PDA

View Full Version : Не знам кое е по-добре..



neeDaLove
03-27-2012, 19:15
Имах си приятел до началото на този месец. Не бяхме много време заедно, но.. ми беше достатъчно да го обикна ужасно много. Той реши да приключим връзката си.. аз бях съсипана до скоро, но сега се нахъсах да му кажа всичко, защото съм 99%, че все още има чувства към мен.. просто го виждам. Заряза ме, защото е слаб характер и просто не знаеше какво ще стане от там нататък.. страх го беше да не го нараня аз, защото точно този период в който бяхме заедно бях ужасно заета и се опитвах всяка свободна минута да сме заедно, но просто явно той си мислеше, че аз го отбягвам и че не ми пука изобщо за всичко ставащо. Обаче.. на мен ми пука.. и то много. Той явно не осъзнаваше колко много го обичам, а и аз не успях да го покажа достатъчно за краткия период от връзката ни. Сега.. искам просто да му кажа, че все още имам чувства към него и ще очаквам и той да ми каже неговите. Искам да разбера дали да тая надежда за това да сме заедно пак или .. просто да си го преодолея и да си продължа. Именно това, че всеки ден чувствата ми са различни, което не го проумявам. Един ден полудявам без него.. друг ден ми е безразлично. Не сме се отчуждили.. все още си говорим и то всеки ден, но.. просто като не е както преди.. не е същото. Не знам какво да направя вече.. искам да му кажа, но след това започват да се въртят въпросите в главата ми: искам ли отново наистина да съм с него? обичам ли го така както преди? .. като му кажа и ако се оправим той ще очаква много повече от преди.. ще мога ли да му го дам? ще имам ли достатъчно време и нерви за всичко? .. и .. просто се отказвам да му казвам, но после си викам .. трябва да му кажа.. да се изясня и на себе си и на него..

Та моля ви .. помогнете ми.. объркана съм..

paradosou
03-27-2012, 19:19
Щом се чудиш, значи не.
Излизай си с момчета, прекарвайте си готино и не му мисли много-много. Като се появи някой, с когото ти е истински добре, ше го усетиш.

fluffy_^
03-27-2012, 19:27
Е като си 99% сигорна, че продължава да има чувства към теб и ти искаш да му кажеш какво чакаш ? Кажи му а пък каквото стане.Смисъл седни и му обесни че си нямала достатачно време..Пък и той кво очаква да сте 24/7 заедно ли о.О

fenasf
03-27-2012, 19:50
Излезте, то ще си покаже :)

Glamour92
03-27-2012, 20:09
Ако съм разбрала правилно написаното от теб,момчето се е доверило на инстинкта си за самосъхранение,тъй като навреме е схванал,че не си готова да се обвържеш.Поне не и с него.Решил е,че е най-разумно да си бие камшиците и да офейка,преди да се е привързал към теб и ти да се сетиш,че вече "не го обичаш както преди".

Така-моят съвет е да подходиш една идея по-сериозно,да помислиш какво в крайна сметка искаш и едва тогава,когато си убедена,че това,което ще излезе от устата ти е истина,да го потърсиш и да му направиш едно хубаво признание.

Не е хубаво да си играеш с хората на иди си-ела си.А фактът,че си толкова разколебана може и да означава,че се самонавиваш(много вероятно,предвид това,че си го обикнала,по твои думи,само след няколко дни)-тоест много ти се иска да се влюбиш в някого-толкова много,че на моменти ти се струва,че наистина си намерила човекът,който търсиш.
Но това не е така и ти вътрешно си наясно с това-тъй като това обаче ще значи,че трябва да започнеш търсенията си отначало,отричаш.

Предполагам,че е така-помисли си добре,ама наистина много добре и едва тогава прави,каквото ти е на сърце.

neeDaLove
03-28-2012, 16:53
Ако съм разбрала правилно написаното от теб,момчето се е доверило на инстинкта си за самосъхранение,тъй като навреме е схванал,че не си готова да се обвържеш.Поне не и с него.Решил е,че е най-разумно да си бие камшиците и да офейка,преди да се е привързал към теб и ти да се сетиш,че вече "не го обичаш както преди".

Така-моят съвет е да подходиш една идея по-сериозно,да помислиш какво в крайна сметка искаш и едва тогава,когато си убедена,че това,което ще излезе от устата ти е истина,да го потърсиш и да му направиш едно хубаво признание.

Не е хубаво да си играеш с хората на иди си-ела си.А фактът,че си толкова разколебана може и да означава,че се самонавиваш(много вероятно,предвид това,че си го обикнала,по твои думи,само след няколко дни)-тоест много ти се иска да се влюбиш в някого-толкова много,че на моменти ти се струва,че наистина си намерила човекът,който търсиш.
Но това не е така и ти вътрешно си наясно с това-тъй като това обаче ще значи,че трябва да започнеш търсенията си отначало,отричаш.

Предполагам,че е така-помисли си добре,ама наистина много добре и едва тогава прави,каквото ти е на сърце.

И ти си права и то почти във всичко, НО.. в началото наистина се самонавивах, но с течение на времето аз наистина го заобичах и то много. Просто не съм достатъчно стабилна точно в чувствата си, защото ужасно ме нарани като постъпи така с мен.. можеше да си поговорим да ми каже кое не му харесва и т.н. и да си е всичко както трябва. Не не съм го заобичала за няколко дни.. може би за повече от месец беше.. Самото нараняване някак ме разколеба.. сега мен ме е страх, че ако всичко се оправи той няма да си каже какво става, а аз все пак не чета мисли и пак ще се случи същото.. Но се реших.. ще му кажа какво чувствам и то в най-скоро време!!