PDA

View Full Version : Защо никой не пише в раздел политика?



ForTrant
03-27-2012, 21:16
Вярно, че сте заспали, но чак толкова ли?

dimitar_ak
03-28-2012, 05:19
Защото ще трябва да се прекръсти на раздел WC :D

TheBeliever
03-28-2012, 07:44
Защото е сайт за тийнейджъри, а средностатистическият тийнейджър не се интересува от политика?

x7aZzy
03-28-2012, 08:53
Защото и да пишем, и да не пишем - файда никаква. Положението в държавата (и не само политическото) няма да се оправи с няколко поста в някакъв си форум. Аз лично не пиша, защото не обичам да си губя времето (съответно думите) със загубени каузи.

ForTrant
03-28-2012, 08:56
Защото и да пишем, и да не пишем - файда никаква. Положението в държавата (и не само политическото) няма да се оправи с няколко поста в някакъв си форум. Аз лично не пиша, защото не обичам да си губя времето (съответно думите) със загубени каузи.
Вертикалната кома е доста често срещано явление, както виждам.

x7aZzy
03-28-2012, 10:53
Ти пък чак сега ли го забеляза? Често срещано явление е, и също така никак не е ново.

А ако искаш да намекнеш нещо, направо си го кажи - аз лесно не се обиждам. Особено пък от хора, които пишат по форумите. Относно политика. Не съм веща в тази сфера, но ме поправи, ако греша - политиката беше действието на управление, нали? И щом си толкова "буден" на тази тема, защо си чешем езиците?

Нали се сещаш: действията > думите.

Аз ти казах защо не пиша в раздел политика - не виждам смисъл от писане. Предпочитам да направя нещо, отколкото да пиша за него. Освен това политиката не ме влече, даже ме отблъсква. Следователно не ставам за политически деец, което явно значи, че съм "заспала". Ако това те успокоява, окей. Ще го преживея.

Chacho
03-28-2012, 12:00
Защото се винаги се включва по някой като ForTrant и се получава надвикване. След като видях аватара ти и няколко коментара въобще се отказах и да ти отговарям, ако се чудиш все още. В безмислени спорове за доказване на кой е по-по-най нямам сметка да влизам. Във форумът има достатъчно място да си пишеш критика, ако имаш желание - отвори си теми в раздела. Ма отсега ми е ясно на коя гара ще спре тоя влак.

ledenakrasota
03-28-2012, 12:24
Защото се винаги се включва по някой като ForTrant и се получава надвикване. След като видях аватара ти и няколко коментара въобще се отказах и да ти отговарям, ако се чудиш все още. В безмислени спорове за доказване на кой е по-по-най нямам сметка да влизам. Във форумът има достатъчно място да си пишеш критика, ако имаш желание - отвори си теми в раздела. Ма отсега ми е ясно на коя гара ще спре тоя влак.

++++++++++++++++1


Всички говорим и много знаем, но файда никаква! :P

michel1
03-28-2012, 12:32
Щото тези, които най-много разбираха от политика - BERCUT (руснака) и един друг (викаха му спасителя заради аватара) не му помня ника май беше Chacho спряха да пишат.

Chacho
03-28-2012, 22:11
Щото тези, които най-много разбираха от политика - BERCUT (руснака) и един друг (викаха му спасителя заради аватара) не му помня ника май беше Chacho спряха да пишат.

По-скоро амк933, с който спореха за Америка срещу Русия. Плюс още няколко интересни люде.

ForTrant
03-29-2012, 08:26
Аз на чачо му писах лично съобщение, защото беше писал, че симпатизира на бойка борисова и цецко цачев защото те били направили много вярни неща, та писах му аз лично а той се уплаши и се покри и не искаше да ми обясни какви неща е направила бойка борисова.

Chacho
03-29-2012, 10:59
В по-горния раздел спореше дали се пише Наполи или Неапол. Затова нямам намерение да коментирам.

ForTrant
03-29-2012, 12:13
Ами простите хора нямат мнение, простено ти е, не се притеснявай, няма проблеми.

x7aZzy
03-29-2012, 21:44
Значи тези, които отговарят на въпроса ти, но не ти отърва, са заспали или прости, така ли да разбирам?
Ох, как може да има толкова ограничени хора! Не ми отговаряй.
В настроение съм да хапя и ако не дадеш смислени аргументи или поне някаква обосновка за нападките, не си прави труда да обиждаш. Безсъдържателно е.

Irti
03-31-2012, 19:18
Какво пък вие се палите на някакво нещастие скапано, което си е сложило Станишев за аватар?

Charles Bukowski
04-02-2012, 07:17
Вярно, че сте заспали, но чак толкова ли?

Готин аз само като ти видя профилната снимака и ми става ясно че няма как да пиша в темата ..

ForTrant
04-02-2012, 07:41
Много интересни са последните 2 мнения, герберите са много уплашени вече, все пак остава 1 година до изборите.

LunaTriCk
04-02-2012, 13:19
Защото е пълна загуба на време. Винаги има някой, който пише, че в България е мизерия като даде за пример Германия или Швейцария, друг ще каже, че ББ е виновен, трети ще го защити като каже, че те всички са крадци, друг ще сподели за мечтата си да емигрира и мие чинии "на Запад", защото е по-доходоносно от 2/3 от работните места тук и в крайна сметка всеки ще си говори неговото си със заучените си реплики.
Другата причина е, както казаха това е тийн форум и представа на пишещите за политическа обстановка в държавата идва от едно единствено място - родителите им, които съм 90% сигурен, че едва ли са политолози и обсъждат Народното Събрание на вечеря.
Така, че ForTrant, за твое съжаление няма да дочакаш да пуснат подходящата тема, за да успееш да си копираш цитатите от други форуми.

ForTrant
04-02-2012, 13:36
Така, че ForTrant, за твое съжаление няма да дочакаш да пуснат подходящата тема, за да успееш да си копираш цитатите от други форуми.
Срам, че си сложил аватар на любимия ми сериал, можеш ли да кажеш какво съм копирал?

LunaTriCk
04-02-2012, 13:52
Първо, говоря в бъдеще време.
Второ, не го разбирай буквално.

ForTrant
04-02-2012, 15:08
Значи да разбирам, че си врачка? : )

LunaTriCk
04-02-2012, 15:12
Не е нужно да си врачка, за да познаваш хората : )

ForTrant
04-02-2012, 15:16
Е как искаш аз да се съглася с теб след като казваш, че ме познаваш и казваш какво ще правя, аз това, което го пиша го знам и го мисля и винаги говоря с аргументи, според мен само се закачаш.

Ukhtar
04-02-2012, 17:06
Kви аргументи бе, готин?

Разсъждаваш еднопластово, не отразяваш позицията на другите, като вадиш отделни думички и се хващаш за тях.

Вземи си смени тоя аватар, че ми се драйфа...

draid
04-27-2012, 21:24
В интерес на истината не съм забелязал такава тема, но като ти гледам аватара и ми се догажда, така че не мисля че ще има за какво да си говорим.

ForTrant
05-02-2012, 11:57
Защо ви се догажда? Сега по-добре ли сте? Станишев е много умен и умерен човек, за разлика от бойка борисова, моля ви, тая страшна пропаганда през последните 3 години относно "лошата" тройна коалиция ви е промила мозъка.

MagicSmiles23
05-02-2012, 18:51
Не ни лъжи.Всички познават лизогъзеца Станишев.Бойко е най-добрия!

toad
05-02-2012, 19:31
Защо никой не пише в раздел политика?

Що за въпрос човече :D

EDIT : ForTrant , не знам на каква възраст си и защо толкова се радваш на хамстера , но това , че бил умен какво значение има можеш ли да ми обясниш ? А и как прецени , че е умен ? Малко ми прозвуча като бабата на един приятел , която харесваше Гошко (Първанов) , защото говорел добре по телевизора . :D Чаткаш ?

draid
05-02-2012, 20:11
Защо ви се догажда? Сега по-добре ли сте? Станишев е много умен и умерен човек, за разлика от бойка борисова, моля ви, тая страшна пропаганда през последните 3 години относно "лошата" тройна коалиция ви е промила мозъка.

Защото такива като него докараха държавата до просешка тояга. Не те знам на колко си години, но очевидно БКП-то на теб ти е промило мозъка. Това че и Герб не са стока изобщо не означава че от Станишев става нещо. Това че си направиха гушите всички за толкова години и пак се тикат да управляват и да са напред. Срещу светата троица имаше десетки вотове на недоверие, а те излизаха и се пъчеха колко много са направили. Мишки са всички, не ми хвали изобщо Станишев. Той и Доган е лисица, ама тва не означава, че е направил нещо в интерес на народа.

Едит: И ако си мислиш, че тройната коалиция е управлявала добре, нямам какво повече да ти кажа. Нагледах се на управлението и на Костов и на Станишев и на Тройката, та не ми говори.

ForTrant
05-04-2012, 06:26
Не ни лъжи.Всички познават лизогъзеца Станишев.Бойко е най-добрия!

С кое е добър? Понеже нямам желание да водя такива спорове - http://vbox7.com/play:77b85a2952 - хубаво е да гледате и да слушате внимателно, господин Орешарски говори в цифри, а цифрите нямат цвят.

И май обърка гъзолизеца - няма по-голям гъзолизец на usa/ ес от другарката бойка борисова. Хубаво е да знаеш, че по времето на господин Станишев всяка година оставяха резерви, които се трупаха, които останаха наследство, защото резерва на държавата 2005 - 4 милиарда, а 2008 - 8 милиарда, вмомента резерва е около 3 милиарда!? Дай да видим кой краде а?

draid
05-04-2012, 09:46
Няма какво да ми обясняваш, живял съм и при Станишев, нищо хубаво не съм видял от тяхното управление, сляпото залитане по дадена партия не е нищо ново, но от страни приличаш на някоя стара червена бабка, която знае само БСП и за нея то е свято. Вероятно си и от такова семейство и това несъзнателно ти е насадено. А цифрите може да нямат цвят но много лесно се манипулират, щом до сега не си го разбрал много жалко.

ForTrant
05-04-2012, 11:59
Още един пробит мозък от продажните медии и бащицата бойка борисова.

DS
05-04-2012, 12:10
Такам...
1. Само като видя аватарчето... ми идва на ум, че това е няква куца пропаганда! (бас държа, че си ЧЛЕН на партията)
2. Никой не пише за политика защото, всички знаем за кво става дума!
3. Единствено да псуваме и да нареждаме разните дебели чичковци, които ги боли уя за нащо мнение... не върви!
4. Излишни спорове без НИКЪВ резултат!
5. Към автора - намери си работа и жена, не следвай примера на аватарчето си! :D

draid
05-04-2012, 12:11
Още един пробит мозък от продажните медии и бащицата бойка борисова.

Нещо си в голяма грешка, аз новини рядко гледам и още по рядко им вярвам. Да не говорим че не симпатизирам ни най малко на Бойко Борисов. Аз съм безпартиен. Виж ти обаче си чист, както се изрази ти пробит мозък и на следващите избори не забравяй да се наредиш рано сутринта с бабите за да подкрепите червения си лидер, на който сляпо вярвате и симпатизирате, въпреки, че неговото управление се доказа като неадекватно и ненадеждно. А за Белене не гледай какво говорят на конференциите. Не знам дали си на ясно, че Ядрен реактор трябва да има осигурена минимална консумация за да може да функционира правилно. Белене от край време е пълна глупост сътворена от твоите кумири. Най-правилното решение е да се преустроят и въведат в действие 1-4 блок на козлудуй, да не говорим, че има площадки за още 2 блока.

Едит: Не аз имам за аватар някой идиот чиято цел е единствено да си напълни гушката. И ако ми отговориш как аджеба Станишпев стана милионер ??? Или е давал консултантски услуги като Доган за по някой и друг милион лева, без дори да знае какво консултира.

Chacho
05-04-2012, 13:19
Орешарски е умен човек, тва няма да му го отрека. Не знам обаче защо не коментира бюджетния дефицит, където се наблюдава обратната тенденция през годините? Защо не се коментира кредитния рейтинг? А не беше ли Орешарски този, който повтаряше "криза няма да има, криза няма да има"? Кой харчи милиарди за Белене без да имат сигурни инвеститори?

В интерес на истината обаче, ГЕРБ наистина имат сериозни спънки тази година. Много неща казаха, изглеждаше, че ще изпълняват, но направиха няколко крачки назад. Ще видим кво ще се случи с прословутата фискална дисциплина до края на мандата им.

Както и да е. Наблюдавам някъв стремеж да се обсъждат нещата от гледна точка на това, какво е настоящето. Интересува ме отклоненията как ще се отразят в дългосрочен план, а не съм експерт да прогнозирам. Мога само да чакам. Оттеглям се от дискусиите.

DarkTemplar
05-04-2012, 13:44
ForTrant, ти си като сектант или казано по народно "едно си баба знае, едно си бае". С развален телефон спор не се води, още по-малко пък на тема политика. Имам чувството, че си някъв закъсал младеж, който отскоро се вълнува от обществено-политическия ни живот и се е хванал за любимата партия като удавник за сламка. Наистина нямаш идея колко удобни и лесно манипулируеми са хора като теб.

Чачо, почти всеки български политик от която и да е партия е специалист в популизма и демагогията, затова винаги изтъкваме "нашите приноси и чуждите минуси", а не споменаваме "нашите минуси и чуждите приноси". ;)

Chacho
05-04-2012, 13:58
Така е, моите въпроси са по-скоро реторични. Това, което ме притеснява е, че всяка партия си развява собствени цифри, които не знам откъде копаят, но се пишат пространни житиета върху тях.

Колкото до Фортрант, не е като фанатиците, които са под път и над път, независимо от цвета. Но аз на думите на Серьожата, на репортерите от канал 3 и СКАТ, и конференциите на БСП не мога да се доверявам. Нямам против да чуя позицията им, но не мога да я приема за аксиоматична истина.

Ukhtar
05-05-2012, 09:47
http://www.youtube.com/watch?v=lVoAU6P4io4

Този пичага е сигурно единственото, което гледам от умрялото шоу, но успява да предаде доста точно положението с държавата и дмеокрацията.

http://www.youtube.com/watch?v=Z6XvFdaGYlM&feature=related

И за боко.


А Канал 3 е малка телевизия, което всъщност отчасти означава по-голяма независимост и евентуална меродавност.

MagicSmiles23
05-06-2012, 18:40
С кое е добър? Понеже нямам желание да водя такива спорове - http://vbox7.com/play:77b85a2952 - хубаво е да гледате и да слушате внимателно, господин Орешарски говори в цифри, а цифрите нямат цвят.

И май обърка гъзолизеца - няма по-голям гъзолизец на usa/ ес от другарката бойка борисова. Хубаво е да знаеш, че по времето на господин Станишев всяка година оставяха резерви, които се трупаха, които останаха наследство, защото резерва на държавата 2005 - 4 милиарда, а 2008 - 8 милиарда, вмомента резерва е около 3 милиарда!? Дай да видим кой краде а?
Затова,аджаба Станишев стана милионер.Щот оставяше резерви. :Д

draid
05-06-2012, 19:55
Единственото наследство което Станишев СИ е оставил са милиони левове в швейцарски банки. Само ми е интересно защо тавариш Fortrant спря да защитава тезата си.

storex
05-30-2012, 19:54
Такам...
1. Само като видя аватарчето... ми идва на ум, че това е няква куца пропаганда! (бас държа, че си ЧЛЕН на партията)
2. Никой не пише за политика защото, всички знаем за кво става дума!
3. Единствено да псуваме и да нареждаме разните дебели чичковци, които ги боли уя за нащо мнение... не върви!
4. Излишни спорове без НИКЪВ резултат!
5. Към автора - намери си работа и жена, не следвай примера на аватарчето си! :D

Благодаря, че ми спести от времето, щото бих написал същото ;)))
Аз все пак ще отговоря на автора, който е поставил въпрос. Никой не пише в раздел политика, защото е безмислено, защото съберат ли се да коментират двама души, ако единият е привърженик на тоя мазник, дето си си го сложил на аватара, ще стане нещо страшно и до бой ще се стигне сигурно :)))

error92
05-31-2012, 01:37
То като няма държава...за каква политика искаш да пишем ?