PDA

View Full Version : Какво мислите че ще стане ?



whoiammm
03-27-2012, 22:01
Здравейте ! Значи положението е следното. Момичето което супер много харесвам и познавам от 1 седмица някадее. Днес ме питаа кого харесвам ! А на мен преди това нейната приятелка ми каза че тя ме харесвала и ме пита дали аз я харесвам и аз казах Да ..! И сега с нея се разбрахме че утре ще и кажа кого харесвам и тя на мен! Мислите ли че това ще съм аз ? Преди това аз и казах че искам да излезем на кафе само двамата и да и кажа там но тя каза че иска да е с компанията и имало време ! Незнам какво трябва да означава това но даноо да стане нещоо вие как мислите ще получа ли този отговор който искам ?

ForTrant
03-27-2012, 22:06
Не мисля .....

Chacho
03-28-2012, 12:44
Здравейте ! Значи положението е следното. Момичето което супер много харесвам и познавам от 1 седмица някадее. Днес ме питаа кого харесвам ! А на мен преди това нейната приятелка ми каза че тя ме харесвала и ме пита дали аз я харесвам и аз казах Да ..! И сега с нея се разбрахме че утре ще и кажа кого харесвам и тя на мен! Мислите ли че това ще съм аз ? Преди това аз и казах че искам да излезем на кафе само двамата и да и кажа там но тя каза че иска да е с компанията и имало време ! Незнам какво трябва да означава това но даноо да стане нещоо вие как мислите ще получа ли този отговор който искам ?

Са ше ма нападат, че ти промивам мозъка, ма мисля, че й липсва тръпка. Сигурно има някакъв интерес към теб, но не чак толкова голям. Не се хвърляй с рогите напред, понякога връщай една крачка назад, за да има смесени чувства и да се чуди, иначе ще й е скучно. И, ако наистина я харесваш, не се интересувай от нейния отговор, ми действай! Да излезете и да й кажеш там, е като директно заявяване, че си неин. Очевидно е, че нея ще избереш, от къв зор иначе ще я викаш само двамата да отидете? Можеш преди това да й загатнеш за някое друго девойче, да се чуди дали някоя няма да я детронира. Офертата за кафе е да се забавлявате, не да гледате "Предизвестена смърт". "Прекарвам си яко с теб, искаш ли да излезем на кафе?" Неангажираща среща, пък чувствата - както дойдат, оставяш й вратичка да се измъкне, ако не й хареса с теб, а оставяш и за себе си същата. Ще има усещането, че нещата се случват естествено.

umri
03-28-2012, 13:40
Като сте само двамата и си говорите й кажи:

"Виж, харесвам нещо в теб. Ясно ми е, че и ти ме харесваш, но не съм сигурен дали ще се получи между нас. Понякога правя глупости и не искам да ти нараня чувствата."

Ако не можеш да държиш контакт с очите, то поне първите 1-2 изречения я гледай в очите без да изместваш погледа си. Като ви слушам ква сте детска градина, 100% ще се върже на тва, ако й го кажеш.

sexybanichka
03-29-2012, 12:36
Оле .. до колкото разбирам това всичкото е по скайп или там дето си пишете .. За мен това е много глупаво . Всеки е смел по тия чатове . В повечето случаи , след като излезете тя или ти се държи много по различно . Затова ако има нещо да си казвате го направете на живо или поне по телефона ;д А какво ще стане не знам .. трябват повече разговори според мен се пак я познаваш само от седмица ..

bubence
03-29-2012, 18:00
За една седмица не можеш да разбереш дали харесваш едно момиче. Поопознайте се и тогава и предложи да излезете на кафе. Трябва да я заинтригуваш по някакъв начин.. апък като гледам, че сте с "казванките" от сорта на "тя те харесва, а ти харесваш ли я" и ми става ясно, че сте малки... :))) Успех все пак !

someonlikeyou
03-30-2012, 11:43
еми ... от 1 седмица се познавате , според мене може да сте си симпатични един на друг , но за харесване е малко рано да се каже :-) Късмет все пак

k0rn
03-30-2012, 12:41
Охх, мой човек това се нарича ПРИВЛИЧАНЕ и е напълно нормално да те сърби пишката и да искаш да правиш секс. Това е просто поредното "харесване", от което нищо няма да стане.