PDA

View Full Version : НЕУДОБНИ ВЪПРОСИ!!!____



galina_3
03-27-2012, 18:08
Здравейте,какви НЕудобни въпроси ви минават през главата,какви сте задавали,когато сте се зарибявали с някой?Пишете,а с въпросите може и някой да отговаря :P

DownloadVirus
03-27-2012, 18:10
Ще ми пиеш ли лайната ма?

galina_3
03-27-2012, 18:18
Какво разваляш темата с твоите глупости .като си навит сам се оправяй

anonymous708973
03-27-2012, 18:22
Хах, това е интересно, струва си да се помисли...

DownloadVirus
03-27-2012, 18:44
Какво разваляш темата с твоите глупости .като си навит сам се оправяй

Казвам неудобният въпрос...Всичко е по темата..

GreenFairy
03-27-2012, 19:16
"Какво правиш в леглото с тази?" мисля, че е доста неудобен въпрос :D
Иначе стандартните неща - с колко си бил/а? рекорди някакви, размери също? най-странно място/поза/действие като цяло? нещо от което да се срамуваш? нещо, което не би направил/а пак? такива неща... Но в повечето случаи не въпросите са неудобни а по-скоро отговорите.

marilyn
03-27-2012, 19:19
За мен неудобен въпрос е "с колко си била?" иии другият е "ама ти за твоите 19 години къде си научила толкова много?" Некво тъпо ми става като ме питат някои екземпляри такива глупости...

bloodyF
03-27-2012, 19:27
с колко си била
ау като ме питат и ми идва да се хвърля отнякъде
адски неудобно ми е с настоящи/бъдещи да говоря за бивши, независимо колко са те -.-

Sanguine
03-27-2012, 19:35
Неудобни въпроси няма. Има неудобни за изричане отговори ;)
Редовният ни номер на група мои приятели е да си задаваме по-скоро затапващи въпроси. Неудобни стават когато някой не иска да си признае, когато не иска някой от компанията да разбира и понеже се познаваме наистина притеснително добре, ги научкваме и задаваме без срам и без капчица жал. Например да те питат "Изневерявала ли си?", а първият ти и единствен засега приятел да седи в ъгълчето. Ми неудобен въпрос си е,ако честният отговор е "да". Но няма нищо неудобно, ако е "не".
От обичайните "С колко си спал/а?, Правила ли си анален? Ставали ли са гафове по време на анален? На колко си духала?, Правил/а ли си секс със същия пол?, бля-бля", през "Най-извратени...нещо си(например сексуални фантазии,сънища,преживяван ия) и "Би ли правил/а...всякви простотии." до открито просташки въпроси като "Сиси, ти пръцкаш ли си като си сама у вас?", отправен към една вечно ощипана госпожица.
Изкуството на неудобния въпрос е да бъде зададен на точния човек, при точната компания и в точното време.

Много малко въпроси са успели да ме смутят досега, а тези, които са успели, не са били сексуални и винаги зададени от човек, който ме познава достатъчно.

DragonLady
03-27-2012, 20:08
За мен неудобен въпрос е "с колко си била?" иии другият е "ама ти за твоите 19 години къде си научила толкова много?" Некво тъпо ми става като ме питат някои екземпляри такива глупости...


+1

десет буквиииииииии

djipsito
03-28-2012, 00:28
На мен ми е супер неудобно да питам някой пич дали си е бъркал отзад и дали е навит за нещо такова. Така де, неудобно ми е, щото знам че ще спече, под квато и форма да му задам въпроса, а не искам да се получава тъпо, иначе не ме бърка да питам.

DarkTemplar
03-28-2012, 00:50
А да пиПаш бърка ли те? :D

djipsito
03-28-2012, 01:00
Без да бъркам, не.
Бях се запознала с един пич лятото, намерихме общи теми, едно-друго, той сам сподели, че си бърка и, че му харесва да му бъркат. Е, тва малко ме... как да кажа... отблъсна.

DarkTemplar
03-28-2012, 01:06
Скоро една позната ми се оплакваше от същото. Даже спомена, че редовно й отправяли въпросното предложение.

djipsito
03-28-2012, 01:08
То добре, ама чак пък и да ми показва с пръст кво точно прави като си бръкне... блаааааааа

DarkTemplar
03-28-2012, 01:13
Разни хора, разни идиоти. (Алеко Style) ;)