PDA

View Full Version : Групово пазаруване! :)



CantBeTamed
03-27-2012, 19:59
Здравейте хора! Аз(както и повечето момичета предполагам), мразя, когато видя някой с дрехи като моите, пък и търся различни и оригинални неща, което много ме кара да харесвам онлайн пазаруването. Имам карта, но вече смятам да не я използвам(причини няма да обяснявам). Таа...има много сайтове, в котоо има много хубавии и евтини неща, нооо доставките са много високи. Затоова имам идея да се събираме хора за различни сайтове и да поръчваме заедно. Ето аз как си го представям да стане: Някой поръчва нещата и плаща с неговата карта, нещата пристигат на неговия адрес, а оттам той ги праща на останалите с еконт например и при получаване другите си дават дължимата сума. Да, малко объркано става с това да се изпраща по еконт и т.н., но пък да се надяваме, че някой ще се навие.
Обмисляла съм също почърки от американски сайтове (forever21, victoria's secrests, etc), но за там нещата ще станат по-трудно, пък и по-малко хора ще са навити според мен. Но все пак има начин. Ето чрез този сайт например: http://www.buynowfromusa.com/ ... На мен поне ми изглеждат надеждни нещата...Абее...ако има желание, имаа и начин.
Също така има много хора, които се занимават с поръчване на неща и досатавяне и т.н.

Предлагам също тук да се пишее, когато хората сее събират за поръчки (от най-различни магазини),за да не се налага да преглеждам поотделно темии за различни магазини ии накрая да се окаже, че съм изпуснала крайния срок за поръчката и т.н...*нее можах да го обясняя добре, нооо надявамм сте разбрали*

Надявамм се да харесате идеята на темата. :)

FuckingFreak
03-29-2012, 11:36
Едва ли някой ще се навие. И forever21 имат европейски онлайн магазин.

CantBeTamed
03-30-2012, 19:24
Ами в други теми съм виждала хора, които са се организирали така, само дето трябва да ходиш по различни теми да ги търсиш, а много по-удобо ще е според мен да се пишат всички тук. А кой е европейскията магазин на forever21, защото аз за първи път чувам за такова нещо...

TheBeliever
03-30-2012, 19:29
Не знам кой ще се навие да заплати поръчка на десетки непознати хора, надявайки се после тези същите хора да си платят поръчаните стоките.

FuckingFreak
03-30-2012, 19:54
^+1
Ами бях мяркала сайт на forever21 с валута в евро, което ме наведе на мисълта, че е европейски. Може и да съм се подвела.

LoveMac
03-31-2012, 09:48
Даммм имат европейски сайт както и магазини в Европа...Живея в Белгия и ми е любимия магазин ^^, отвориха го наскоро..