанията, брааат
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? не
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? не, не съм от хората, които се влюбват във външността ;d
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) 15 години по-стара, с къща на Хаваите и лъскаво Бентли, брат :D

Wikito
04-09-2012, 19:51
1. Доволен/а ли си от живота си? ДА
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? На 14 и на толкова се чувствам!
3. Влияеш ли се от чуждото мнение?зависи
4 Страхуваш ли се да живееш различно?мм не мисля
5. Злопаметен/а ли си? може би не
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре?НЕ не съмм
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти?Сега мечтая да ме приемат в свястно у-ще!
8. Страхуваш ли се от неизветността?мм по-скоро не !
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) такъв , какъвто е сега
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното?и двете
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така?Напълно
12. Добър човек ли си?ДА
13. Имаш ли модел на подражание?
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите?НЕ НЕ НЕ
15. Имаш ли девиз? Какъв е той?Нямам
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а?НЕ знам ии не :д
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.)амии не мога да мисля толкова н далеч :ДД

SmilezZz
04-11-2012, 15:43
Реших да направя тази темичка за тези, които нямат какво да правят ;рр

И така, ето ги и въпросите, на които бих искала да ви накарам да се замислите, и (разбира се ако желаете) да споделите .. излейте си душата.. бъдете честни, дори това да е единственият път,в който ще бъдете такива...

1. Доволен/а ли си от живота си?
Като цяло - може би не, но все пак не се оплаквам. Има хора, които са в доста по - зле положение от моето.
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? На 16 съм.
А на колко се чувствам? Всъщност - зависи. Има моменти , в които се чувствам като супер малкото лапенце, което не го вълнува нищо. В друг се чувствам на над 20+ годишна.
3. Влияеш ли се от чуждото мнение?
Не. Да , преди го правех, докато не си изпатих от това мнение и не осъзнах, че е тъпо.
Вече се уверих, че е важно АЗ какво мисля и правя това, което АЗ искам.
4 Страхуваш ли се да живееш различно?
Не.
5. Злопаметен/а ли си?
Да.
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре?
Не винаги , но има моменти, в които съм супер голяма егоистка. Дали е за добре? Зависи.
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти?
Мечтах и мечтая все още за околосветско пътешествие.
А амбициите ми са да получа едно добро образование и са уча , и работя това, което ми се иска.
8. Страхуваш ли се от неизветността?
Не.
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш)
Заедно с човека , който обичам (приятеля ми, с който съм в момент), без да имаме някакви проблеми, които се опитват да ни попречат да сме заедно. Да живея сред хора, които не за завистливи и лицемерни. Да работя това, което ми харесва и куп подобни неща.
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното?
Духовното, разбира се. Макар, че без материалното няма да можем да съществуваме, но по - голяма и най - голяма част обръщам на духовното.
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така?
Така е или поне се надявам да е така. И силно се надявам всеки да получи това, което е направил и заслужил.
12. Добър човек ли си?
Така си мисля, макар с определени индивиди да се държа лошо.
13. Имаш ли модел на подражание?
Не.
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите?
Не се смятам за срамежлива, по - скоро в повечето случаи съм притеснителна.
Да, околните си мислят, че съм срамежлива.
И да, в повечето случаи нося "маска", която прикрива проблемите ми. (А пред важните за мен хора съм си такава, каквато съм - без маски)
15. Имаш ли девиз? Какъв е той?
Да. "Аз мога", "Аз действам"
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а?
Не вярвах, докато не го изпитах.
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.)
Омъжена за сегашния ми приятел, работеща като блестяща лекарка. Външен вид? Не знам :D

Надявам се, че не ви е било скучно : )))) Ще се радвам да пишете.. Моля, без обиди относно темата, просто ми стана интересно и реших да я пост-на :)

Десет буквиииии...

Lilly777
04-11-2012, 16:05
1. Доволен/а ли си от живота си? Ами в момента не особено,но ще се оправи
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? На 19
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? рядко
4 Страхуваш ли се да живееш различно? Ами точно сега да
5. Злопаметен/а ли си? Не
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? ами егоист съм си,но в рамките на нормалното и определено не е добре в някои случаи...
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? мечтаех да стана лекар,балерина,принцеса и още куп други неща.. а сега просто искам да ме приемат да следвам
8. Страхуваш ли се от неизвестността? Да
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? хм, мии може би спокойствие,любов
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? И двете
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? Определено!!
12. Добър човек ли си? според мен да
13. Имаш ли модел на подражание? Да
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? не нося маска,доста е глупаво..
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? Нямам
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? Не
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.)- ммм, както всеки нормален човек с професия и чудесно семейство

DisappointedDreamer
04-11-2012, 16:17
1. Доволен/а ли си от живота си?
/ Бива си го.
2. На колко години си? А на колко се чувстваш?
/ На 16. Поради някои обстоятелства в момента, се чувствам поне на 18.

3. Влияеш ли се от чуждото мнение?
/ Не, но взимам под предвид градивна критика + съвети.

4 Страхуваш ли се да живееш различно?
/ Не. Точно обратното - стремя се да живея различно.

5. Злопаметен/а ли си?
/ Само към себе си. Половината форум сигурно ме мислят за злобна кучка, но в действителност съм доста лъчезарен човек, който никога не мисли никому зло.

6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре?
/ Понякога. В малки дози е.

7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти?
/ За мерцедес 8-) Все още мечтая за хубава, скъпа кола, но и за малко апартаментче в близост до голяма библиотека, което да деля с любим човек.

8. Страхуваш ли се от неизветността?
/ Да, но знам че тя не винаги крие само негативни неща.

9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш)
/ Искам малко спретнато жилище с огромно легло, в близост до голяма библиотека, работа, която харесвам + силно мъжко тяло, до което да се будя сутрин

10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното?
/ Духовното.

11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така?
/ Мда.

12. Добър човек ли си?
/ Човек не може да бъде САМО добър или САМО лош. Като цяло обаче, да, добър съм.

13. Имаш ли модел на подражание?
/ Баща ми.

14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите?
/ Понякога съм, понякога съм много дива. Околните ме възприемат като тихото човече, четящо книги, което обаче също обича да пуска шеги и да се смее гръмогласно.

15. Имаш ли девиз? Какъв е той?
/ Нямам.

16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а?
/ Вярвам в привличането от пръв поглед и влюбването във външния вид от пръв поглед. И да била съм.

17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.)
/ Сигурно омъжена, с две близначета, дипломат или адвокат.



Та такива тинтири минтири.

ch0c0late44
04-11-2012, 16:41
1. Доволен/а ли си от живота си?
До някаква степен,да.
2. На колко години си? А на колко се чувстваш?
13,13
3. Влияеш ли се от чуждото мнение?
Да,донякъде.
4 Страхуваш ли се да живееш различно?
Не,изобщо.
5. Злопаметен/а ли си?
Понякога.
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре?
Мда.. 8-) Не е много добре ама трябва..
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти?
Не казвам.
8. Страхуваш ли се от неизветността?
Не.
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какъв би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш)
Някъде в Америка,с добра работа която ми харесва,жилище,приятели..
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното?
Материалното.
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така?
Не винаги.
12. Добър човек ли си?
Мм,зависи 8-)
13. Имаш ли модел на подражание?
Не.
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите?
Да,срамежлива съм.'Маска' може да се каже че нося..
15. Имаш ли девиз? Какъв е той?
Да,може да се каже.Аз мога.
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а?
Вярвам,да.Не съм се влюбвала,поне не истински.
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.)
Професия - не знам.Семейство - мъж вероятно,деца - не.Външен вид - със сигурност ще съм доста по-различна от сега :D

Jaune
04-11-2012, 19:48
1. Доволен/а ли си от живота си? да. нне. като цяло да.
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? на 16. чувствам се на 100. винаги се чувствам по-стара, не по-голяма, там е проблемът
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? не, но се засягам от него
4 Страхуваш ли се да живееш различно? да
5. Злопаметен/а ли си? все си мисля, че да, но истината е, че не - не забравям, но ми минава
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? да, егоист съм, голям при това - не е добре, надявам се, че минава, когато имаш за кого да се грижиш. сега обаче любовта ми е безпосочна, нямам си нищо на прицел, единственото ми вдъхновение е всичко, което ми предстои, и понеже е малко много и малко абстрактно и малко твърде далече, предпочитам да съм гадна кучка .. смисъъъъъъъъл
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? мечтаех за много неща, предимно реални, като се повлиявах от случващите ми се събития. бях толкова жадна (като всяко дете де), че поглъщах всичко около себе си, каквото и да беше то, и исках да е мое, за такива неща мечтаех. сега избягвам да мечтая, нездравословно е, просто се филмирам много, но и това ми стига
8. Страхуваш ли се от неизвестността? да
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какъв би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) щях да живея в ирландия, да имам пекарна/сладкарница, да нося жълти чорапогащници и да имам крака като клечки за зъби, щях да съм с червена коса с разкошни къдрици, щях да чета непрекъснато, респективно да имам огромна библиотека, щях да нося гуменки и да си гледам в краката, щях да пия Earl Gray и някой щеше да се влюби безконечно в мен, очилата щяха да ми отиват, освен това щях да имам цяла стая, облицована с фототапет, съставен от снимки по мой избор, а, да, и щях да ям само грозде и сирене, и кисело мляко
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? охх, и двете, и двете, духовното по принцип е по-важно, но като помисля колко привързана съм към вещите, колко много неща искам, и всичките са материални, как искам да пипам, да нося, да усещам .. и двете.
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? не мисля и досега животът не е сторил нищо да ме обори
12. Добър човек ли си? надявам се, че да
13. Имаш ли модел на подражание? не, имам твърде високо мнение за себе си, за да имам такива неща :Д:Д
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? не съм срамежлива, околните ме приемат за надута, и да, нося маска, не мисля, че е нужно всички да ме познават
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? имам любими мисли - сменят се през един час.
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? вярвам ревностно, защото неведнъж ми се е случвало в градския транспорт. не съм била влюбена
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) виждам се такава, каквато съм сега - може би малко по-зле със зрението, може би ще съм си боядисала косата червена, ще съм си купила халка за палеца, няма да се гримирам, но ще нося руж, ще мириша хубаво и ще нося поли, ако не си намеря креативна работа, ще пека сладки някъде. и ще имам момиченце и момченце, примерно, за баланс.

Colouring
04-11-2012, 21:09
1. Доволен/а ли си от живота си?
Не.

2. На колко години си? А на колко се чувстваш?
На 16 съм и се чувствам на толкова.

3. Влияеш ли се от чуждото мнение?
Донякъде да.Не се водя по него,просто ме интересува.

4 Страхуваш ли се да живееш различно?
Различното плаши.

5. Злопаметен/а ли си?
Хм,не мога да определя.Преглъщам всичко и продължавам напред,но това в никакъв случай не означава,че забравям лошите неща.

6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре?
Да,такава съм.И всеки човек е такъв.Егоизмът в малки дози помага.

7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти?
Мечтаех за това,за което мечтая и сега-спокоен,щастлив и ползотворен живот занапред.Нямам кой знае какви щури мечти,искам просто да съм щастлива и удовлетворена от живота,тъй като в момента изобщо не се чувствам по този начин.

8. Страхуваш ли се от неизвесността?
Да,ужасявам се от нея.Знам,че това е чарът на живота-не знаеш какво те чака утре,но изпитвам страх от това,че не знам какво ще ми се случи.

9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какъв би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш)
В къща с веранда,която гледа към морето.През цялото време ще пия чай/кафе и ще чета!Ще имам голямо легло,на което ще се излежавам с мъжа,с когото по-късно ще създам семейство.Ха.

10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното?
Духовното е по-важно,но материалното е необходимо.

11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така?
Не мисля.Иска ми се да е така,но животът е несправедлив.Доста от нещата остават безнаказани.

12. Добър човек ли си?
Да,смятам се за добра.

13. Имаш ли модел на подражание?
Не.

14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите?
Мда,от срамежливите съм.Така ме приемат и останалите.Не съм прекалено затворена,но не съм и от наперените.Маски нося.Понякога на всеки му се налага,а пък и не мисля,че е нужно всеки да знае каква съм.

15. Имаш ли девиз? Какъв е той?
"Be the change you want to see in the world." Банално звучи,да,но под него се скрие доста смисъл.

16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а?
Не,не вярвам в любовта от пръв поглед-може би,защото не съм я изпитвала.Дали съм била влюбена-доколкото мога да разбера тази дума на такъв етап от живота си-да,влюбвала съм се веднъж.След години отново трябва да ме попитате,за да разбера дали наистина е било любов.

17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.)
Виждам се или по-точно-иска ми се да бъда журналист(и не в опорочения смисъл на думата тези дни);омъжена с две деца;поддържаща себе си.

prinncess
04-11-2012, 21:41
1. Доволен/а ли си от живота си? Да
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? 16
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? На моменти
4 Страхуваш ли се да живееш различно? Не
5. Злопаметен/а ли си? Да
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? Попринцип не, но в някой ситуаций да.
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? Като малка исках да стана лекарка, както повечето малки момиченца :D В момента искам да бъда щастлива. Амбицийте ми са да постигам целите си.
8. Страхуваш ли се от неизветността? До някъде, но зависи от ситуацията.
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) Щастлив живот, заобиколен от истински хора.
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? И двете.
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? Не.
12. Добър човек ли си? Мисля, че да.
13. Имаш ли модел на подражание? Не
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? Не cъм срамежлива и не ме приемат като такава. Не нося "маска" пред другите, но се е случвало 1-2 пъти.
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? Нямам.
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? Не.
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) Не знам.

pandiflysche
04-12-2012, 18:25
1. Доволен/а ли си от живота си? На този етап г/д ДА!
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? На 15 години съм, но се чувствам като на 18
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? НЕ!!!
4 Страхуваш ли се да живееш различно? Може би
5. Злопаметен/а ли си? Може да се каже
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? Не. Определено лошо човещко качество
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти?Като малка - да стана певица :Д Сега просто искам след като завърша, за намеря стойностна работа в границите на държавата.
8. Страхуваш ли се от неизветността? Не
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш... МЕЧТА
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? Духовното
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? Определено е така
12. Добър човек ли си? Може би
13. Имаш ли модел на подражание? Не
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? Малко срамежлива. Маската я слагам доста често и в повечето случеи, дори винаги е за да не видят как въщност се чувствам
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? Нямам
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? Влюбена съм и в момента и то от пръв поглед!!!
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) За професия не мога да преценя все още, със 2 дечица, мъжа, който обичам, а за външен вид да се надявам мално по-красива :Д

krasawichka
04-12-2012, 18:35
1. Доволен/а ли си от живота си? Да..
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? на 15 съм и на толкова се чувствам.. Живея за мига..
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? хаха не!
4 Страхуваш ли се да живееш различно? май да
5. Злопаметен/а ли си? даааа адски много .ххх
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? до някъде!
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? Като малка много исках да стана пластичен хирург :D .. и все още.. но и актьорството ме грабна.
8. Страхуваш ли се от неизветността? мне
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) .. Гардероб пълен с дрехи.. Семейството ми и приятелите.
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? звучи грубо - но материалното...
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? не
12. Добър човек ли си? към малко хора се държа добре.. Така че бих казала до някъде..
13. Имаш ли модел на подражание? даа.. Мерилин!!!!!!!!!
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? Срамежлива съм и то доста.. Но бързо се "отварям" .
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? Обичам предимно себе си.
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? не...
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н. - не мисля за бъдещето.. :)

purple00
04-15-2012, 07:03
1. Доволен/а ли си от живота си?-не особено..
2. На колко години си? А на колко се чувстваш?-на почти 15..а се чувствам на 12 :D
3. Влияеш ли се от чуждото мнение?зависи точно от кого :)
4 Страхуваш ли се да живееш различно?Не
5. Злопаметен/а ли си? Не
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? Ми падам си малко егоистка, и не мисля, че това е много хубаво :D
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? Като малка мечтаех да стана известна певица, ама както се е видяло няма да се сбъдне :D.. Сега мечтая за собствен бизнес може би :)
8. Страхуваш ли се от неизветността?Да
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) Ами любящо семейство, идеалното гадже, приятели, които не те зарязват, когато им скимне!
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? Духовното
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? Определено е така
12. Добър човек ли си? Опитвам се
13. Имаш ли модел на подражание? Не
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? Ми по принцип не съм от най-срамежливите, но от точно определени хора много спичам понякога :D.. но не са ми казвали, че съм срамежлива.Винаги се опитвам да бъда себе си, не нося никакви "маски".
15. Имаш ли девиз? Какъв е той?Beat me, hate me...you can't never break me :D
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а?Не вярвам, но да била съм влюбена :)
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.)Омъжена, може би.. с малко детенце, и за външен вид, нямам си на идея :D

Nestlee
04-15-2012, 19:34
1. Доволен/а ли си от живота си? Не.
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? На 15 съм, на толко се и чувствам.
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? Да.
4 Страхуваш ли се да живееш различно? Не.
5. Злопаметен/а ли си? На думи - да, на факти-не.
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? Да, изобщо не го смятам за добре.
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? Мечтаех да стана певица, актриса, модел, да съм щастлива, в общи линии и сега мечтая за такива неща. Амбиции нямам - важното е аз и хората, които обичам да сме живи и здрави пък друго е на втори план.
8. Страхуваш ли се от неизветността? По-скоро да.
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) Е, са МЕЧТИ... :Д
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? Материалното .
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? АБСОЛЮТНО!
12. Добър човек ли си? Не.
13. Имаш ли модел на подражание? Нямам, но копирам понякога определени хора, НЕ ЗВЕЗДИ!
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? Да. Мисля, че така ме приемат. И да нося.
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? Много са.
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? Вярвам (Всичко е възможно, все пак) Мисля ,че не съм се влюбвала.
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) НА 31.

dude99
04-16-2012, 13:25
1.Ми да , може да се каже.
2.На 13 съм и се чувствам на толкова.
3.В някои случаи да.
4.Не.
5.Ми понякога , зависи от човека .
6.Ами поначало не съм , но в този живот ако искаш да успееш трябва да си ! :)
7.Ха-ха , ми като бях малък както всяко момче мечтаех да стана футболист , сега - не .
8.Не.
9.Еми малко по-интересен живот , с повече приключения.
10.Еми и двете .
11.Де да знам дали е така.
12.Зависи от обстоятелствата . Понякога трябва да си запазиш достойнството .
13.Не.
14.Еми баш срамежлив не , но зависи и от човека с когото говоря.
15.Не си спомням в момента .
16.Да и да.
17.Еми професия - Бос в мафията ;) :D ( в кръга на шегата разбира се ) , иначе бих искал да имам семейство .

Ramona
04-18-2012, 13:25
1. Доволен/а ли си от живота си? Да.
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? 12, 12
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? Не.
4 Страхуваш ли се да живееш различно? Не.
5. Злопаметен/а ли си? Не.
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? Малко.
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? Сега съм малка и мечтая, нз истински приятели, разбрани родители и тн.Ама аз вече си ги имам тея неща.
8. Страхуваш ли се от неизветността? Не.
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) Спокоен.(е, не бих отказала и малко охолство ;д)
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? Духовното.
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? Да, така е.
12. Добър човек ли си? Ми нз.
13. Имаш ли модел на подражание? Да.
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? Понякога.
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? Ако си роден без крила, това не им пречи да израснат.
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? Да.
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) - Ем, нз.

kuklichka_bg
04-18-2012, 14:14
1. Доволен/а ли си от живота си? -Може да се каже,но има какво да се желае още
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? 18 18
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? донякъде,но по-скоро не
4 Страхуваш ли се да живееш различно? Мнее
5. Злопаметен/а ли си? Не..
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? Малко.Не.
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? Не се сещам.Сега искам да си намеря работа на морето и да си взема всички изпити с 5.50 поне.
8. Страхуваш ли се от неизветността? Много
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш)
Моя си.Не е мечта,но всикчки неща който то се случват те изграждат като личност.Като ми кажат живот-мечта,разбирам някакъв перефектн.Може би бих искала да имам повече времее..
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? второто,но и първото се е важно..
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? Надявам се да е така.
12. Добър човек ли си? Да. :D
13. Имаш ли модел на подражание? Не!
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? Мнее
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? Не
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? Не не вярвам и може да се каже, че съм била.
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) ох дъртичка се виждам. :D Не знам прекалено много време са 15 години..

tomboy
04-20-2012, 22:59
1. Доволен/а ли си от живота си? Да
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? На 15 , ами на около 6!..:)
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? Зависи
4 Страхуваш ли се да живееш различно? Не
5. Злопаметен/а ли си? Понякога
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? Ами не е като да не съм ...в дадени случаи е добре, в други не!
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? Мечтая за много неща!.Имам си още амбициите от малка (не че сега съм много голяма де) .Така де , искам да постигна нещо в живота , да си го изживея на 100%..:)
8. Страхуваш ли се от неизветността? Понякога малко..
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) За мен живот мечта няма !..Естествено мечтая си за много неща , но те просто не са мен , как да кажа . То си зависи само и единствено от теб , как ще си го направиш ,но иначе ..Ами винаги съм искала да живея с грижовните мечета на някой облак от желирани бонбони ...(звуча като психопат , но това ми е останало в съзнанието откакто бях на 4..хд)
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? И двете до някаква степен.
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? От една страна да , от друга не.
12. Добър човек ли си? Не мисля ,че съм добра , но и не мисля ,че съм лоша. Нали знаеш , всяка монета си има 2 страни.
13. Имаш ли модел на подражание? Не
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? Не , всъщност съм доста общителна..:)
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? Менят се на 2 секунди..
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? Не съм била истински влюбена в момче , само съм харесвала . Г-д вярвам в любовта от 1 поглед.
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) Честно казано , идея си нямам!..Не мисля толкова напред !..:)

DS
04-21-2012, 01:59
1. Доволен/а ли си от живота си?
- Като цяло ДА!

2. На колко години си? А на колко се чувстваш?
- Почти 25... на почти 25 :о)

3. Влияеш ли се от чуждото мнение?
- Зависи какво е моето мнение за този който го казва.

4 Страхуваш ли се да живееш различно?
- Не!

5. Злопаметен/а ли си?
- Всичко си има граници.

6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре?
- Всеки е егоист в известна степен! Стига да не се прекалява!

7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти?
- да съм богат :D да намеря любовта :D амбициите ми са да сбъдна всичките си мечти!

8. Страхуваш ли се от неизветността?
- Не, харесвам я!

9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш)
- Собствен остров, много пари и жени, щастие, късмет...! (все пак е мечта трябва да има от всичко хубаво по много!)

10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното?
- Материалното, но никога изневерявайки на принципите си!

11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така?
- Сигурен съм!

12. Добър човек ли си?
- Старая се!

13. Имаш ли модел на подражание?
- Много са, човек се изгражда подражавайки на разни хора! (съзнателно или не)

14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите?
- Зависи от ситуацията :D Зависи от ситуацията :D Зависи от ситуацията :D

15. Имаш ли девиз? Какъв е той?
- Имам, много!
Умния докато се наумува, лудия се налудува! (лошото е че не винаги помага! :D )
Най-сложните неща са най-прости!
...и т.н.

16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а?
- Много ясно! Че кой не е бил!?

17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.)
- на 40 години... на крачка от финансова независимост, жена на която мога да разчитам и 2 хлапета :D

П.п. Ако някой си е направил труда да прочете кво съм изписал е ЛУД! :D

ShinySmile
04-21-2012, 17:49
1. Доволен/а ли си от живота си? Не.
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? На 40.
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? За съжаление, да.
4 Страхуваш ли се да живееш различно? Не.
5. Злопаметен/а ли си? Да.
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? Понякога, и не не го смятам за добре.. кой би сметнал това за добре? Късно осъзнавам колко егоистично съм се държала и това ужасно ме мъчи.
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? Вече нямам мечти, а за преди, не помня..
8. Страхуваш ли се от неизветността? Не точно.
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) Просто да имам добри приятели и да се разбирам с родителите си, това ми стига..
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? Духовното.
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? Не.
12. Добър човек ли си? Хората ми казват, че съм добър човек, но аз не се имам за такава.
13. Имаш ли модел на подражание? Не.
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? Срамежлива - понякога, зависи от ситуацията и човека. Маска - ами често се усмихвам и смея фалшиво..
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? Прави това което те прави щастлив.
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? Не. И... не знам вече, дали да вярвам?
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) Не знам..

msdattt
04-21-2012, 18:09
1. Доволен/а ли си от живота си? Не, но се радвам и ценя, когато ми се случи нещо, което ме накара да забравя това :)

2. На колко години си? А на колко се чувстваш? На 15, но се чувствам малка за проблемите около мен :(

3. Влияеш ли се от чуждото мнение? Почти винаги

4 Страхуваш ли се да живееш различно? Не

5. Злопаметен/а ли си? По-скоро - не.

6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? В повечето случай съм егоист, ако се отнася до неща, които иначе биха ми навредили

7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? Като бях малко исках да стана ветеринар, но сега нещата се промениха в съвсем друга посока и се боря за журналист, а иначе - и като малка и сега, амбициите и мечтите ми са свързани с чужбина, искам да обиколя света, да уча езици.. и мисля, че ако успея с журналистиката би могло да се сбъдне :)

8. Страхуваш ли се от неизветността? Не, ако не съм сама

9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш)
Да бъда щастлива :)

10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? ммм.. да имаш хора до себе си, независимо от времето и ситуациите

11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? Да, само че на някой хора по-малко, отколкото на други :?

12. Добър човек ли си? Старая се

13. Имаш ли модел на подражание? Просто се стремя да съм това, което сама искам да бъда

14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? Не бих казала, че съм срамежлива, много от хората, които не ме познават съм останала с впечатлението, че ме мислят за надута, но като си говорим стигаме до извода, че и двамата грешим един за друг. И да, често ми се налага да нося маска :(

15. Имаш ли девиз? Какъв е той? Живей, бъди щастлив на момента, не мисли за после..

16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? То не е любов от пръв поглед, ами.. не знам, не е любов просто ;dd И да, за жалост съм била влюбена :(

17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.)
Не знам, надявам се да съм всичко, за което мечтая сега, да съм достигнала мечтите си и целите си, но най-вече просто всичко, което имам и което съм да ме кара да се чувствам щастлива, удовлетворена и жива :)

cellardoor
04-21-2012, 18:59
1. Доволен/а ли си от живота си? не
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? 18 .. в момента се чувствам на колкото съм си,иначе зависи от настроението ми
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? по скоро не
4 Страхуваш ли се да живееш различно? аз към това се стремя
5. Злопаметен/а ли си? да
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? не съм
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти?
8. Страхуваш ли се от неизветността? не,обичам спокойствието
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) оо мързи ме сега...мога с часове да говоря за това ;Д
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? то е ясно
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? не мисля така
12. Добър човек ли си? не
13. Имаш ли модел на подражание? не
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? маски не нося,не съм срамежлив,а как ме приемат околните незнам
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? живей като за последно
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? да и да
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) нямам идея

elvira11
04-22-2012, 17:55
1. Доволен/а ли си от живота си? - Да бих казала, че съм доволна научих се да го живея на макс и да следвам само своите интереси и идеали.
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? - на 15 съм и се чувствам на толкова
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? - интересува ме мнението едиствено на хората, на които държа и ценя много
4 Страхуваш ли се да живееш различно? - не
5. Злопаметен/а ли си? - не
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? - до някъде, много мразя да ми пипат личните вещи
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? - като малка мечтаех да стана художник, а сега мечтая да се занимавам с история и да пътувам, но винаги да имам при кои да се върна :)
8. Страхуваш ли се от неизветността? - не
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш). - Ако можех да си избера живот незнам какъв живот бих искала, защото живота ми в момента е много добър.
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? - духовното. С пари могат да се купят много материални неща, човек може да живее добре в охолство, но за мен живота без приятели и любим човек не е живот.
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? - да това е много вярно, убедих се многократно
12. Добър човек ли си? - прекалено добър. Всеки мисли, че ако си добър живота ти ще е прекрасен, но всъщност добрите хора понасят най - много болка, зад усмивката им се крият безброй сълзи и въпреки всичко не се предаваме, а продължаваме напред с усмивка
13. Имаш ли модел на подражание? - не имам си собствен стил и начин на живот и не мисля, че трябва да се подръжава на някой, защото всеки човек си е сам за себе си и сам по себе си е уникален.
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? - в много случей съм носила маска, вътрешно съм се чувствала като мъртва, но пред света винаги съм с усмивка, малко хора са ме виждал съкрушена и тъжна, не се смятам за срамежлива и не мисля, че някой ме смята за такъв човек.
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? - Живей за себе си и следвай само своите идеали!
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? - за мен няма любов от пръв поглед. За да се влюби истински човек трябва да познава и най - лошите качества на обекта на желанията си
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) - след 15 години се виждам като успяла в туристически план жена, а относно семейството не знам дали искам да се омъжвам. Аз съм независим човек и съм научена да се справям сама с всичко колкото и да е трудно, бих искала само едно дете момченце и да го отгледам като истински мъж, а не да стане някакъв разглезен лиглио, които не знае какво иска и баща му ще е мъж, които да е отговорен и да поеме отговорност за нас с детето ми.

john41
04-23-2012, 14:22
1. Доволен/а ли си от живота си? НЕ,но има и по-зле от мен ...
2. На колко години си? А на колко се чувстваш?15, на 12
3. Влияеш ли се от чуждото мнение?НЕ винаги
4 Страхуваш ли се да живееш различно?Не.
5. Злопаметен/а ли си? ДА
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре?Може би малко
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти?Не помня,Да бъда щастлив.
8. Страхуваш ли се от неизветността?НЕ
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш)ДА бъда щастлив с момичето което обичам.
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното?И двете са важни
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така?Не винаги
12. Добър човек ли си?Мисля,че да ..
13. Имаш ли модел на подражание?Не
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите?Малко,Не,ДА
15. Имаш ли девиз? Какъв е той?Нямам
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а?ДА
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.)Преуспял,женен,с добър вид ...

Supernaturalfan
04-25-2012, 14:17
1. Доволен/а ли си от живота си? Горе-долу
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? На 13. Понякога се чувствам на 17-18 (зряла като такъв човек де ;д) а друг път - на 10 или 11 ;д
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? Еми..малко ;д
4 Страхуваш ли се да живееш различно? Не
5. Злопаметен/а ли си? Да
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? Не съм егоист.
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? Като малка не помня какво съм си мечтаела, но сега искам да съм актриса или певица и да стигна до върха ;) ;д
8. Страхуваш ли се от неизветността? Не, интересна ми е.
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) Амии...отивам в Английската или в Немската гимназия, добър ученик съм, завършвам и отивам в London Royal College of Music/Arts (двоумя се ;д), завършвам, ставам актриса/певица. Не знам доколко искам да съм известна, може би дотолкова, колкото да мога да си позволявам повечето неща. Женя се за добър мъж, имам 2 деца и куче и умирам с кеф ;д
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? Мисля, че и двете неща са много важни.
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? По-скоро не.
12. Добър човек ли си? Не знам..мисля, че да.
13. Имаш ли модел на подражание? Да, имам.
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? Доста съм срамежлива на вид и така ме приемат, но всъщност най-често нося маска, защото така се забавлявам.
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? It's not about how you look. It's about how you see.
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? Ем да, вярвам и за второто не знам ;д Май да ;д
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) Виждам се като певица или актриса, красива и току-що омъжена ;д

Xriis..
04-28-2012, 17:59
1. Доволен/а ли си от живота си?
Горе-долу

2. На колко години си? А на колко се чувстваш?
На 13. Различно .

3. Влияеш ли се от чуждото мнение?
Не .

4 Страхуваш ли се да живееш различно?
Не .

5. Злопаметен/а ли си?
Да ;дд

6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре?
Може би .

7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти?
Преди - да стана ветеринарен лекар , да имам 8 деца ;дд , да мога да летя
Сега - да вляза в хубава гимназия , да намеря истинско приятелство , да мога да летя ;дд
8. Страхуваш ли се от неизветността?
Малко ;дд

9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш)

Да завърша гимназия . Да изкарам висше - испанска фиология . Да намеря подходящия човек за мен . Да родя момиченце ;дд

10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното?
Духовното . Но без материалното няма как да живееш . Тоест и двете .

11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така?
Може би ..

12. Добър човек ли си?
Да :)

13. Имаш ли модел на подражание?
Не

14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите?

Да , сремежлива съм , но само в началото , докато определя ситуацията . Не нося "маска" пред никого .

15. Имаш ли девиз? Какъв е той ?
Дръж се с другите така , както те се държат с теб !

16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а?
Не бих казала .. и за двете ;д

17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.)
Представа си нямам ;дд ..

myHeartIsOnlyForYou
04-29-2012, 15:32
Реших да направя тази темичка за тези, които нямат какво да правят ;рр

И така, ето ги и въпросите, на които бих искала да ви накарам да се замислите, и (разбира се ако желаете) да споделите .. излейте си душата.. бъдеще честни, дори това да е единственият път,в който ще бъдете такива...

1. Доволен/а ли си от живота си? Засега да, надявам се (старая се) и за в бъдеще да е така.
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? 18 и се чувствам на толкова.
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? Опитвам се да не го правя, но все няма как въобще да не се влияя.
4 Страхуваш ли се да живееш различно? Не..искам да живея така както аз намирам за добре и ми харесва и ако това значи да е различно ок :)
5. Злопаметен/а ли си? Може би да.
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? Донякъде..в този труден свят :Д
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? Сега мечтая да остана с този, когото обичам и да сме щастливи, да продължа да уча...
8. Страхуваш ли се от неизветността? ДА
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) Пълен със здраве, щастие и любов.
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? Духовното
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? Нз..вероятно е така
12. Добър човек ли си? Не мисля, че аз съм тази, която трябва да каже.
13. Имаш ли модел на подражание? Не
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? Малко срамежлива, не харесвам лицемерието и винаги казвам това, което мисля, така че предполагам не нося "маска".
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? "Никога не се предавай!"
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? ДА..ДА
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) Красива и поддържана, заедно с любимия мъж, 2 деца и развиваща се кариера в областта на медицината.

Надявам се, че не ви е било скучно : )))) Ще се радвам да пишете.. Моля, без обиди относно темата, просто ми стана интересно и реших да я пост-на :)
десет букви

AfraidToDream
04-29-2012, 16:04
1. Доволен/а ли си от живота си? На 80%.
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? На 16 съм, но определено се чувствам на повече.
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? Малко.
4 Страхуваш ли се да живееш различно? Да.
5. Злопаметен/а ли си? Малко, в границите на нормалното.
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? Не съм. Винаги мисля за другите пред мен. Това понякога ми играе лоша шега.
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? Мечтаех да стана DJ. Сега мечтая за семейство и работа, с която да осигуря добър живот на мен и семейството ми. А, мечтая и за НЕЯ.
8. Страхуваш ли се от неизветността? По-скоро се страхувам от това, че тези които не ме познават, ме мислят за пълен сдухар.
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) Описах го в 7.
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? Духовното.
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? Не е така. Светът е много несправедлив.
12. Добър човек ли си? Да, но другите не ме оценяват.
13. Имаш ли модел на подражание? Не мисля.
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? Срамежлив съм пред хора, които не знам как биха се отнесли към мен. Пред приятелите си съм такъв, какъвто се чувствам - леко луд. Проблемът е, че някои от тях не го харесват.
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? Не обичам да се крия зад фрази.
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? Не вярвам в любовта от пръв поглед, бил съм влюбен само един път.
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) Отговорът пак е в 7.

react9902
04-30-2012, 20:33
1. Доволен/а ли си от живота си? има кфо да се иска още ....
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? на 13 съм, а се чувствам на 14,15 .. ;д
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? не
4 Страхуваш ли се да живееш различно? не
5. Злопаметен/а ли си? да
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? не
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? като бях малка мечтаех да летя :D .. а сега да съм с момчето, което обичам ;р
8. Страхуваш ли се от неизветността? донякъде
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) перфектен, радостен
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? материалното
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? така е , стига да вярваш :)
12. Добър човек ли си? да
13. Имаш ли модел на подражание? не
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? да срамежлива съм , и да - нося маска, правя се на щастлива пред др-те :)
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? всичко се връща
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? не вярвам за първия поглед .. и да, била съм
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) надявам се някъква високоплатена професия ;д , добро семеиство и по-хубава ;дд

Harmonyy
05-01-2012, 06:23
1. Доволен/а ли си от живота си? мисля че да..почти на 100%
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? на 17,и на толкова се чуствам ;д
3. Влияеш ли се от чуждото мнение?Доста :(
4 Страхуваш ли се да живееш различно? Промяната от части ме плаши,но винаги се изправям срещу това и пробвам нови неща ;д
5. Злопаметен/а ли си? Да :/
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре?Донякъде ;д
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти?Незнам кво съм си мечтала като малка,но ссега не обичам да гледам напред във бъдещето ';д живея за момента ;д
8. Страхуваш ли се от неизветността? Хм,може би
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) Любов,здраве,щастие,да съм удовлетворена от живота си ;д
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? Духовното,но не е лошо да си осигурен и материално
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така?Абсолютно
12. Добър човек ли си?Опитвам се
13. Имаш ли модел на подражание?Не :) аз съм си аз
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите?Доста съм срамежлива,мразя го тва свое качество ;д но кво да се прави..и да доста от околните ме възприемат като такава,пред много малко хора мога да се отпусна максимално .. но се опитвам да го поправя тва
15. Имаш ли девиз? Какъв е той?
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а?Вярвам в привличането от пръв поглед,,любов едва ли може да съществува без да си опознал човека..иначе не мисля че съм била влюбена до сега
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) преуспяла,сигурна,открила пътя по които да вървя,влюбена

Anonys
05-01-2012, 08:21
1. Доволен/а ли си от живота си? Да
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? 15, не знам какъв е точния характер за 15 годишен младеж, така че не зная. Около 15 и 18 :)
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? Зависи. По принцип не, но не се знае каква е ситуацията.
4 Страхуваш ли се да живееш различно? Не, винаги съм го искал.
5. Злопаметен/а ли си? В повечето случаи - не.
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? Зависи за какъв "егоизъм" имате в предвид. Не съм егоист, но ако някой е "натрапчив" и "нагъл", тогава естествено, че съм :)
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? Помня като бях на 5, че имаше един обущар в Пловдив и минавахме покрай него с майка ми и той попита колко е часът. Тогава се замислих и казах: -Знаете ли какво ?! Като стана голям няма да си купя кола, а кон с каруца, защото всички имат коли :D .. Мечтая да замина за някаде и да не се върна. Да взема всичко, което ми е ценно с мен. Искам да пробия в живота, да следвам в Германия и да не стана "богатия шев", който е с голямо самочувствие, а шеф, който е точен, изискан и проспериращ.
8. Страхуваш ли се от неизветността? Не.
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? Живот мечта.. Как да ви кажа.. Все още не съм изживял моя, че да мисля за друг :)
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? Духовното.
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? Естествено. Майка ми колкото и добрини да е направила й се връщат тройно..
12. Добър човек ли си? Може да се каже.
13. Имаш ли модел на подражание? Не.
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? Не съм срамежлив, питайте ги как ме приемат, маска се носи, когато се налага. По принцип не :)
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? Когато искаш и желаеш нещо толкова много, постигни го, за да си доволен от себе си.
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? Това е доста сложна тема.. Не искам да развивам теории, за това - вярвам, да.
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) Виждам се зрял мъж с добра работа в ръце, жена и деца, който държи на тях, каквото и да се случи, с къща, сбъдвайки мечтите си ден след ден. Ще се погрижа да не съм по-зле от 18-20 годишен младеж :)

Dagichka
05-01-2012, 09:01
1. Доволен/а ли си от живота си? доволна съм, че имам семейство и покрив над главата си. всичко друго за сега липсва, но с времето надявам се ще го постигна
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? на 16, зависи в какво настроение съм - мога да се държа като 5 годишна и да се лигавя, а понякога се чувствам "емоционално изтощена" като стара баба ;д
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? за жалост да
4 Страхуваш ли се да живееш различно? ако промяната е към добро - не
5. Злопаметен/а ли си? зависи от ситуацията
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? добре е човек да бъде егоист понякога, опитвам се да го постигна
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? като малка исках да стана фризьорка и да си имам собствено студио хах :д сега мечтая да срещна любовта, да се махна от България, да работя нещо, което да ми харесва
8. Страхуваш ли се от неизветността? може би
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) да живея в апартамент в ню йорк с гаджето, да изкарваме много пари :Д да помагам на наще финансово и най-важното, разбра се, аз и най-близките ми хора да бъдат живи и здрави
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? и двете са важни, но духовното надделява
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? адски много се надявам да е така
12. Добър човек ли си? другите трябва да кажат, аз се опитвам
13. Имаш ли модел на подражание? не
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? повечето ми казват, че съм срамежлива. и като по-малка наистина бях такава, сега съм по-скоро студена и резервирана към непознати; налага ми се често да нося маска дори пред 'приятелите' ми, жалко (:
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? живей за днес, но мисли за утре
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? вярвам, защото такава любов от 'пръв поглед' ми се случи, та ме дръжа 2 години..
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) - отслабнала! :Д професия нямам идея, семейство - живееща с любовта на живота ми, може ми с едно мъниче тичащо около нас

Anonys
05-01-2012, 09:24
сега мечтая да срещна любовта, да се махна от България, да работя нещо, което да ми харесва

Ню Йорк не е този град, който гледаш по телевизията. Доста по-страшничко си е. Да влезеш в чужда територия на черните, не е много добре. Ако видят бял, доста неприятности могат да му създадат. Там всички хора са като единаци и няма приятели/роднини. Сякаш си отишъл с вълци на лов. По-добре се замечтай за някое по-добро място :)

limpk0nk3
05-02-2012, 13:04
1. Доволен/а ли си от живота си?В момента да .
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? на 14 , но се чувствам като на 10
3. Влияеш ли се от чуждото мнение?Зависи
4 Страхуваш ли се да живееш различно?Не знам .
5. Злопаметен/а ли си? може да се каже
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? Да , но ако обичам някого не съм :)
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти?
Когато бях малка мечтаех да стана голяма .. Сега мечтая за хубав живот и да намеря сериозен приятел и приятелка на които да споделям всичко :)
8. Страхуваш ли се от неизветността? не точно
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш)
Сериозен приятел до мен , най - добра приятелка , да живея хубаво :)
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното?духовното
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така?Да така е
12. Добър човек ли си?Към тези който обичам съм , а към останалите не :)
13. Имаш ли модел на подражание? не аз съм себе си
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите?
Срамежлива съм първите няколко часа . Да . Да :(
15. Имаш ли девиз? Какъв е той?Всичко се връща :)
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а?Не . Не съм била истински влюбена .

17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.)

mariq.dimitrova.9699
05-02-2012, 13:12
1. Доволен/а ли си от живота си? - mm da
2. На колко години си? А на колко се чувстваш?- na 15 i na 15 se chuvstvam :P
3. Влияеш ли се от чуждото мнение?-- mm ponqkoga :X
4 Страхуваш ли се да живееш различно?- mne
5. Злопаметен/а ли си? -- mi malko :D
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре?mi ne nesam i ne smqtam che e dobre ;)
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти?-- avtomontiorka da staavam :D:D:D
8. Страхуваш ли се от неизветността?-- :D:D mne
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш)-mm nz
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното?- duhovno :P
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? -- mi rano ili kasno se vrashta da taka e :P
12. Добър човек ли си?- mi spored men da :)
13. Имаш ли модел на подражание?-- mne
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите?- mi sramejliva sam i to baq noo chak maska da nosq nee :P
15. Имаш ли девиз? Какъв е той?
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а?- mda
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.)- mii mm nz :D:D

betunka
05-02-2012, 14:23
1. Доволен/а ли си от живота си? гоооре-долу.. може и по-добре :д
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? през юли ставам на 14, чувствам се на 12 :D
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? понякога.. зависи от кой по - точно
4 Страхуваш ли се да живееш различно? смисъл? :D
5. Злопаметен/а ли си? не
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? понякога съм егоист и честно казано, да смятам го за добре, понякога е хубаво човек да помисли малко първо за себе си
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? хмм честно казано не помня.. предполагам за някоя нова кукла.. така де бях малко разглезена :D тази година специялно целта ми да вляза в гимназията която искам ми се превърна нещо като мечта :D иначе, за много неща мечтая., да пораста и да изпитам любовта, ако изобщо съществува и такива работи :D
8. Страхуваш ли се от неизветността? ДА!
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) да бъда умна, красива, богата, мноого щастлива и да живея на някои остров
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? духовното
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? рано или късно всеки си получава заслуженото и както казва класната ми, ако не ни се върне на нас, то тогава ще се върне на децата ни, което ще бъде по-зле! така че ДА-всичко се връща!
12. Добър човек ли си? не знам..
13. Имаш ли модел на подражание? да, сестра ми
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? аз съм ссуууупер срамежлива, ии зависи, хората които ме познават добре не ме имат за такава, защото с тях вече съм свикнала и не се срамувам :D за останалите не знам и не не нося маска пред никой
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? аз мога
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? вярвам в привличането от 1 поглед, но не и в любовта, и не не мисля че съм била влюбена
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) нямам си на представа :D

sm_95
05-04-2012, 06:23
1. Доволен/а ли си от живота си? Принципно да, но винаги има какво още да се желае.
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? на 17
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? Зависи чие е. Ако е на по-близки хора - понякога да.
4 Страхуваш ли се да живееш различно? Не.
5. Злопаметен/а ли си? Понякога, зависи към кой.
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? Не, не съм, но май трябва да бъда.
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? Като малка мечтаех да стана учителка, сега мечтая да уча журналискита в СУ
8. Страхуваш ли се от неизветността? Принципно да, но съм се убедила, че най-хубавите неща се случват неочаквано.
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) Живота мечта - студентка в СУ и абсолютно независима (най-вече от финансова гледна точка)
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? Духовното.
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? Многокатно съм се убедила, че е така.
12. Добър човек ли си? Това трябва да го кажат хората около мен, не аз.
13. Имаш ли модел на подражание? Не.
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? Срамежлива съм, но повечето хора не вярват. ;д
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? Никога не се предавай. Риск печели, риск губи.
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? Да и да.
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) Никога не гледам толкова напред.

cAnDyYy
05-04-2012, 20:16
1. Доволен/а ли си от живота си? Доволна съм,но винаги може и повече :D
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? На 14,чувствам се малко по-зряла,но не знам дали е така.
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? За съжаление-да
4. Страхуваш ли се да живееш различно? Промените са трудно нещо :D
5. Злопаметен/а ли си? Не
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? Не
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? Мечтаех да бъда известна,а сега-точно обратното
8. Страхуваш ли се от неизветността? Не
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? Спокоен живот с достатъчно пари и с хората,които обичам
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? Духовното
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? Иска ми се да беше така
12. Добър човек ли си? Да
13. Имаш ли модел на подражание? Не
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? Може да се каже.Околните ме знаят такава,каквато съм. Не нося "маска" пред другите,просто понякога се държа по-различно..
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? В момента не
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? Не мисля,че съм била истински влюбена.
17. Как се виждаш след 15 години? Не знам..може би успяла

mimi77
05-05-2012, 18:42
1. Доволен/а ли си от живота си? еми на 13 съм почти нищо не съм видяла още от живота , но на тоя етап да
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? 13 , но определено акъла и действията са ми на по-голям
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? не !! Говорете си НЕ МИ ПУКА !!
4 Страхуваш ли се да живееш различно? нее
5. Злопаметен/а ли си? оо да !!
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре?нее
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? мечтая за един по - дъбър свят !!
8. Страхуваш ли се от неизветността? малко
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той?да имам малко повече пари (не много ,но не и малко ) , едно прекрасно семейство с 1-2 деца и мъж който да ме обича истински и може би 1 истински приятел !!
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? духовно
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? определено !!
12. Добър човек ли си? еми не знам надявам се , че да
13. Имаш ли модел на подражание? не
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? еми от части съм срамежлива в началото когато се запознавам с някой . Нужно ми и време се отпусна !! за маска в никакъв случай !! Аз съм си аз !
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? Не се предавай !! Бори се до последно !!
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? еми по принцип да !! и да ужасно влюбена съм и то в момента !!
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) - завършила вишо образование с 1 прекрасно детенце и мъж който ме обича !!

Challenger
05-05-2012, 20:28
1. Доволен/а ли си от живота си? Да, 100% съм доволна.
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? На 13 съм. Чувствам се на 13.
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? Не особено.
4 Страхуваш ли се да живееш различно? Не.
5. Злопаметен/а ли си? Не, стремя се да прощавам.
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? Не мисля, че съм егоистка.
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? Когато бях малка мечтаех да си имам супер-такси, с което да превозвам пътници за нула време. Сега мечтая да стана криптограф.
8. Страхуваш ли се от неизветността? Не.
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? Животът, който си живея в момента е живот-мечта.
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? Духовното.
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? Да.
12. Добър човек ли си? Не мога да дам обективно мнение.
13. Имаш ли модел на подражание? Естествено. Това е треньорът ми.
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? Не съм много срамежлива. Не мога да кажа как ме приемат околните. Не, не нося маска. Старая се да не го правя.
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? Гледай напред, но се учи от грешките си, които си допуснала в миналото.
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? Да, вярвам. Била съм влюбена.
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) След 15 години ще съм на около 28... Омъжена за културен, забавен, образован, интелигентен и приятен човек... Имам дете на около 2 годинки. С нормален външен вид, без пластични операции :D

Aanonim4eto0o
05-06-2012, 15:45
1. Доволен/а ли си от живота си? Да .. тежък е,но съм доволна
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? 13 и се чуствам на толкова
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? Много рядко
4 Страхуваш ли се да живееш различно? Не
5. Злопаметен/а ли си? Не
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? Не
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? Kaто бях малка мечтаех да стана певица! Сега мечтая да стана моден дизайнер.. В момента амбициите ми са да изкарам изпитите и да вляза в гимназията коята искам :)
8. Страхуваш ли се от неизветността? Рядко
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) Спокойствие,свобода,любов ..
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? духовното може би
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? Да
12. Добър човек ли си? Това не мога да го кажа аз!
13. Имаш ли модел на подражание?Не..Предпочитам да съм себе си
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите?Като бях малка бях доста срамежлива,сега не съм .. Много рядко нося маска :)
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? Напред и нагоре
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? Вярвам и да, била съм :)
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.)Незнам .. всичко с времето си :)

broken_devil
05-06-2012, 18:55
1.Задоволително!2.На 17 и се чувствам на 17 :Д 3.Понякога 4.Зависи как 5.Рядко,но съм 6.Не знам ;д 7.За всякакви глупости ;д 8 .Малко 9.Бих искала живот с по-щастливи родители,които да не се карат постоянно,с повече истински приятели,които да са винаги насреща и да бъда с момче,което ме заслужава и обича истински.. 10.И двете,но гледам да наблягам на духовното повече:) 11.Да!12.Надявам се -да! 13.Може да се каже до известна степен. 14.Като малка бях,вече не мисля.Не нося 'маска" ,защото тва е тъпо за мен!15.''Горе главата и напред!'' 16.Да,защо не ;д .Била съм влюбена 17. Трудно ми е да и се представя наистина :Д..
ПП.Беше много забавно ;)))

danibebi
05-06-2012, 20:33
1. Доволен/а ли си от живота си? да, винаги може и по-добре, но съм доволна и то много :)
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? на 16, понякога се чувствам като малко дете, а понякога като голям човек, но най-често на 16 си се чувствам ;д
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? по принцип да
4 Страхуваш ли се да живееш различно? зависи в какъв смисъл "различно"
5. Злопаметен/а ли си? да ;дд
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? на моменти съм егоист,но не винаги..а и човек винаги трябва да бъде поне малко егоист, защото ако ние не мислим за нас,то кой?!
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? като малка исках да бъда певица, модел..сега не знам, все още нямам амбиции за някаква професия
8. Страхуваш ли се от неизветността? понякога
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какъв би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) - живот? на богаташко момиче, може би..и да живея някъде в Америка..това ми е голямата мечта
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? духовното,но и материалното е важно :)
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? да, смятам, че всичко се връща
12. Добър човек ли си? ами да, смятам се за такава, а и околните ме смятат ;д
13. Имаш ли модел на подражание? да, едната ми сестра :))
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? маска не съм носила никога, понякога съм срамежлива, а понякога не.. но като цяло съм ;d
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? мм не..
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? да била съм, е чак от пръв поглед не..иначе казват,че я има, но на мен не ми се е случвало
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) ми поне с едно дете, най-вероятно задомена..а за професия не знам

be_yourself
05-07-2012, 07:30
1. Доволен/а ли си от живота си? - Понякога :D Е, като цяло да!
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? - На 16.В зависимост от обстоятелствата, но предимно на толкова или малко по- малко :D !!!
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? - Изобщо.
4 Страхуваш ли се да живееш различно?- Не.
5. Злопаметен/а ли си? - По- скоро паметлива, помня и добро и лошо!
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре?- Не,не съм и мразя тази черта в хората!!
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти?- Като малка мечтаех да бъда ветеринар, а сега искам да уча литература :))
8. Страхуваш ли се от неизвестността?- Не.
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какъв би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш)- Ще прилича на този, който имам в момента, но някои хора няма да присъстват в него. Ще имам всичко и всеки за които мечтая !!!!
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? - Духовното, разбира се, но има нужда и от материалното, защото така сме по- сигурни и по- независими!

11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така?- Не знам.... може би- да, а може би- не!
12. Добър човек ли си?- Няма напълно добри хора,важното е да си "човек", и да- мисля,че съм такъв :)
13. Имаш ли модел на подражание?- НЕ, искам да бъда себе си!
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите?- За мен естествеността е едно от най- важните качества....
15. Имаш ли девиз? Какъв е той?- Бъди себе си, има достатъчно други хора!
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а?- Не вярвам в любовта, изобщоо
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.)- Професия- свързана с литература, Семейство- мъж и две деца, Външен вид- слаба с дълга коса, колкото може повече да си изглеждам като сега :))

Vivid
05-08-2012, 17:35
1. Доволен/а ли си от живота си? - ДА. За мен показателното не е сегашният външен облик на нещата, а отношението
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? - 16, на достатъчно
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? - Не. Чувам каквото ми трябва
4 Страхуваш ли се да живееш различно? - Не :)
5. Злопаметен/а ли си? - Не си личи, но да. Опитвам се да се избавя от това
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? - Да, когато от това зависи моето щастие.. иначе не се лакомя
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? - за като малка...ха..не си спомням!
8. Страхуваш ли се от неизвестността? - Да, но се чувствам фантастично, когато въпреки това рискувам
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какъв би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) - Природа, спокойствие, подкрепа, деца, радост...
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? - Духовното
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? - Абсолютно
12. Добър човек ли си? - Човек съм
13. Имаш ли модел на подражание? - Не бих казала
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? - Чувствам се най-добре като себе си. Срамежлива съм...понякога. - когато някой ми вдъхва несигурност, а завися от това
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? - Много обичам да чета цитати от успели хора. Имам „девиз“ винаги, според момента.
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? - Да, да
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) - Психоаналитик във Франция, Мъж, деца на различна възраст, голяма и красива къща, щастлива.

monini4ka
05-08-2012, 18:28
1. Доволен/а ли си от живота си? - На моменти.. o.O По-скоро да..
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? - На 17 (почти). Определено се чувствам по-малка, но не мога да кажа на колко точно.
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? - Старая се с всеки изминал ден да се влияя по-малко.
4 Страхуваш ли се да живееш различно? - Това не го разбрах много.. ;д
5. Злопаметен/а ли си? - Мм, мисля, че да.. В смисъл не, че не помня доброто, ама не забравям когато някой ме разочарова.
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? - Не бих казала, че съм. Може би всеки човек трябва да е малко егоист.
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? - Мечтаех за бебе, за сватба от приказките, да обиколя света, да уча висше в София. Сега е горе-долу същото, като изключим сватбата от приказките - стига ми човек, който да ме обича такава, каквато съм и на който мога да разчитам за всичко, а също висшето предпочитам да е в чужбина.
8. Страхуваш ли се от неизветността? - Мисля, че да.
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) Ами въпроса за мечтите ми го описва в общи линии.. ;д
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? - Духовното.
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? - По-скоро не. Животът е несправедлив.
12. Добър човек ли си? - Ами това могат да го кажат хората около мен. Надявам се да мислят, че съм добър човек.
13. Имаш ли модел на подражание? - Не.
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? - Преди бях доста по-срамежлива, сега - не топкова. За "маската" - всеки човек носи според мен - никой не е напълно себе си. Пък и не може пред всички хора да се държиш по еднакъв начин - нали все пак едни са ти по-близки.. :]
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? - Ако нямаш очаквания, няма и да се разочароваш.
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? - Някой беше казал: "Ако се влюбиш от пръв поглед, значи се влюбваш във външността, а не в човека." (или нещо такова). И аз мисля така. Ии не мисля, че съм била влюбена. Има момчета, които съм харесвала страшно много, но..
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) - Надявам се да бъда дипломиран архитект, да живея в двуетажна къща с басейн и хамак :D, да съм омъжена с деца. А за външния вид.. Не мога да си се представя.

SWT
05-08-2012, 20:05
1. Доволен/а ли си от живота си?Може и да е по-добре.
2. На колко години си? А на колко се чувстваш?На 14,на толкова и се чуствам.
3. Влияеш ли се от чуждото мнение?Не винаги.
4 Страхуваш ли се да живееш различно?НЕ!!
5. Злопаметен/а ли си? Зависи.
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре?Понякога,не смятам,че това качество е похвално.
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти?Като малко мечтаех да стана певица и сега е така.
8. Страхуваш ли се от неизветността?Много.
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш)Не съм мислила по този въпрос.
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното?И двете.
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така?АБСОЛЮТНО.
12. Добър човек ли си?Сигурно :D
13. Имаш ли модел на подражание?Не.
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите?Не съм срамежлива,понякога се налага да нося маска.
15. Имаш ли девиз? Какъв е той?Нямам.
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а?Не вярвам в любовта от пръв поглед.Била съм влюбена само веднъж.
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) Охх труден въпрос,неорентирана съм все още.

heartshapedbox
05-09-2012, 12:26
1. Доволен/а ли си от живота си? Да, определено.
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? На 18. Понякога се чувствам като 10 годишно дете, а понякога-по-зряла за възрастта си. Зависи.
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? Не особено, може би само от мнението на най-близките ми.
4 Страхуваш ли се да живееш различно? Не.
5. Злопаметен/а ли си? Не забравям, просто негативните емоции от спомените изчезват и те остават просто минали факти. Така че-не.
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? Не, даже напротив. Понякога даже си мисля, че трябва да стана по-егоистична, че така хората ми се качват на главата.
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? Мечтаех да стана космонавтка и моден дизайнер. Сега мечтая за щастлив живот, близък човек, на когото да разчитам и отново- кариера в областта на дизайна.
8. Страхуваш ли се от неизветността? Не. Както някой е казал: 'Не се страхувай от неизвестното. Може да е по-добро от настоящето".
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) Пътуване, откриване на нови неща, любов, деца, природа и най-важното-здраве и щастие.
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? Духовното.
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? Дори и да не е в този живот, всичко се връща рано или късно. Кармата си знае своето.
12. Добър човек ли си? Да, определям се като такъв.
13. Имаш ли модел на подражание? Не.
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? Създавам първо впечатление или на надут, или на затворен човек, много хора са ми го казвали. Което всъщност не е така, невероятно открита съм, но само пред близките ми хора.
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? Les enfants seuls savent ce qu'ils cherchent. (Само децата знаят какво търсят.)
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? Да, и в момента съм. Не вярвам в любовта от пръв поглед. Силно привличане-може би, но любов-не.
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) Както се случат нещата.

ICETTT
05-10-2012, 18:50
1. Доволен/а ли си от живота си? Разбира се!! Не съжалявам за нищо което ми се е случило до сега. Правя това, което искам и съм щастлива :)
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? Чувствам се на толкова на колкото съм, защото съм на мнение, че всяка една възраст трябва да бъде изживяна по най0добрия начин!
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? НЕ
4 Страхуваш ли се да живееш различно? НЕ! По-скоро се страхувам от това да се слея с тълпата!
5. Злопаметен/а ли си? НЕ! Няма нужда да се тровя с неприятни спомени и хора!
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? Еми...май в някои случаи съм..както е казал един велик човек "Бъди егоист поне веднъж в живота си" :)
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? Като бях малка си представях едно хубаво бъдеще в доста далечен план (и много силно мечтаех и вярвах, че ще имам такова) В момента се наслаждавам на момента, изживявам го. Мечтая си всеки следваш ден да е по-хубав от предишния!
8. Страхуваш ли се от неизветността? НЕ! Тя винаги ме е привличала
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) Животът ми мечта е моя живот. Опитвам се да живея така както аз искам, а не така както другите искат!!
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? ДУХОВНОТО, защото всичко материално е изградено върху духовното
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? Определено!
12. Добър човек ли си?...това само другите могат да го кажат...с тези които заслужават съм много добра, с тези които не заслужават не съм!
13. Имаш ли модел на подражание? НЕ! МИсля, че всеки трябва да бъде индивидуален и неповторим
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? Понеже съм скорпион не разкривам цялото си АЗ на всеки...трябва първо да го опозная!! Не, не си падам от срамежливите
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? ами....те май са много, но много ми харесва този от "Здрач" (филмът далеч не ми е любим...но....) "Ако можехме да живеем вечно, за какво щяхме да живеем?"
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? Дааа...любов от пръв поглед съществува-въпросът е да повярваш! Да била съм :)
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) Не ми се мисли какво ще е след 15год.!! Аз живея за мига....каквото ще стане, ще стане! Аз ще бъда там, където ме отвее вятърът :)

wenii
05-10-2012, 22:12
1. Доволен/а ли си от живота си?-еми може да се каже ..
2. На колко години си? А на колко се чувстваш?- 14 .. и в повечето случаи си се чувствам на толкова :D
3. Влияеш ли се от чуждото мнение?- зависи
4 Страхуваш ли се да живееш различно?-не
5. Злопаметен/а ли си? зависи кой и какво ми е направил\причинил
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре?-мне се смятам за егоист
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти?
8. Страхуваш ли се от неизветността?-не, харесва ми :)
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш)- не мога да го опиша ..
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното?-духовното, макар че материалното е от голямо значение ..
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така?- ми надявам се всичко да се връща :)
12. Добър човек ли си?- за такава се смятам поне :)
13. Имаш ли модел на подражание?-мне, не мисля
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите?- срамежлива съм само пред някои хора и не,не нося маска ..
15. Имаш ли девиз? Какъв е той?-нямам девиз ..
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а?-мне... да била съм ..
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.)- не искам да мисля за бъдещето ..

zlatko98
05-11-2012, 12:41
1. Доволен/а ли си от живота си?- Да, но винаги може да се желае още.
2. На колко години си? А на колко се чувстваш?- На 14 и не мога да определя
3. Влияеш ли се от чуждото мнение?- За маловажни и по-повърхностни неща - да, но за по-важните разчитам само на собствената си гледна точка.
4. Страхуваш ли се да живееш различно? Зависи за каква разлика става дума.
5. Злопаметен/а ли си?- Да
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре?- Старая се да не съм, но дали успявам - само другите могат да кажат.
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти?- Като малък съм мечтал за толкова много неща... В момента имам една луда идея ( да направя голяма Понзи схема), но истинската ми мечта/цел е да стана психолог и всичко да се развие натам, накъдето искам.
8. Страхуваш ли се от неизвестността?- Не.
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какъв би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш)- Твърде широкообхватен въпрос. Зависи от много неща, които не могат да бъдат обмисляни поне според мен, на този етап.
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното?- И двете са много важни, но като че ли материалното превъзхожда духовното за мен.
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така?- Не
12. Добър човек ли си?- Нега другите да кажат
13. Имаш ли модел на подражание?- Не.
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите?- Не съм срамежлив и не се преструвам.
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? Да: Имам най простите вкусове. Задоволявам се само с най-доброто.
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? Не вярвам и не съм бил в истинския смисъл.
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.)Твърде напред

Kettch0
05-24-2012, 16:57
1. Да.
2. 14 ами може би на 16
3. До някъде.
4. Не, винаги съм го правила.
5. В никакъв случай.
6. Не съм егоист и не харесвам това понятие.
7. Когато бях малка мечтаех единствено да порасна, а сега може би искам да се върна към детството отново.
8. Не.
9. Не бих променила живота си.Като се замисля колко по-лоши съдби има съм щастлива, че съм това, което съм.
10. Духовното
11. Все някой ден и някъде - връща се.
12. Не мога да определя.
13. Не.
14. Стеснителна съм.Да, нося маска.Честно казано мога да се отпусна само пред компютъра във форумите и виртуалните сайтове.
15. Нямам...
16. Разбира се!Може да се каже, че съм била влюбена и то истински, въпреки годините си.
17. Не знам, зависи от избора ми тази година.

the_world_around_me
05-24-2012, 17:10
1. Доволен/а ли си от живота си? - Разбира се :)
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? - На 13-14 ... еми пак на толкова :D
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? - Донякъде
4 Страхуваш ли се да живееш различно? - Не !
5. Злопаметен/а ли си? - Не мисля
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? - Мисля ,че донякъде да ...всеки има и своите отрицателни черти
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? - Мечтаех да стана балерина ,но постепенно осъзнах ,че е безмислено . Сега мечтая да имам добро бъдеще и доходна работа :) Нищо повече .
8. Страхуваш ли се от неизветността? - Не
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) - Няма живот мечта ... мечтаният живот е изпълнен с безгрижия , правиш каквото си искаш , изкарваш много пари ...живееш без правила
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? - И двете неща са важни .
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? - Така е ! (в повечето случаи)
12. Добър човек ли си? - Другите ще кажат :D не мога сама да го определя
13. Имаш ли модел на подражание? - Не
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? - Мисля ,че да .. Пред непознати съм срамежлива , но пред свои хора - обратното :D
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? - Нямам
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? - Не вярвам . Да ! Дори и в този момент съм
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) - " Каквото сабя покаже " Дано да имам късмет :D

shakalaka
05-24-2012, 17:15
1. Доволен/а ли си от живота си? Зависи. Често го приемам за даденост, и единствено го оценявам,когато нещо лошо се случи на някой.
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? 14 и се чувствам на толкова
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? Рядко
4 Страхуваш ли се да живееш различно? Да
5. Злопаметен/а ли си? Много
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре?Понякога съм, поякога не съм. Или слагам себе си пред всичко или някой друг
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? Като бях малка исках да съм принцеса :Д. Сега искам да стана моден дизайнер.
8. Страхуваш ли се от неизветността?Често
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш)Не бих променила живота си, не си падам по промените
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? Духовното
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така?Определено не
12. Добър човек ли си?Не се мисля нито за добра, нито за лоша
13. Имаш ли модел на подражание?Не
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите?Да, много съм срамежлива и само 2 -3 човека ме познават. Бих казала, че нося маска
15. Имаш ли девиз? Какъв е той?Не
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а?Не, не вярвам и да, влюбвала съм се
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.)Не знам

PredrusalotoZaiche
05-24-2012, 18:55
1. Доволен/а ли си от живота си? За момента да
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? 16,на толкова се чувствам
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? Да,малко
4 Страхуваш ли се да живееш различно? Не
5. Злопаметен/а ли си? Много
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? Да..... Понякога е добре.Не се ли погрижиш сам за себе си няма кой друг да го направи.
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? Като бях малка исках да стана таен агент(много се бях зарибала по сериала Наричана още :Д),сега искам да се занимавам със спортен мениджмънт
8. Страхуваш ли се от неизветността? Доста
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) Не бих си сменила моя....всичко,което искам се надявам рано или късно да го постигна
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? Духовното
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? Напълно съм съгласна
12. Добър човек ли си? Това не мога да го кажа аз..надявам се,да съм
13. Имаш ли модел на подражание? Майка ми..донякъде
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? Въобще не съм срамежлива,не мога да кажа и че нося маска
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? Live with passion
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? Не,любов от пръв поглед няма-има привличане.Да,била съм
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) Амиии....мноооого обичана(и обичаща),с 2 деца,голямааа къща в Испания,спортен мениджър или ПР на футболен отбор(мечта ми е!),с възможности......

kamuchet0
05-24-2012, 19:08
1. Доволен/а ли си от живота си? Има 1, 2 неща за доизкусуряване, но общо взето - да.
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? 17 и на толкова се чувствам.
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? Може би понякога.
4 Страхуваш ли се да живееш различно? Не.
5. Злопаметен/а ли си? Не.
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? Понякога се налага, смятам, че понякога трябва да си такъв.
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? Мечтаех да стана певица, а сега - стоматолог. В момента амбициите ми са да вляза в такъв университет.
8. Страхуваш ли се от неизветността? Понякога.
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) Да имам най - щастливото семейство, добри доходи, за да не се лишаваме от нищо, но най - вече любов и щастие.
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? Зависи.
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? Определено е така.
12. Добър човек ли си? Може би, но не прекалено.
13. Имаш ли модел на подражание? Не.
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? Понякога съм срамежлива, зависи с кого общувам. Не знам как ме приемат околните. Не нося маска пред никого.
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? Всичко или нищо!
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? Не, била съм и все още съм.
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) Може би стоматолог (каквато е и мечтата ми), щастливо омъжена, с 1 или 2 дечица, които да ме радват, но за външен вид не знам.

DirtySounds
05-24-2012, 19:23
1. Доволен/а ли си от живота си? - Да, но определено има неща, които искам да променя.
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? - Чувствам се на толкова,на колкото съм - 16
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? - За някои неща, за съжаление.
4 Страхуваш ли се да живееш различно? - Зависи да колко е различно.
5. Злопаметен/а ли си? - Да, но пък прощавам бързо.
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? - Принципно не, но има и моменти, в които съм. Относително е.
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Какви са амбициите ти? - Като малка винаги съм искала да бъда художничка. За близкото бъдеще мечтата ми е да пътувам до Франция. Нямам определени амбиции - просто искам да преуспея и да съм с любимия човек до себе си.
8. Страхуваш ли се от неизветността? - Много.
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) - Не искам живот мечта. Харесвам моя и съм благодарна за него.
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? - Духовното.
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? - Определено. Може да не е веднага, но рано или късно се случва.
12. Добър човек ли си? - Имам си предимства и недостатъци, но мисля, че клоня повече към добро :д
13. Имаш ли модел на подражание? - Не.
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? - Всъщност не съм особено срамежлива, но на повечето първото им впечатление е такова. Не мисля, гледам да съм възможно най-естествена.
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? - Бъди щастлив и обичай.
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? - Няма да повярвам, докато не ми се случи. Да била съм влюбена, но не съм обичала.
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) - Не съм се замисляла, гледам живота ми сега.

Furious?
06-02-2012, 19:17
1. Доволен/а ли си от живота си?Не.Който не е доволен от себе си , едва ли ще е доволен и от света.
2. На колко години си? А на колко се чувстваш?20 , доста по-стар.
3. Влияеш ли се от чуждото мнение?Рядко.Зависи чие е.
4 Страхуваш ли се да живееш различно?Не ?
5. Злопаметен/а ли си? Да.
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре?Напълно.До някъде/
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти?Да помагам на хората.А сега , ех , вече не знам и аз.Дори мечтите ми бяха отнети.
8. Страхуваш ли се от неизветността?Донякъде.
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш).Известна личност , която се радва на любовната на народа и да съм с нея.
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното?Духовното.
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така?Не вярвам , но знаеш ли,
12. Добър човек ли си?Не.
13. Имаш ли модел на подражание?Не
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите?Преди бях , сега съм баш нахакан.Маски нося
15. Имаш ли девиз? Какъв е той?Вече не.
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? Вярвах и продължавам да вярвам.
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.)Трудно е да сметна вероятността при толкова много неизвестни

psychopath
06-02-2012, 21:36
1. Доволен/а ли си от живота си? - В момента, да.
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? - На 19 и половина, на толкова се чувствам.
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? - Не.
4 Страхуваш ли се да живееш различно? - Не.
5. Злопаметен/а ли си? - Прощавам, но не забравям.
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? - Като цяло не, за някои неща - сигурно. Относително е колко е добре.
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? - Да стана футболист. :Д Сега мечтая да съм жив и здрав, както и хората, които обичам, да съм щастлив и да радвам хората, да имам хубаво и здраво семейство и да го обичам много.
8. Страхуваш ли се от неизветността? - По-скоро не.
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) - По-горе го описах общо взето.
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? - Определено духовното, но аз наистина го мисля, защото който и да питаш ще ти отговори така. :Д
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? - Не знам, възможно е.
12. Добър човек ли си? - Мисля, че да.
13. Имаш ли модел на подражание? - Нямам.
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? - Не съм. И другите не ме приемат така. Маски нося най-различни, пред близките ми съм без маска.
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? - Точно девиз - не, според мен е ретардско, но има доста мисли, които харесвам.
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? - Вярвам, да. Да и в момента съм.
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) - Щастлив. (надявам се)

atm
06-04-2012, 04:33
1. Доволен/а ли си от живота си? - Не
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? - 17, зависи от постъпките ми :D
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? - Да и то много
4 Страхуваш ли се да живееш различно? Ами...може да се каже
5. Злопаметен/а ли си? - По скоро да...
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? -По някой път...ами да
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? - Актриса :D / Все още ги обмислям :D
8. Страхуваш ли се от неизветността? - Да..
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) - Няма значение какъв ще е живота ми само и само да имам мн ама мн пари ,че без тях живот няма.... :D
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? - Материалното
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? - Не вярвам
12. Добър човек ли си? - Може да се каже.. :D
13. Имаш ли модел на подражание? - Не
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? - Зависи... / Когато трябва :D
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? - Не
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? - НЕ...пълни глупости /абе чак влюбена...не
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) - Изобщо не се виждам в бъдеще ... идея си нямам какво ме очаква :D

SisiStrange
06-04-2012, 04:49
1. Доволен/а ли си от живота си? Да.
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? 19. Чувствам се на... 19. :D
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? Рядко.
4 Страхуваш ли се да живееш различно? Не.
5. Злопаметен/а ли си? Като цяло лесно прощавам.
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? Ами... да. За мен самата е добре.
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? Като малка исках да стана федерален агент. :D Сега уча молекулярна биология и искам да стана криминолог и да изследвам веществени доказателства. Има лека врътка, но като че ли не чак толкова голяма. :P Отделно искам хубава къща с много растения и животни, хубаво семейство в нея и така. Човекът съм го срещнала. Остава останалото.
8. Страхуваш ли се от неизветността? Да.
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) Гушкане, секс, вечер да имам камина и да си чета книжка пред нея, в слънчеви дни да се грижа за орхидеите ми, да си играя с животинките... Да излизаме с него на дълги разходки на хубаво място и да си говорим. И така винаги без никакв грижи и притеснения.
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? И двете.
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? Вярвам, че е така.
12. Добър човек ли си? Да. Понякога прекалено.
13. Имаш ли модел на подражание? Не.
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? Малко. Не нося чак маска. Пред не толкова близки хора съм си себе си в малко по-кротък вариант. :P
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? Не.
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? Вярвам в привличането от пръв поглед. Любовта идва по-късно.
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) Писах по-горе.

tedincetyyy3
09-13-2012, 20:20
1. Доволен/а ли си от живота си? - г/д
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? - 12 .. а се чувствам се на 14 , 15 :Д:Д
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? - чат пат :Д
4 Страхуваш ли се да живееш различно? - мнее .. нз
5. Злопаметен/а ли си? - хаха .. много .. хохо
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? - мне не съм .. и не : зависи
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? - като малка .. да стана банкерка .. хахахах .. сега искам да стана .. архитект .. иначи в момента искам да вляза там където съм си избрала .. и т.н. :Д:Д:Д:Д
8. Страхуваш ли се от неизветността? - мда .. г/д
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) - свобода .. любов .. приятелство ^ ^ ^ ^
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? - духовното
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? - мм .. незнам :Д .. може би
12. Добър човек ли си? - сигурно .. :Д
13. Имаш ли модел на подражание? - мнееееее !!
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? да многооо съм срамежлива .. :Д те също ме приемат като срамежлива .. поне тези които ме познават много добре .. и да нося понякога -- завииси :))
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? - мннее ..
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? - да вярвям .. и не точно :Д
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) - за професия .. надявам се архитект .. за семейството .. например с две деца .. щастливо омъжена :Д:Д:Д .. външен вид нзз ..

JuStElly
09-13-2012, 23:41
1. Доволен/а ли си от живота си? Да.
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? на 15 съм и се чувствам на 15
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? само,ако е изказано от важни за мен хора
4 Страхуваш ли се да живееш различно? ако съм щастлива,не.
5. Злопаметен/а ли си? не много..
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? не съм егоист и не смятам егоизма за хубаво качество
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? искам да уча във Америка и да имам хубава кариера и живот и смятам да го постигна.. а като малка мечтаех за какво ли не ;д
8. Страхуваш ли се от неизветността? не,дори я намирам за интересна
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) Хубава кариера,огромна къща в голям американски град,може би семейство,но поставям кариерата и амбициите ми на първо място.
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? духовното.
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? не.
12. Добър човек ли си? опитвам се да бъда
13. Имаш ли модел на подражание? не точно..
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? винаги се старая да съм себе си и не съм срамежлива,дори смея да твърдя,че съм доста общителна.
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? Никога не казвай никога.
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? не вярвам в любовта от пръв поглед,по простата причина,че това е повърхностна любов.Истински обичаш някого,когато го познаваш,знаеш всичките му недостатъци и все пак го приемаш такъв и продължаваш да го обичаш. До сега не съм била влюбена,но мисля,че в момента се влюбвам.
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) Виждам се преуспяла,със хубава кариера,прекрасен съпруг и красиво малко русо момченце. На външен вид... ще бъда поддържана и красива,надявам се.

GeGaSa
09-14-2012, 00:42
1. Доволен/а ли си от живота си? - До тази година бях доволен, но направих нещо, за което ще съжалявам дълго време, но надявам се че с годините споменат ще отмине.
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? - 20 г. Чувствам се на 20.
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? - Не.
4 Страхуваш ли се да живееш различно? - Не. Но има една много вярна приказка: На каквото си постелеш, на това ще лежиш.
5. Злопаметен/а ли си? - Да.
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? - Понякога, не.
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? - Като малък си мечтаех за какво ли не. Няма да ги изброявам. Сега си мечтая най-вече, да съм жив и здрав, както и всички които обичам и уважавам, и за това което ще напиша в 17-въпрос.
8. Страхуваш ли се от неизветността? - Не съвсем..
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) - В банковата си сметка да имам, 500 млрд. БГ пари, да си живея точно където съм в момента, защото тук съм израснал, и разбира се да имам 2-деца, от момичето което обичам.
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? - Духовното.
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? - Мисля че е така.
12. Добър човек ли си? - Да, но избухлив.
13. Имаш ли модел на подражание? - Не.
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? Не, не съм срамежлив, не ми пука как ме приемат околните. Не.
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? - Никога не казвай никога. И. Кое си требе оно си сака, и деко си сака оно си требе. :)
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? - Да вярвам, да бил съм.
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) - Архитект, шеф на мен си, семеен красив мъж.

kitty02
09-14-2012, 20:24
1. Доволен/а ли си от живота си? Да, но има още какво да се желае.
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? На 13 и се чувствам на 13
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? Не, разбира се
4 Страхуваш ли се да живееш различно? Да
5. Злопаметен/а ли си? Да
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? Не съм егоист. Зависи.
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? Като малка мечтаех да съм ветеринар, сега не знам
8. Страхуваш ли се от неизветността? Не
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какъв би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) Да живея в Сидни, щастливо омъжена с 2, или може би 3 деца, и куче в къща на 3 етажа 8-)
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? Зависи
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? Така е ;)
12. Добър човек ли си? Да
13. Имаш ли модел на подражание? Не
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? Ами, да, срамежлива съм си. И не, не нося "маска".
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? Бъди себе си, има достатъчно други хора!
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? Да, вярвам в любовта от пръв поглед. По-скоро беше привличане, а не влюбване
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) Ооо, не знам, времето ще покаже 8-)

youonlyliveonce
09-15-2012, 07:47
1. Доволен/а ли си от живота си? да :)
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? на 13, чувствам се на 14 и изглеждам на толкова..
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? мм понякога.
4 Страхуваш ли се да живееш различно? не
5. Злопаметен/а ли си? определено ..
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? понякога съм. и понякога е добре да си, живота е прекалено кратък, за да гледаш и чуждия интерес.
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? мечтаех да съм художничка, сега това и също да съм фотограф, амбициите ми са да вляза в училището, в което искам
8. Страхуваш ли се от неизветността? ами може да се каже.
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) ами да съм независима, да правя каквото искам
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? и двете.
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? НЕ.
12. Добър човек ли си? зависи
13. Имаш ли модел на подражание?да, merilyn monroe
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? срамежлива съм понякога. не, не ме приемат така и да, нося маска
15. Имаш ли девиз? Какъв е той?обичай, за да бъдеш обичан.
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а?да, вярвам
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.)не виждам в бъдещето.

Dagichka
09-15-2012, 11:50
1. Доволен/а ли си от живота си? - не. благодарна съм, че съм жива и здрава както и семейството ми, но не съм доволна от условията, в които живеем.
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? - на 17 съм, понякога се чувствам като на 20, понякога като на 7 ;д
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? - за жалост да, всичките коментари и тн. се забиват в съзнанието ми, колкото и да не искам. но гледам да не се променям заради това
4 Страхуваш ли се да живееш различно? - зависи какво се има предвид, обичам да живея така както аз смятам за добре, ако това се счита за различно от другите.. значи, не се страхувам.
5. Злопаметен/а ли си? - преди не бях, вече съм доста повече
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? - не, и това ми вреди
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? - мечтаех да стана фризьорка, да имам руса коса и сини очи, да се омъжа и да имам деца. ;д сега мечтая да изкарам висше в чужбина, в някое добро университетче, да работя и да съумявам сама да си покривам разходите, че и да пращам пари на наще. искам да намеря момчето за мен, но на по-късен етап
8. Страхуваш ли се от неизветността? - да, имам навика да си представям най-лошото първо..
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) - да живея в америка или някоя хубава държава в европа, да имам доходна, интересна работа, да живея с мъжът мечта, да си имаме дете, да помогна финансово на наще и те да се преместят и по празниците да се събираме цялото семейство.
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? - квото и да си говорим, и двете са много важни.
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? - надявам се да е така..
12. Добър човек ли си? - мисля, че да
13. Имаш ли модел на подражание? - не
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? стеснителна съм и леко срамежлива около нови хора, но лесно се отпускам, вече не допускам да се показвам изцяло каквато съм, хората се възползват от това и ме нарянват.. така че да, нося маска за пред повечето хора.
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? - нямам
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? - вярвам в привличането от пръв поглед, но често външността лъже.. да, два пъти до сега.
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) - искам да отслабна, косата да си я пусна дълга и да е добре оформена, може и obre стил. искам да съм сгодена/омъжена, да живея в голям апартамент в мъжа си, да имаме вече едно дете. за професия - да е нещо интересно за мен и добре платено.

evilgirl95
09-15-2012, 18:23
1. Доволен/а ли си от живота си? Да.. това си е моят живот..
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? 17.. чувствам се като на 20..
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? Да.. за жалост..
4 Страхуваш ли се да живееш различно? Много..
5. Злопаметен/а ли си? Много..
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? Не съм егоист..
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? Като бях малка исках да стана полицай, а след това лекар.. А сега дори не знам какво искам.. двоумя се. май искам да съм юрист..
8. Страхуваш ли се от неизветността? Не..
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) Такъв какъвто си е.. Да имам същото семейство.. да съм в същото училище да съм си с моят приятел.. може бих променила факта, че съм много срамежлива..
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? Духовното..
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? Абсолютно..
12. Добър човек ли си? Другите ще кажат..
13. Имаш ли модел на подражание? Държа се като себе си..
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? Срамежлива съм... случвало се е да ме приемат като превзета и надменна (а това беше само веднъж), а аз съм просто срамежлива.. няма как да нося маска, то си личи..
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? Бъди себе си може би!!!
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? Влюбих се от пръв поглед в сегашния си приятел.. вярвам във влюбването от пръв поглед, в любовта- не.. правя разлика между двете думи..
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) Омъжена за сегашния си приятел.. с 2 момчета.. нотариус- може би.. все така хубава :D :)

justmee19
09-15-2012, 18:41
1.Доволна съм и се радвам на това,което имам.
2.На 18 и се чувствам на толкова.
3.По принцип не ме интересува какво мислят другите,но се е случвало да се повлияя.
4.Твърдо не!
5.Не.
6.Много,много рядко ми се е случвало да бъда егоистка,но понякога се налага.
7.Честно казано,не се сещам. Сега мечтая да преуспея в живота.Амбициите ми са да завърша висшето си образование,да мога да се реализирам и след това вече да имам задружно семейство.
8.Понякога.
9.Искам да е същият,със същите хора единственото,което искам да променя е условията за живот.
10.Духовното. Никога не съм била материалистка.
11.Така е,убедих се!
12.Да,дори понякога прекалено добър и си патя от това...
13.Не точно,но много се възхищавам на леля ми. Уникален и доста силен човек е,който има собствено мнение и не я интересуват околните.
14.Преди бях доста срамежлива.Сега рядко ми се случва.Преди ме приемаха като срамежлива,но вече не. Не нося маски.Нямам нужда от тях,не искам да бъда фалшива!
15.Нямам.
16.Няма любов от пръв поглед,по-скоро силно привличане. Била съм влюбена и все още се боря с чувствата си,които трябва да изчезнат ...
17.Надявам се една силна,уверена в себе си жена с добра работа и сплотено семейство. Друго не ми трябва! :)

Gravis
09-15-2012, 22:22
. Доволен/а ли си от живота си? даае
2. На колко години си? А на колко се чувстваш?18 на 7 се чуствам :Д
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? слао
4 Страхуваш ли се да живееш различно? не
5. Злопаметен/а ли си? да
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре?ддз маи не
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? да
8. Страхуваш ли се от неизветността? не
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) марзи ма ся
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? и двете
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? не
12. Добър човек ли си? не :Д
13. Имаш ли модел на подражание? дае аз съм си модел на подражание,гледам се в огледалото и си казвам "вае маниак искам да съм като теб:Д:Д:Д
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? 5 маски
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? не се съобразяваи с останалите
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? дае
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) няам идея

Frankie Wildе
09-15-2012, 23:15
1. Доволен/а ли си от живота си? Да.
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? На 15.
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? Мисля, че не.
4 Страхуваш ли се да живееш различно? ^
5. Злопаметен/а ли си? Да.
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? Не съм и не го смятам за добре.
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? -
8. Страхуваш ли се от неизветността? Да.
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) Нямам представа.
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? И 2те.
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? Да.
12. Добър човек ли си? Мисля, че да.
13. Имаш ли модел на подражание? Не.
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? Като бях по-малък бях срамежлив, и към момента в малки степени съм такъв, но рядко.
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? Ако искаш да ме накараш да направя нещо, кажи ми, че не мога.
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? Не вярвам и да, бил съм влюбен.
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) На сериозна работа и може и деца. :D

make_me_love_you
09-16-2012, 12:08
1. Доволен/а ли си от живота си? почти
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? На 19 съм, но се чувствам като на 17 хаха
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? Понякога #-o
4 Страхуваш ли се да живееш различно? Зависи колко различно
5. Злопаметен/а ли си? Не
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? Понякога съм егоист, но не е добре това :neutral:
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? Ами не знам имам много мечти, а амбициите ми са да успея в живота по някакъв начин..
8. Страхуваш ли се от неизветността? Да, много мразя да съм в неизвестност и да не знам какво се случва
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? Живот без лъжи и лицемери. Парите да не са толкова важен фактор.
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? Духовното
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? Надявам се. / и доброто и злото, което направиш да се връща/
12. Добър човек ли си? Старая се
13. Имаш ли модел на подражание? Не
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? Срамежлива съм и може би така ме приемат, но се старая да бъда себе си.
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? Нямам
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? Вярвам, била съм влюбена, но не от пръв поглед
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.). Еммм.. доста са 15 години. Надявам се да съм завършила висшето си образование, да съм се реализирала и да имам добра кариера. Да имам мъж до себе си, който да ме подкрепя ии да съм създала семейство с него.

Me.Myself.and.I
09-16-2012, 13:11
1. Доволен/а ли си от живота си? - Доволна съм, но винаги може и по-добре..
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? - На 15 и се чувствам на толкова..
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? - Зависи чие мнение е, но много рядко..
4 Страхуваш ли се да живееш различно? - Не
5. Злопаметен/а ли си? - Зависи
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? Да, ако аз не обичам себе си и не мисля за себе си то кой тогава.
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? Исках да бъда певица, а сега като порасна искам да имам добра работа и хубаво семейство.
8. Страхуваш ли се от неизветността? Не
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) Не знам...
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? 50 на 50
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? Не
12. Добър човек ли си? Да
13. Имаш ли модел на подражание? Не
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? Не, не и не
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? Живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може да не дойде.
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? Не и не
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н. Омъжена адвокатка с едно дете :D

IoAnKa_SwEeT
09-16-2012, 14:50
1. Доволен/а ли си от живота си? *Да и то много защото всичките ми близки са до мен
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? * 14 ами пак на 14 се чувствам
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? *Не смятам че всеки трябва да има собствено мнение
4 Страхуваш ли се да живееш различно? *Не все пак си е мой живота и аз си преценявам как ще живея
5. Злопаметен/а ли си? *Не
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? *Не опитвам се да се държа с всеки добре
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? *Ами като бях малка мечтаех да стана лекар и честно казано и сега искам да бъда такава
8. Страхуваш ли се от неизветността? *Ами и да и не
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) *Любов
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? *Духовното
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? *Да от опит го знам
12. Добър човек ли си? *Да
13. Имаш ли модел на подражание? *Не
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? *Не
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? *Живей за мига
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? *Вярвам в любовта от пръв поглед дори съм била влюбена по този начин
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) *Ами надявам се да срещна правилният човек и да създадем прекрасно семейство и прекрасна кариера,а за външният си вид разбира се че ще ми бъде идеален

Богиня
09-16-2012, 15:23
1. Доволен/а ли си от живота си? Доволна съм. Не бих желала нищо повече, като се има на предвид, че по света има толкова гладни и нещастни хора.
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? Почти 18. На толкова и се чувствам.
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? Абсолютно НЕ. Баща ми е виновен, така ме е възпитавал. :D
4 Страхуваш ли се да живееш различно? Това търся. Обичам авантюрите и промените. Лесно се адаптирам и привързвам.
5. Злопаметен/а ли си? Да. Прощавам лесно, но само, ако преценя.
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? Не съм. Бих помогнала дори на враговете си.
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? Отгледана съм от реалисти. Като малка не съм имала мечти. Сега имам, но се менят всеки ден. :lol: Общо взето, живея ден за ден. :)

/НО ако можех да си избирам някоя дарба, сила, бих искала да мога да пея; казват, че който пее, зло не мисли... именно това са и моите аргументи/

8. Страхуваш ли се от неизветността? Твърдо НЕ. Не обичам и не искам да ми се месят в личния живот. Не изявявам желание да бъда известна. Никакво.
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) Красив, буен и едновременно с това спокоен. Във всеки случай не и съвършен... Съвършенството прави хората неблагодарни.
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? В днешно време и двете. Настъпили са такива времена, че рядко се случва без материално, да има духовно. :(
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? Кръговратът на живота.
12. Добър човек ли си? Старая се. Няма нищо по-красиво от очите на щастлив човек.
13. Имаш ли модел на подражание? Не.
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? Не съм срамежлива. Да, така ме приемат. Прекалено искрена съм, но се старая да не нагрубявам хората с това. Всъщност, истината боли, и то много!
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? Когато знаеш истината, но въпреки това някой говори лъжи по твой адрес... не оспорвай.
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? Да, вярвам. Често я изпитвам.
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) Всяка вечер се опитвам да си се представя, но не се получава. :)

sunnyt0
09-16-2012, 16:45
1. Доволен/а ли си от живота си? Да, но може и още по-добре да е.
2. На колко години си? А на колко се чувстваш? На 16 съм. Чувствам се на 35.
3. Влияеш ли се от чуждото мнение? Само от това на хората, които много обичам.
4 Страхуваш ли се да живееш различно? Зависи от това кое ще му е различното.
5. Злопаметен/а ли си? Да, много.
6. Егоист ли си? Смяташ ли това за добре? Егоистка съм но не във всяко едно отношение. Понякога мисля повече за доброто на другите, но често се е случвало да прецаквам хората в името на собственото си щастие. Смятам егоизма за положително качество. Всеки трябва да е поне малко егоист, ако иска да оцелее в живота.
7. За какво мечтаеше,когато беше малък/а?А за какво мечтаеш сега?Как ви са амбициите ти? Мечтаех да стана световноизвестна и много богата. Сега мечтая да съм световноизвестна, богата и много щастлива.
8. Страхуваш ли се от неизветността? Не.
9. Ако можеше да си избереш живот-мечта,какът би бил той? (Опиши го с няколко думи/изречения, или както искаш) Всеки начин на живот си има плюсове и минуси. Какъвто и да е живот би ме удовлетворил, ако се характеризира с безкрайно щастие.
10. Кое за теб е по-важно - материалното или духовното? И двете са еднакво важни.
11. "Всичко се връща на този свят" - как мислиш, дали е така? ДА!
12. Добър човек ли си? Да... (и скромен :D)
13. Имаш ли модел на подражание?Не
14. Срамежлив/а ли си? А така ли те приемат околните? Носиш ли "маска" пред другите? НЕ, не съм срамежлива и не е необходимо да нося маска пред другите.
15. Имаш ли девиз? Какъв е той? Имам много.
16. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Бил/а ли си влюбен/а? Не
17. Как се виждаш след 15 години (професия, семейство,външен вид и т.н.) Нямам си на идея каква ще съм или каква искам да съм след 15 години. Може и да не съм жива след 15 години, глупаво е да си правя планове.