PDA

View Full Version : Мразя яя ;[[



guMss
03-28-2012, 08:06
Сигурно към 70% от форума имат моя проблем, а именно проблема "With my best friend се мразим at the end".Мии на мен ми се случи следното...С едно момиче се знаем още от яслите,живяли сме в един квартал 5 години,винаги сме били заедно и т.н. и т.н. ... За сега ОК,но миналата година в класа се премести едно момиче...грозна,пъпчасала,д бела...обаче се оказа голяма интригантка...и така с тази която се познавам oт бебе буквално се хванахме за косите.После не знам дали заради онaя пъпчива свиня или заради някой друг тя се превърна в пълна к**ва...Напоследък толкова й е ,,пълен,, сутиена че докато върви падат чорапи ;дд.20 тона грим ... а като ми се усмихне нагло седнала в скута на некое момче ми иде да я удуша!!!Допреди няколко месеца се опитвах да и налея мозък в главата,да си я върна ... Нищои не постигнах + тва ми взе сичко ... ни и стига че половината град е минал през нея , качва некви снимки как се мляска с гаджето на всичкото отгоре в феиса не спира да лепи глупости за мен и да ме тагва на кви ли не снимки...Вече толкова я мразя чве не мога да се позная!!!Къде отиде онова винаги щастливо момиче което винаги беше до мен !?! Сега искам да и върна всичко тъпкано,без да я обиждам или нш такова ... искам да я унижа пред всички на които е пуснала и пред всичките ми ,,приятели,, които тя ми отне !!! И некви идеи за ония циреи заради които стана всичко...

DieselBlood
03-28-2012, 16:37
Алоооооооо,ти с какво си по-добра от нея,а??Май някой има прекалено високо мнение за себе.

whitechocolate
03-28-2012, 17:13
Какво точно имаш предвид? Завиждаш на другото момиче или то е заело мястото ти, или какво ... ? Уточни!

guMss
03-29-2012, 21:34
Никъде не съм казала че ми е заела мястото даже напротив.Просто ми писна от нея и искам някак си да я вразумя,само че нищо не се получава и вече полудявам...

guMss
03-29-2012, 21:36
Алоооооооо,ти с какво си по-добра от нея,а??Май някой има прекалено високо мнение за себе.

С какво ли??Ми например с това че се дуржа ормало за момиче на моята вузраст и никои не ме нариче аиде да не казвам как в лицето...а наи-лошото е че тя се гордее с това в което се е превърнала...

Chacho
03-29-2012, 23:35
Спокойно мога да заявя, че си кръгъл идиот, дори за възрастта си.

dPa3HuTeJl
03-30-2012, 06:05
Нека ти кажа нещо, ти с НИЩО не си по-по от нея. Дори мисля, че момичето е повече от теб, защо ли? Защото както ти я описваш, явно тя се е приела каквато е и не и пука какво мислят кифлите за нея. Ако ти беше на нейно място до сега да си се обесила сигурно. Не мога да определя как точно стоят нещата, защото не съм там, но аз мисля, че тя е много по силна от теб психически,така,че не я плюй във форумите.

Nqkuf
03-30-2012, 14:28
На колко си?

Chacho
03-30-2012, 15:26
На 10-12, на колко да е..

1Пуканка1
03-30-2012, 17:49
..А с какво точно трябва да ти помогнем..нещо не разбрах????

just-girl
03-30-2012, 17:58
Мисля, че проблема е в теб. Имаш прекалено голямо самочувствие и така, като ти чета глупостите може би наранено его и се опитваш да получиш одобрение, и някак си да докажеш на куп непознати, че ти си нещо повече от нея и то само защото може би някъде вътре в себе си знаеш, че не си. Може би на нея обръщат повече внимание от на теб или те е провокирала с нещо, но това далеч не значи, че е нищожество. Само по начина, по който я плюеш мога да си представя що за човек си. Жалко.. :)