PDA

View Full Version : Въпрос към недевствените момичета...



PainMonopoly
03-28-2012, 20:22
Когато правите секс, какви звуци издавате? Сигурно пъшкате, ама викате ли "дааа оо дааа еби ме жребецо" и изобщо вдигате ли патардия? :D

bootyboy
03-28-2012, 20:26
не съм очаквал такава тема от Теб
Поздравления!

гаджето ми вика: 6nelq 6nelq (още, още) http://i.imgur.com/63PDm.gif

D1esel
03-28-2012, 20:34
шнеля, шнеля всъщност е шнеле, шнеле и не означава още, още, а по-бързо, по-бързо. Виж се каква си проста. Нека те е ят 8)

bootyboy
03-28-2012, 20:38
млъквай каруцо

PainMonopoly
03-28-2012, 20:43
Шнеля е по-близко до правилното произношение. :lol:

ohluv
03-28-2012, 21:48
:lol: що няма отговори от момичетата ве

ПП:аз бих се стреснал в първият момент ако изкрещи даааааааа жребецо

PainMonopoly
03-28-2012, 21:50
Заглавието е прекалено изключващо :Д

NightGuardian
03-28-2012, 21:51
Правят се на девственици.

machoka
03-29-2012, 07:25
тука няма такива.

ledenakrasota
03-29-2012, 08:23
цък (http://vbox7.com/play:484d6604)


100000000000000

dirtyyy
03-29-2012, 08:32
^ и аз така :)

Monsterchy
03-29-2012, 20:21
всички знаем, че не са те ебали

БожиятАгнец
03-29-2012, 20:58
Момичетата, които пишат по форумите са грозни, миризливи, пъпчиви, космати и използват оцетът, като парфюм, а чесънът,като дъвка. Затова всичка сме девствени. Всъщност се носеше легенда, че една съфорумничка (Генемуна се казваше) веднъж имала интимност (отдала се) с братовчед си, но според мен това са само слухове - ако беше вярно щеше да настъпи революция и всички да почнем да ходим във фейсбук и да почнем да сваляме братовчедите си и да правим сексуалната пенетрация с тях. В крайна сметка веднъж се намазах с пастет и дадох на хамстерът да ме лиже, преди да припадне май му крещях да не спира и че е жребец, но не съм сигурна, защото, когато пулсът му спря и пукна реших, че е най-добре да забравя за тази случка.

PainMonopoly
03-29-2012, 21:21
Момичетата, които пишат по форумите са грозни, миризливи, пъпчиви, космати и използват оцетът, като парфюм, а чесънът,като дъвка. Затова всичка сме девствени. Всъщност се носеше легенда, че една съфорумничка (Генемуна се казваше) веднъж имала интимност (отдала се) с братовчед си, но според мен това са само слухове - ако беше вярно щеше да настъпи революция и всички да почнем да ходим във фейсбук и да почнем да сваляме братовчедите си и да правим сексуалната пенетрация с тях. В крайна сметка веднъж се намазах с пастет и дадох на хамстерът да ме лиже, преди да припадне май му крещях да не спира и че е жребец, но не съм сигурна, защото, когато пулсът му спря и пукна реших, че е най-добре да забравя за тази случка.

Чаках специално твоето включване. :Д

Но се надявах да е по темата. (giggle)

StringTheoryPracticist
03-29-2012, 22:33
Момичетата, които пишат по форумите са грозни, миризливи, пъпчиви, космати и използват оцетът, като парфюм, а чесънът,като дъвка. Затова всичка сме девствени. Всъщност се носеше легенда, че една съфорумничка (Генемуна се казваше) веднъж имала интимност (отдала се) с братовчед си, но според мен това са само слухове - ако беше вярно щеше да настъпи революция и всички да почнем да ходим във фейсбук и да почнем да сваляме братовчедите си и да правим сексуалната пенетрация с тях. В крайна сметка веднъж се намазах с пастет и дадох на хамстерът да ме лиже, преди да припадне май му крещях да не спира и че е жребец, но не съм сигурна, защото, когато пулсът му спря и пукна реших, че е най-добре да забравя за тази случка.
ахахахахахаахаха ЛОЛ

бтв и аз очаквах поста ти

Claymore
03-30-2012, 06:21
"ооо жребецо" лолнах, честно

step_up_right
03-30-2012, 14:13
викам му еби тая мачка не е наша

NaOH
03-30-2012, 14:34
Момичетата, които пишат по форумите са грозни, миризливи, пъпчиви, космати и използват оцетът, като парфюм, а чесънът,като дъвка. Затова всичка сме девствени. Всъщност се носеше легенда, че една съфорумничка (Генемуна се казваше) веднъж имала интимност (отдала се) с братовчед си, но според мен това са само слухове - ако беше вярно щеше да настъпи революция и всички да почнем да ходим във фейсбук и да почнем да сваляме братовчедите си и да правим сексуалната пенетрация с тях. В крайна сметка веднъж се намазах с пастет и дадох на хамстерът да ме лиже, преди да припадне май му крещях да не спира и че е жребец, но не съм сигурна, защото, когато пулсът му спря и пукна реших, че е най-добре да забравя за тази случка.

АХАХАХ :lol:
Вече започвам да те столквам какво пишеш из темите :D

straus
03-30-2012, 20:24
Ох, че ти е студен гъза! :D

crzy
03-30-2012, 20:34
-Влезе ли?
-Да!
-Тогава *Оххх ...