PDA

View Full Version : Какво да правя?



yorkfield
03-28-2012, 19:45
Здравейте, пиша тук, защото няма кой да ми даде съвет . Значи има едно момиче с което се познаваме от около 3.5, 4 години. Имали сме хубави и лоши моменти, казвали сме си неща които на никoй друг не знае, 3 пъти ходихме като и 3-та пъти тя искаше да тръгнем и тя ме оставяше, но аз съм яко хлътнал и немога да я забравя. Карали сме се доста често все заради някакви нейни глупости и за да не стоим сърдити все аз отивах да се извинявам, нищо че не съм виновен. Та наскоро всичко си беше ОК, уж си бяхме приятели всичко както трябва казах си че няма повече да се занимавам с нея и ще сме само приятели. Една вечер обаче тя ме извика в другата стая уж да видела какво ще кажат другите ако се махнем заедно замалкo. Както си говорехме, изгаси лампата и почна да ме целува, спря без да каже и дума си излезна и отиде при другите. След това ми писа съобщение по телефона че не знаела защо го направила това и да го забравим, казах и Добре. След това около една седмица тя се държеше доста особено с мен постоянно гледаше да е покрай мен, не спираше да се закача, съобщения и разговори по цял ден и така аз си помислих, че може би пак иска да се съберем, защото това не беше нормалното и държание. И така една вечер алкохола ми дойде в повече и започнах да и говоря колко много я обичам, как няма да спра да се боря за нея че не мога без нея и такива бодобни. Гледаше ме едно такова стреснато и ми каза че била нямала чуства към мен, обичала друг, по едно време се разрева и си тръгна без да каже нищо. На другия ден и се обадих да я питам дали всичко е наред и няма проблем за нещата които и наговорих. Първо забелязах че говори по съвсем друг безразличен и гаден начин и ми казваше че няма проблем всичко ще е както преди. И така тя започна да се държи отвратително с мен от тогава. Постоянно ми говори на въпреки, кара се с мен за глупости, обижда ме, ако и пиша СМС или не отговаря или с 1 дума и тем подобни работи - обратното на това което беше преди. Тая седмица пак започна да ми се прави нещо и и казах , че повече няма да и проговоря и тя ми е сърдита. Ако аз не предприема нещо ще си останем така. Ако я питам какво и има ми казва ми казва няма значение и затваря телефона и не вдига. Какво да правя незнам да спирам ли да я търся изобщо или .......На 14 е :Д
Оле, то стана малко дългичко, ама ще ме прощавате .

Goddess
03-28-2012, 20:52
Трябваше да започнеш с това, че е на 14...Дано и ти не си на повече от 15, иначе срамота.

assd
03-28-2012, 21:38
аз 14 го видях първо, набито око имам :D не четох, но вярвай ми, ще ти мине!

valdesbg
03-28-2012, 21:41
А щом е на 14 хич няма и да го чета. Ще порастнете и ще ви мине. Квото и да е станало.

djipsito
03-28-2012, 22:32
Няма смисъл, пич. По-добре не се унижавай повече. Тая малката не знае сърби ли я, боли ли я и си играе с теб. Ако не искаш да й търпиш гадното държание, спри да я отразяваш.

assd
03-28-2012, 22:35
спри да я отразяваш.

Това ще да е нов модерен сленг "да я отразяваш", срещам го за втори път за последните 15 минути :D добре, че съм тук, за да се науча малко

Veka33
03-31-2012, 02:02
Заебаваш я :д И тя не знае какво иска. Да не ти пука въобще като се държи като такава.. да не казвам

zodiac97
03-31-2012, 05:51
Честно да ти кажа, и аз съм г/д на тези години и понякога изобщо не знам как да се държа и какво трябва да правя в подобни ситуации и съм имала страшни издънки. Не знам ти на колко си, ама.. Тя определено още не си е с акъла. :D Просто няма опит все още, не знае как би трябвало да се държи - студено и безразлично, или приветливо и дружелюбно. Контрастът в настроенията при нея е особено голям..

marilyn
03-31-2012, 17:13
Абе изобщо не се занимавай с тая лигла... както каза някой преди мен не знае сърби ли я, боли ли я...
Спокойно, ще ти мине... малки сте още, имате много хляб да изядете... ;)

bebeemalko
04-01-2012, 22:14
А според мен тя не те харесва(вече!, преди може, но след дългата ви връзка тя все пак е съхранила нещо от тази връзка) и вече просто те има за "нещо като приятел", но си е мислела, че ще и се връзваш винаги, понеже е знаела че я харесваш. НО след това ти си признал твоите чувства! От които тя се е стреснала, понеже едва ли е очаквала такова нещо... Иииии понеже е на 14 и познава повече фейсбук, отколкото разговорите лице в лице, не е знаела как най-правилно да постъпи. бтв няма смисъл на се занимаваш вече с нея. Млад си не е първата, нито последната