PDA

View Full Version : Как? :/



KriSunn
03-28-2012, 22:04
Здравейте, пиша Ви и се обръщам към Вас, за малко помощ. Вчера се скарах с гаджето си. Просто нещо в мене избухна и се изнервих, имах ужасен ден в училище и не бях в настроение. Тъй, като съм с гипс и без базик едвам кретам, той обича да се шегува с мене и започна, така леко на шега да ме подтиква 'Ееее,, айде де ще изпуснем рейса' ; 'Айде де, по-бавна и от баба ми.' С една дум- детски тъпизми. Аз съм си избухлива и взех, че почнах да му се репча и по-лошо, без да искам взех, че го и убидих. Много го обичам, но знае колко ми е трудно.. и така, като се базика ми е гадно. Явно просто се опитваше да ме усмихне, след днешния ден. УЖ да ме изпрати до нас.. по обичайният път, аз се доизнервих и свих по другия. Той ме настигна и ми каза, че напоследък съм се държала гадно и, че едно 'Извинявай' нямало да оправи нещата. След това си тръгна. Искам да направя нещо специално и да му покажа, че не е било нарочно. Аз наистина се държах гадно, но късно .. говорех му на 'БЕ', а той ми ми се ядоса и ми каза, че никога не би позволил да си изкарва нервите вурху мен.. Наистина постъпих тъпо! Не искам, сега да ме убиждате и да ми казвате, че съм ; Сгрешила, че съм постъпила тъпо, детски - всичко това ми е ясно ! Просто ми дайде съвет, какво да направя за да го изненадам и да му се извиня, нещо по-специално.

Благодаря! :)

Chacho
03-28-2012, 22:08
Ако наистина съжаляваш толкова, ще намериш думите да изкажеш това. "Извинявай" не е достатъчно, щото само по себе си - минало и заминало. Изненадата също, тъпо е даже да си мислиш да му спечелиш прошката по такъв начин. Извиняваш се като хората и не допускаш повече такива грешки.

KriSunn
03-28-2012, 22:18
Ако наистина съжаляваш толкова, ще намериш думите да изкажеш това. "Извинявай" не е достатъчно, щото само по себе си - минало и заминало. Изненадата също, тъпо е даже да си мислиш да му спечелиш прошката по такъв начин. Извиняваш се като хората и не допускаш повече такива грешки.

Мисля утре да отида, да говоря с него. Не бих си и помислила, да му спечеля доверието с иненада. Той предполагам знае, че не е било нарочно. :)
p.s. Под 'изненада', нямах впредвид - подарък или нещо такова. Имах впредвид да го посетя у тях или да го изчкам, пред училище. И да си поговорим :)

Chacho
03-28-2012, 22:22
Не мисля, че е толкова важно къде ще се видите. Въпросът е като се видите, да му го кажеш. Може да го потърсиш по телефона, може да го потърсиш навън. Но със сигурност трябва да му се извиниш очи в очи, каквото е и намерението ти като гледам.

KriSunn
03-28-2012, 22:26
Не мисля, че е толкова важно къде ще се видите. Въпросът е като се видите, да му го кажеш. Може да го потърсиш по телефона, може да го потърсиш навън. Но със сигурност трябва да му се извиниш очи в очи, каквото е и намерението ти като гледам.

Вярно е, няма особено голямо значение, къде сме. Да, свикнах да говора с него очи в очи.

don't say anything.
03-29-2012, 06:58
Всъщност, аз не смятам, че момичето е виновно, като изключим, че му е говорила на '' бе '' , неуважение е това. Гаджето й може малко да се съобразява, когато е в такова положение. Няма ли други начини да я накара да се усмихне, без да й дразни нервите? Като нейно гадже, толкова ли не е разбрал по характер каква е и как да я накара да се почувства добре? Не знам, мое мнение.

anonymous708973
03-29-2012, 07:46
Съгласна съм. И той е виновен в случая.
Все пак говори с него и му се извини, не се карайте за глупости.

MonnyMonsterr
03-29-2012, 07:51
Кажи му, че бъзиците му не ти харесват.

ivcheto0o
03-29-2012, 10:34
Просто говори с него,обясни му как се чувстваш,извини му се.Не мисля че ще ти се прави на интересен,а ще приеме извинението,все пак и той те е предизвикал малко или много.

mMemories
03-29-2012, 21:12
Говори с него...извини му се...обещай му че няма да се повтори и си изпълни желанието...друг път просто му казваш да престане защото те дразни или просто премълчаваш.

don't say anything.
03-30-2012, 05:13
или просто премълчаваш.

Като цяло, с цялото ти мнение изобщо не съм съгласна, ама с ей тия три думички..........
Най-голямата грешка е човек да премълчава и да преглъща. За какво да си мълчи?