PDA

View Full Version : Oтслабване в корема?



elitovt
03-28-2012, 19:57
Здравейте сладури. Проблема ми е в коремчето. Трябва на всяка цена да отслабна. Много ви се моля дайте ми някакво примерно меню и примерни упражнения за спадане на корема. И искам да ви питам според вас това примерно меню добре ли ще е. :

Сутрин: мюсли с вода ИЛИ ябълка (или друг плод) ИЛИ BelVita
Обяд : салатка
Следобяд: Плод
Вечеря: Салатка
И през деня да пия поне по 2 литра вода. Както коремни преси, бягане,скачане на въже, волейбол,баскетбол и др.

Моля Ви се кажете това меню добре ли ще е, ще има ли резултати от това,както и например дали няма да ми се получат някакви болести или други отрицателни ефекти.
Ако ли не пак за всеки случай Предложете ми каквото и да е менюто. Моля да ми предложите нещо за отслабване в коремчето.!.

gubkaa
03-28-2012, 20:21
Според мен съвсем спокойно можеш обяда да го замениш с нещо готвено примерно риба или нещо друго,което да не е пържено и също така по-добре мюсли защото белвитата не е толкова полезно колкото го изкарват.Пробвай се и да тренираш по малко ако нямаш време то поне ходи повече пеша :)

girl4etooo94
03-28-2012, 20:24
Според мен не може само салати да ядеш.. например на обяд си позволявай каквото ти се яде в малки количества например ако ядеш с хляб си вземи пълнозърнест.. вечер яж салатка за да ти е по-свежо и леко.Организма се нуждае от всичко, но не прекалено много.:) Прави и упражнения, тичай и ще постигнеш желания резултат

divacheee
03-29-2012, 08:58
Отслабва се с кардио.. излизаш в парка и бягаш, друг начин няма :) Менюто ти хич го няма :Д Вкарай малко яйца, сирене и месо .. :)