PDA

View Full Version : Одеве на гребната база



EinGutesKind
03-28-2012, 16:29
Две момчета караха лодка, и по алеята един чичко - треньорът им, караше колело и постоянно ги навикваше, крещеше, тва така трябвало, онова така .... още малко щеше да скочи във водата, за да ги набие :lol: Как може да има толкова изчаткали хора, и други, които са склонни да търпят такова отношение :( Всички треньори ли са такива диваци :(

EinGutesKind
03-29-2012, 15:28
Верно че сте мързеливи и по цял ден сте във форума, ама все някой трябва да е тренирал като малък :lol:

cherinka
03-29-2012, 19:17
и ти да си треньор, даскал или възпитаващ и ти ще ни третираш като малки боклуци ВСИЧКИ. :Д

EinGutesKind
03-29-2012, 19:21
Аз ще съм даскал, ама няма да крещя като ненормален :lol: има по-цивилизовани начини, а в случая тези деца си караха лодката най-нормално, и не заслужаваха тия крясъци

ImmortalSportFreak
03-29-2012, 19:26
Има хора,които обичат да си изкарват нервите вкъщи на другите. Или пък не е доволен от ниската заплата. И въпреки всичко нито учители,нито инструктори,нито лекари,касиери в магазините и т.н. имат правото да се отнасят лошо и да крещят на хората... щом са избрали тая работа,ще работят и това е !

Тъпо е,да,и най-тъпото е,че не се взимат мерки за тая работа.. о.О

cherinka
03-29-2012, 19:44
Има хора,които обичат да си изкарват нервите вкъщи на другите. Или пък не е доволен от ниската заплата. И въпреки всичко нито учители,нито инструктори,нито лекари,касиери в магазините и т.н. имат правото да се отнасят лошо и да крещят на хората... щом са избрали тая работа,ще работят и това е !

Тъпо е,да,и най-тъпото е,че не се взимат мерки за тая работа.. о.О
Ако ми дойде такъв клиент като теб, с адското самочувствие, ще го бия и ще го е.а. Е.ала съм ти и държавната работа, и 300та лв.

То е ясно, че държавниците не бачкат само това. Но мозъкът ти е пилешки, за да наблягаш на цифрата, която взимат. : )