PDA

View Full Version : Да намерим дом на тези сладури защото всяко живо същество се нуждае от дом и топлина



katievtimova94
03-28-2012, 17:03
Пиша тази тема,защото съм много разочарована то хората! Сраницата във Фейсбук Animal Hope Bulgaria - Varnа прави всичко възможно , за да намери дом на всяко едно бездомно сладурче ! Моля ви посетете страницата , харесайте , разгледайте , ако някой има възможност и сърце нека да помогне много хора имат сърца и помагат и аз бих помогнала , но вече имам две кучета !!! Да,Да даа знам сега всеки ще си помисли тя тази не иска да вземе куче и си прави оправдания и ни кара да ги вземем ние ..... Не е така много бих искала да приютя 100000 кучета в дома ми , но най-големия проблем е ЖИВЕЯ В АПАРТАМЕНТ ако живеех в къща бих си взела всички кучета , но понеже нямам тази възможност ви моля за помощ! Много ще съм благодарна ако някой помогне малките сладури .. аз не държа тази страница , но просто хората в нея се молят така както аз на вас и ако 10 човека имат големи и добри сърца ще и си вземат по едно животинче ще има 10 спасени живота и 10 човека , които могат да се гордеят със своята постъпка ! Много ще съм ви благодарна ако помогнете !! Пищете мнения в темата !!!! А ако случайно и вие имате други животни и не можете да си позволите разпитайте свои познати и близки !!! Много ви благодаря ! Чакам мнения !!!!! :)

katievtimova94
03-29-2012, 06:36
Ето ви линк към страничката http://www.facebook.com/animal.hope.bg

mMemories
03-31-2012, 17:41
Бих помогнала и аз, но също живея в апартамент а у нас е като зоологическа градина ;хх *рибки, папагал, хамстер, заек, чинчила*