PDA

View Full Version : ИМА ЛИ КАНДИДАТ- ВЛОГЪРИ?



yonityy
03-27-2012, 16:12
Това е първата ми пусната тема в сайта за това моля да не бъда критикувана, или ако бъда да е по-миличко. (хаха)
За тези, които не знаят какво значи "влогър", това са най-често тийнейждъри, които си създават канал в youtube или vbox и качват клипчета, като целта е забавление. Няма конкретни теми, които се коментират във видеото, даже напротив забелязала съм, че много често в момента на заснемането решават какво да кажат. Идеята като цяло е много готина..та така де, ето го и въпроса ми - има ли доброволци, които биха се навили да започнат нещо подобно? Аз много бих искала, но все още събирал кураж. На тези които им се струва добра идея моля да ми пишат - можем да направим нещо общо.
Благодаря за отделеното време.
пс. надявам се не съм била скучна и досадна :)

pipetko
04-21-2012, 17:23
Аз съм даже и каналче си имам :Р, ама е слаба работа моето :D ...Регни се тука, направих един сайт за Бг влогърите може да ти хареса, ако искаш там ще говорим :))) http://bgvloggers.tk/

Аз съм и админа на сайта :)

yonityy
04-23-2012, 14:19
yeey, razgledah go. mnogo mi haresa, samo ne mojah da razbera kak da se svyrja s teb :/ uj se porazrovih v saita :/

vampiresong
07-06-2012, 12:28
iii..az imam vlog v youtube...iii...mislq, 4e ideqta si e dosta dobra!!

Gabi_P
07-11-2012, 08:31
Интересно е и ти става хоби. Аз съм beauty blogger. Можеш да разгледаш блога ми, ако ти е интересно :)) http://miracleofbeautyandfashion.blogspot.com

weenonas
07-14-2012, 10:55
Аз преди си бях правила beauty channel в Youtube, но нямам хубава камера, а за да набереш публика, най-малкото трябва клиповете да са с добро качество. Така че ще спестявам и когато си купя може отново да се пробвам =]
Габи интересен ми стана блога ти ^^ Ще го следя =]]

yonityy
07-14-2012, 15:52
ДАААА! И мен много ме грабна блога! Много е готин :)

MakOner
07-14-2012, 21:29
Аз мисля скоро време да почна нещо такова, и без тва си нямам друга работа :D

Gabi_P
07-18-2012, 03:49
Благодаря :)) пускайте и вие, ако имате канали или блогове